Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula wraz z wiceburmistrz Agnieszką Nowak-Gąsienicą i radnym Janem Glucem podczas uroczystego zakończenia sezonu sportowego 2017/2018 wręczyli nagrody i wyróżnienia dla trenerów i zawodników, którzy osiągnęli wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym i krajowym współzawodnictwie.
W galerii fotoreportaż A. Pacelt-Mikler
Specjalnymi dyplomami za całokształt kariery wyróżniono biegaczki narciarskie i działaczki sportowe: Panią Józefę Czerniawską, Panią Marię Kowalską Bukowy i Panią Weronikę Budny.
Nagrody dla trenerów w sezonie 2017/2018
AZS Zakopane
1. Grzegorz Zbyszewski
2. Dariusz Stanuch
3. Marcin Sitarz
4. Michał Sitarz
5. Jakub Kot
6. Kazimierz Długopolski
7. Krystian Długopolski
WKS Zakopane
1. Edward Budny
K.S. „FIRN” Zakopane
1. Jacek Nikliński
2. Maciej Kolasa
3. Bożena Nikliński – działacz sportowy
SN PTT - 1907 Zakopane
1. Jerzy Witowski
2. Jolanta Malczewska
3. Alicja Trzebunia
4. Ireneusz Kubin
F2 DAWIDEK TEAM.PL
1. Paweł Dawidek
2. Maria Dawidek – Bereźnicka wyróżnienie
KS Frajda
1. Łukasz Nawalaniec
2. Gabriela Nawalaniec
3. Ćwikła Leszek
Handicap Zakopane
1. Mirosława Witowska
2. Marta Zborowska
Klub Sportowy Eve – nement
1. Grzegorz Sobczyk
2. Andrzej Zarycki
3. Kacper Skrobot
ZSMS Zakopane
1. Dawid Szeliga
2. Marcin Rzeszótko
3. Tomasz Sobański
4. Janusz Starzyk
5. Krzysztof Sobański
6. Władysław Gąsienica Wawrytko
7. Mariusz Chrapek
8. Hanna Cudzich Chowaniec
Działacze sportowi:
1. Józefa Czerniawska
2. Maria Kowalska Bukowa
3. Weronika Budny
AZS ZAKOPANE
L.p. Nazwisko i Imię
1. Maciej Kot
2. Wojciech Marusarz
3. Tymoteusz Amilkiewicz
4. Maciej Gąsienica - Ciaptak
5. Mateusz Gruszka
6. Krzysztof Leja
7. Krzysztof Miętus
8. Andrzej Stękała
9. Marcin Wróbel
10. Marcelina Bełtowska
11. Pola Bełtowska
12. Kamila Karpiel
13. Joanna Kil
14. Joanna Szwab
15. Weronika Biela
16. Maria Chyc
17. Klemens Gąsienica - Byrcyn
18. Andrzej Gąsienica - Daniel
19. Tomasz Kowalczyk
20. Oskar Kwiatkowski
21. Jędrzej Maczugowski
22. Aleksander Michalik
23. Konrad Miklasiński
24. Maciej Mróz
25. Michał Nowaczyk
26. Julia Sitarz
27. Karolina Sztokfisz
28. Patryk Urbański
29. Radosław Jakubowski
30. Daniel Tylka
31. Patryk Wójcik
32. Chyc Alex
33. Michał Kłusak
Wyróżnienia:
- Tomasz Piczura
- Rafał Rafacz
- Natalia Kobiela
- Róża Pawlikowska
- Sabina Król
- Amelia Polanowska
- Wiktoria Polanowska
- Natalia Słowik
F2 DAWIDEK TEAM.PL
L.p. Nazwisko i Imię
1. Jakub Gawlak - Socka
2. Natasza Piwowarczyk
3. Aleksandra Król
4. Oliwia Pawlikowska
5. Paulina Pawlikowska
6. Natalia Stokłosa
7. Karolina Półtorak
8. Anatol Kulpiński
9. Jakub Walas
10. Małgorzata Gradzik
11. Grzegorz Galica
12. Weronika Dawidek
13 Patryk Majerczyk
Wyróżnienie zawodnicy:
- Klara Kulpińska - Maciej Mikołajczyk
- Nadia Piwowarczyk
- Zuzanna Galica
- Łukasz Kaczor
Eve–nement Zakopane
L.p. Nazwisko i Imię
1. Hula Stefan
2. Stoch Kamil
K.S. „FIRN” ZAKOPANE
L.p. Nazwisko i Imię
1. Anna Skarbek Malczewska
2. Katarzyna Hreśka
SNPTT – 1907
L.p. Nazwisko i Imię
1. Szymon Zarzycki
2. Maksymilian Rzepka
Wyróżnieni zawodnicy:
- Marek Zwijacz
- Kacper Malicki
- Marek Figura
- Filip Cybulski
- Liwia Kubin
WKS Zakopane
L.p. Nazwisko i Imię
1. Daria Szkurat
2. Irena Szkurat
Handicap Zakopane
Wyróżnieni zawodnicy:
- Paweł Gut
- Jakub Kaim
- Krystian Kicmal
- Patrycja Strama
- Rafał Świczkowski
- Antoni Wiercioch
- Klimek Zięba
- Klimek Entynkowski
- Karina Stankiewicz
Frajda Zakopane
L.p. Nazwisko i Imię
1. Oczkoś Mika
2. Zofia Nawalaniec
3. Weronika Walas
4. Weronika Wądrzyk
5. Stanisław Ćwikła
6. Zofia Gąsienica Mikołajczyk
Wyróżnieni zawodnicy:
- Gąsienica Mikołajczyk Zofia
- Majerczyk Marcelina
Beskidzkie Zrzeszenie Sportu i Rekreacji START
L.p. Nazwisko i Imię
1. Bartosz Mrozek
MMKS Kędzierzyn Koźle
L.p. Nazwisko i Imię
1. Jakub Sikorski
ZSMS Zakopane
L.p. Nazwisko i Imię
1. Katarzyna Bańdo
2. Magdalena Bańdo
TKN TATRA TEAM
L.p. Nazwisko i Imię
1. Kacper Sawicki
2. Jan Elantkowski
TS Wisła Zakopane
L.p. Nazwisko i Imię
1. Kubacki Dawid