21 czerwca konkursami skoków oraz biegami na rolkach , które rozegrane zostały na obiektach zakopiańskiego COS rozpoczęta została 24 Letnia Liga szkolna. Do rywalizacji zorganizowanej przez MOSiR Zakopane stanęło 11 skoczkiń i 64 skoczków. Natomiast do rywalizacji w kombinacji zgłosiło się 31 zawodniczek i zawodników.
W galerii fotoreportaż WAT1 z zawodów
|
XXIV Szkolna Liga Sportów Letnich |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wyniki skoków |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
COS Zakopane |
godz. 10:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Delegat Techniczny: Kazimierz Długopolski |
Sędziowie orzekający: |
|
|
|
|
|
|
|
A |
Edward Przybyła |
|
|
|
|
|
|
Kierownik zawodów: Henryk Radźko |
B |
Dariusz Czerniawski |
|
|
|
|
|
|
|
|
C |
Halina Wyroba |
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta 2009 i mł. |
skocznia K - 15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Seria 1 |
|
|
Seria 2 |
|
|
|
Miejsce |
NAZWISKO I IMIĘ |
KLUB |
Metry |
Pkt długość |
Nota |
Metry |
Pkt długość |
Nota |
Nota s1+s2 |
1 |
Sobczyk Kalina |
KS Evenement |
8,5 |
26,2 |
49,7 |
9,5 |
31,4 |
59,4 |
109,1 |
2 |
Bartol Hania |
KS Evenement |
9 |
4,5 |
18 |
9 |
28,8 |
55,8 |
73,8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chłopcy 2009 i mł. |
skocznia K - 15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Seria 1 |
|
|
Seria 2 |
|
|
|
Miejsce |
NAZWISKO I IMIĘ |
KLUB |
Metry |
Pkt długość |
Nota |
Metry |
Pkt długość |
Nota |
Nota s1+s2 |
1 |
Filipiec Filip |
KS Evenement |
16 |
65,2 |
114,7 |
15 |
60 |
107 |
221,7 |
2 |
Prokop Adrian |
TS Wisła |
14 |
54,8 |
96,8 |
14 |
54,8 |
96,8 |
193,6 |
3 |
Pabon Adam |
TS Wisła |
16,5 |
67,8 |
91,3 |
14,5 |
57,4 |
101,4 |
192,7 |
4 |
Luberda Rafał |
KS Rutkow-ski |
13,5 |
52,2 |
91,2 |
14,5 |
57,4 |
99,9 |
191,1 |
5 |
Zapotoczny Alan |
KS Evenement |
14,5 |
57,4 |
100,9 |
13 |
49,6 |
89,1 |
190 |
6 |
Luberda Aleksander |
AZS |
14,5 |
57,4 |
78,4 |
16 |
65,2 |
110,2 |
188,6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta 2007-2008 |
skocznia K - 35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Seria 1 |
|
|
Seria 2 |
|
|
|
Miejsce |
NAZWISKO I IMIĘ |
KLUB |
Metry |
Pkt długość |
Nota |
Metry |
Pkt długość |
Nota |
Nota s1+s2 |
1 |
Frączek Ewa |
AZS |
23 |
16,8 |
56,3 |
22 |
13,2 |
52,2 |
108,5 |
2 |
Polanowska Amelia |
AZS |
26 |
27,6 |
74,1 |
27,5 |
33 |
78,5 |
152,6 |
3 |
Słowik Łucja |
AZS |
26,5 |
29,4 |
73,4 |
23,5 |
18,6 |
62,1 |
135,5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chłopcy 2007 - 2008 |
skocznia K - 35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Seria 1 |
|
|
Seria 2 |
|
|
|
Miejsce |
NAZWISKO I IMIĘ |
KLUB |
Metry |
Pkt długość |
Nota |
Metry |
Pkt długość |
Nota |
Nota s1+s2 |
1 |
Bobak Szymon |
KS Evenement |
31 |
45,6 |
96,6 |
30,5 |
43,8 |
93,3 |
189,9 |
2 |
Łukaszczyk Łukasz |
TS Wisła |
31 |
45,6 |
98,1 |
29 |
38,4 |
89,4 |
187,5 |
3 |
Maciusiak Mateusz |
KS Chochołów |
31,5 |
47,4 |
97,9 |
29,5 |
40,2 |
87,2 |
185,1 |
4 |
Obtułowicz Michał |
KS Evenement |
30 |
42 |
92,5 |
29,5 |
40,2 |
91,2 |
183,7 |
5 |
Rafacz Grzegorz |
AZS |
32 |
49,2 |
100,2 |
32 |
49,2 |
79,2 |
179,4 |
6 |
Byrski Szymon |
KS Chochołów |
29 |
38,4 |
86,9 |
29,5 |
40,2 |
88,7 |
175,6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta 2005-2006 |
skocznia K - 35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Miejsce |
NAZWISKO I IMIĘ |
KLUB |
Metry |
Pkt długość |
Nota |
Metry |
Pkt długość |
Nota |
Nota s1+s2 |
1 |
Bełtowska Pola |
AZS |
29 |
38,4 |
80,9 |
30 |
42 |
89,5 |
170,4 |
2 |
Rapacz Zuzanna |
KS Evenement |
28 |
34,8 |
82,3 |
26,5 |
29,4 |
75,4 |
157,7 |
3 |
Słowik Natalia |
AZS |
26 |
27,6 |
72,6 |
27,5 |
