START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane

     


KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
KRAKÓW GOTOWY NA VIENNA LIFE LANG TEAM MARATON ROWEROWY
 dodano: 11 Maja 2018    (źródło: Lang Team)

 To będzie wyjątkowy weekend w Krakowie! W najbliższą sobotę na Błoniach odbędzie się pierwsza w tym roku edycja Vienna Life Lang Team Maratonu Rowerowego oraz Wyścig o Puchar Ministra Spotu i Turystyki


 „Zaczynamy dwunasty cykl. To bardzo długo, nie ma wielu wydarzeń cyklicznych, które tyle trwają. Przy czym Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe to nie tylko projekt sportowy. Zbudowaliśmy wielką rodzinę ludzi, którzy sobie pomagają, wspólnie się bawią i razem z nami propagują zdrowy tryb życia. O to chodziło, aby wyjść z taką ofertą do społeczeństwa. Wielu ludzi przyjeżdżało kiedyś z małymi dziećmi, a teraz te dzieci są dorosłe i dalej jeżdżą. Coś pięknego” – mówił podczas oficjalnej prezentacji zawodów Paweł Ziemba, Prezes Zarządu Vienna Life TU na Życie S.A.
 
„Nasze maratony to więcej, niż tylko sport. Od początku chcieliśmy dać ludziom możliwość aktywnego spędzania czasu całymi rodzinami. Stworzyliśmy imprezę, podczas której można rywalizować albo po prostu miło spędzać czas w profesjonalnie stworzonych warunkach. Przygotowujemy też atrakcje dla tych, którzy akurat nie startują” – dodawał Czesław Lang, Dyrektor Generalny firmy Lang Team.
 
Pierwsze w tym roku zawody odbędą się w Krakowie. Na Błoniach trwają ostatnie przygotowania. Trwają jeszcze zapisy – także w dniu wyścigu od godziny 8 do 10.30. „Już teraz zapraszam wszystkich na Błonia. Nie tylko tych, którzy planują startować. Zapowiada się wspaniała pogoda, więc świetnie spędzić ten czas na powietrzu. A poza tym, przygotowaliśmy całą masę atrakcji” – mówi Dyrektor Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie Krzysztof Kowal. Maraton organizowany przez Lang Team odbędzie się w Krakowie już po raz ósmy i zawsze cieszył się wielkim powodzeniem. Teraz dochodzi do tego Wyścig o Puchar Ministra Sportu i Turystyki. „To dla nas także wyjątkowe wydarzenie. Chcemy dać dzieciom i młodzieży możliwość, aby mogły się ruszać i aktywnie spędzać czas. Sport to świetny sposób na wychowanie i naukę odpowiedzialności. A przy okazji szukamy następców Michała Kwiatkowskiego czy Rafała Majki” – mówi Adam Siluta, Prezes Zarządu Lang Team
 
Aby wziąć udział w Vienna Life Maratonie Rowerowym nie trzeba być zawodowym kolarzem. Ideą imprezy jest bowiem łączenie profesjonalistów i amatorów niezależnie od ich wieku. Każdy miłośnik kolarstwa znajdzie coś dla siebie, ponieważ przygotowano trzy trasy różnej długości: Mini (30 km), Medio (60 km) i najdłuższa Grand Fondo, która w związku z przypadającym w tym roku stuleciem odzyskania przez Polskę niepodległości ma około 100 km. Dla najmłodszych przygotowana będzie Parada Rodzinna, a dzieci i młodzież będą mogły wystartować w pierwszym wyścigu o Puchar Ministra Sportu i Turystyki.
 
Animacja trasy: https://we.tl/O6vXL08S5J
 
«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    364 
  
 
  
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2019