23 panie oraz 53 panów wystartowało w II Biegu Gazdów na Wielką Krokiew, jaki został zorganizowany przez MOSiR Zakopane w ramach ZAKO ECO - ekologicznego forum, które odbyło się w miniony weekend.
W galerii fotoreportaż WAT1 z zawodów
Bieg Gazdów - ZakoECO Bieg
Kobiety OPEN
Miejsce NR Imię Nazwisko Rok Płeć Miasto Wynik
1 60 Nikola Komorowska 2006 Kobieta Zakopane 25:20,5
2 3 Iwona Flaga 1977 Kobieta Kraków 25:29,2
3 33 Izabella Michałowska 1996 Kobieta Andrychów 26:57,3
4 23 Magdalena Rychlik 1994 Kobieta Wilkowice 27:38,1
5 24 Judyta Lech 1994 Kobieta Kraków 27:44,2
6 19 Magdalena Smędzik 2003 Kobieta Giżycko 27:50,1
7 20 Alicja Trzebunia 1979 Kobieta Zakopane 31:12,7
8 8 Marzena Ostapczuk 1977 Kobieta Nowy Targ 32:24,0
9 38 Ewa Kubin 1975 Kobieta Zakopane 33:30,4
10 59 Agnieszka Śuskowska 1971 Dębica 33:46,0
11 43 Karolina Kidoń 2009 Kobieta Lipnica Mała 34:17,3
12 6 Teresa Niziołek 1968 Kobieta Zakopane 34:23,4
13 27 Anna Halaczek 1984 Zakopane 34:29,8
14 39 Wiktoria Kubin 1997 Kobieta Zakopane 34:40,1
15 63 Emilia Stefaniuk 2005 Kobieta Dobre Miasto 35:25,8
16 61 Jolanta Stefaniuk 1976 Kobieta Dobre Miasto 35:26,6
17 70 Ewa Malepsza 1976 Zakopane 36:00,7
18 14 Barbara Wojtas 1977 Kobieta Zakopane 37:16,6
19 12 Małgorzata Knapczyk 1979 Kobieta Poronin 38:16,6
20 71 Katarzyna Kwak 1975 Zakopane 40:13,5
21 46 Katarzyna Szyszka 1976 Zakopane 40:40,4
22 5 Weronika Niziołek 2004 Kobieta Zakopane 43:17,5
23 11 Emilia Kukuła 2008 Kobieta Leńcze 45:26,0
Mężczyźni OPEN
Miejsce NR Imię Nazwisko Rok Płeć Miasto Wynik
1 56 Rafał Klecha 1987 Mężczyzna Zakopane 19:42,9
2 32 Bogusław Gracz 1977 Warszawa 19:44,9
3 72 Andrzej Pradziad 1994 20:27,1
4 40 Krzysztof Falkowski 1981 Mężczyzna Kraków 21:25,8
5 67 Dariusz Stanuch 1986 Mężczyzna Zakopane 21:56,7
6 66 Paweł Stanuch 1993 Zakopane 22:11,4
7 15 Michał Targosz 1980 Mężczyzna Kraków 22:30,3
8 55 Adam Bodurka 1992 Zakopane 22:42,7
9 45 Adam Winiarski 1966 Mężczyzna Chochołów 22:50,5
10 75 Sułek Wojciech 1981 Zakopane 23:10,5
11 17 Mirosław Urban 1985 Mężczyzna Kraków 23:11,9
12 73 Kazimierz Kowalczyk 1968 Witów 23:15,1
13 36 Krystian Klimecki 2002 Mężczyzna Kościelisko 23:51,2
14 54 Bogusław Opryszek 1968 ITMBW 24:01,4
15 53 Jerzy Podgórski 1971 Mężczyzna Kraków 24:06,0
16 42 Robert Kidoń 1987 Mężczyzna Lipnica Mała 24:16,0
17 34 Dariusz Ślaga 1965 Mężczyzna Zakopane 24:22,1
18 68 Łukasz Gąsienica Kaspruś 1993 Zakopane 24:29,7
19 26 Ireneusz Kubin 1972 Mężczyzna Zakopane 24:38,1
20 41 Robert Kwiatkowski 1991 Maruszyna 24:52,6
21 31 Kamil Malicki 1989 25:18,2
22 1 Leszek Behounek 1959 Mężczyzna Zakopane 25:19,4
23 74 Patryk Ryckkh 2008 25:23,5
24 4 Kazimierz Grzyb 1972 Mężczyzna Kraków 25:29,9
25 21 Jan Gąsienica Roj 1985 Mężczyzna Zakopane 25:46,2
26 58 Sławomir Radziszewski 1971 Mężczyzna Zakopane 25:49,7
27 25 Krzysztof Michalik 1991 Mężczyzna Zakopane 26:05,3
28 13 Krzysztof Knapczyk 1975 Mężczyzna Poronin 26:38,8
29 52 Andrzej Macioł 1954 Mężczyzna Kraków 26:47,0
30 28 Michał Halaczek 1977 Zakopane 27:11,0
31 44 Mieszko Winiarski 2004 Mężczyzna Chochołów 27:28,0
32 18 Paweł Strękowski 1986 Mężczyzna Krakow 27:39,0
33 48 Jóżef Zygmuntowicz 1984 Białka Tatrzańska 27:40,2
34 16 Waldemar Dziedziniewicz 1974 Mężczyzna Kraków 27:51,6
35 7 Piotr Ostapczuk 2006 Mężczyzna Nowy Targ 27:58,5
36 64 Dariusz Serafin 1966 TG Sokół Zakopane 28:03,9
37 37 Grzegorz Zięba 1989 Kraków 28:40,3
38 50 Paweł Parzuchowski 1984 Mężczyzna Kościelisko 28:58,1
39 69 Maciek Suchowian 1979 Zakopane 29:08,5
40 49 Bartłomiej Zygmuntowicz 2006 Białka Tatrzańska 29:16,0
41 65 Bartłomiej Szczerba 1981 Mężczyzna Zakopane 29:30,5
42 29 Janusz Kalata 1979 Mężczyzna Poronin 29:38,5
43 62 Szymon Stefaniuk 2008 Mężczyzna Dobre Miasto 29:43,6
44 30 Natalia Olesiak 1996 Kraków 30:10,2
45 51 Remigiusz Zachara 1957 Rabka-Zdrój 30:33,1
46 2 Karol Stachoń 2006 Mężczyzna Zakopane 31:23,3
47 35 Sebastian Piwko 1996 Warszawa 31:43,2
48 22 Daniel Stachoń 1987 Zakopane 33:06,1
49 57 Tomasz Gąsienica-Roj 1972 Zakopane 36:13,2
50 10 Oskar Kukuła 2007 Mężczyzna Leńcze 40:23,5
51 47 Ireneusz Niziołek 1961 Zakopane 43:20,8
52 9 Czesław Kukuła 1972 Mężczyzna Leńcze 45:02,6