33 |
81 |
153,6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chłopcy 2005 - 2006 |
skocznia K - 65 |
|
|
|
|
|
|
|
Miejsce |
NAZWISKO I IMIĘ |
KLUB |
Metry |
Pkt długość |
Nota |
Metry |
Pkt długość |
Nota |
Nota s1+s2 |
1 |
Amilkiewicz Tymoteusz |
AZS |
61,5 |
51,6 |
100,1 |
61 |
50,4 |
101,9 |
202 |
2 |
Joniak Klemens |
LKS Poroniec |
64 |
57,6 |
105,6 |
59,5 |
46,8 |
95,3 |
200,9 |
3 |
Dubiel Szymon |
AZS |
59 |
45,6 |
98,1 |
53,5 |
32,4 |
82,4 |
180,5 |
4 |
Staszel Klemens |
KS Evenement |
55 |
36 |
85 |
59 |
45,6 |
94,1 |
179,1 |
5 |
Jarząbek Kacper |
TS Wisła |
54 |
33,6 |
83,1 |
56 |
38,4 |
89,4 |
172,5 |
6 |
Rafacz Rafał |
AZS |
49 |
21,6 |
67,1 |
59,5 |
46,8 |
97,8 |
164,9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta 2003-2004 |
skocznia K - 65 |
|
|
|
|
|
|
|
Miejsce |
NAZWISKO I IMIĘ |
KLUB |
Metry |
Pkt długość |
Nota |
Metry |
Pkt długość |
Nota |
Nota s1+s2 |
1 |
Bełtowska Marcelina |
AZS |
46 |
14,4 |
56,9 |
47 |
16,8 |
57,3 |
114,2 |
2 |
Kobiela Natalia |
AZS |
39 |
-2,4 |
34,6 |
37 |
-7,2 |
30,8 |
65,4 |
DNS |
Polanowska Wiktoria |
AZS |
|
-96 |
DNS |
|
-96 |
DNS |
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chłopcy 2003 - 2004 |
skocznia K - 65 |
|
|
|
|
|
|
|
Miejsce |
NAZWISKO I IMIĘ |
KLUB |
Metry |
Pkt długość |
Nota |
Metry |
Pkt długość |
Nota |
Nota s1+s2 |
1 |
Wróbel Marcin |
AZS |
60,5 |
49,2 |
98,2 |
62 |
52,8 |
103,8 |
202 |
2 |
Marusarz Stanisław |
KS Chochołów |
56 |
38,4 |
88,9 |
58,5 |
44,4 |
95,4 |
184,3 |
3 |
Bobak Bartłomiej |
KS Evenement |
62 |
52,8 |
100,8 |
48 |
19,2 |
64,7 |
165,5 |
4 |
Słodyczka Kamil |
AZS |
51 |
26,4 |
71,4 |
54 |
33,6 |
80,6 |
152 |
5 |
Cudzich Jan |
TS Wisła |
49,5 |
22,8 |
70,8 |
53 |
31,2 |
80,7 |
151,5 |
6 |
Liszka Jan |
AZS |
52 |
28,8 |
78,3 |
48 |
19,2 |
68,2 |
146,5 |
|
|
|
|
|
Organizator MOSiR Zakopane |
|
|
Wyniki kombinacji norweskiej |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
COS Zakopane |
Start skoków |
godz. 10:00 |
|
|
|
|
|
Start biegów nartorolkowych |
godz. 13:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Delegat Techniczny: Kazimierz Długopolski |
|
|
|
Sędziowie orzekający: |
|
|
|
|
|
A |
Edward Przybyła |
|
Kierownik zawodów: Henryk Radźko |
|
|
|
B |
Dariusz Czerniawski |
|
|
|
|
|
C |
Halina Wyroba |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chłopcy 2007 - 2008 |
|
|
2 km |
|
|
|
Miejsce |
Nazwisko i Imię |
Rocznik |
Klub |
Czas startu |
Czas mety |
Czas biegu |
Pkt |
1 |
Bobak Szymon |
2007 |
KS Evenement |
00:07 |
08:09,9 |
08:02,9 |
50 |
2 |
Lichaj Paweł |
2007 |
LKS Poroniec |
00:30 |
08:31,7 |
08:01,7 |
45 |
3 |
Nowak Piotr |
2007 |
UKS Zogrody Stare Bystre |
01:12 |
09:08,9 |
07:56,9 |
40 |
4 |
Obtułowicz Michał |
2008 |
KS Evenement |
00:15 |
09:11,5 |
08:56,5 |
36 |
5 |
Zarycki Michał |
2008 |
KS Evenement |
00:16 |
09:23,9 |
09:07,9 |
32 |
6 |
Łukaszczyk Łukasz |
2007 |
TS Wisła |
00:04 |
09:57,8 |
09:53,8 |
29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta 2005 - 2006 |
|
|
2 km |
|
|
|
Miejsce |
Nazwisko i Imię |
Rocznik |
Klub |
Czas startu |
Czas mety |
Czas biegu |
Pkt |
1 |
Rapacz Zuzanna |
2006 |
KS Evenement |
00:35 |
08:03,6 |
07:28,6 |
50 |
2 |
Słowik Natalia |
2005 |
AZS |
00:53 |
10:16,1 |
09:23,1 |
45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chłopcy 2005 - 2006 |
|
|
3 km |
|
|
|
Miejsce |
Nazwisko i Imię |
Rocznik |
Klub |
Czas startu |
Czas mety |
Czas biegu |
Pkt |
1 |
Król Mateusz |
2005 |
KS Evenement |
00:56 |
11:32,3 |
10:36,3 |
50 |
2 |
Amilkiewicz Tymoteusz |
2005 |
AZS |
00:13 |
11:33,7 |
11:20,7 |
45 |
3 |
Jarząbek Kacper |
2006 |
TS Wisła |
00:54 |
12:00,8 |
11:06,8 |
40 |
4 |
Waliczek Andrzej |
2005 |
LKS Poroniec |
00:54 |
12:36,3 |
11:42,3 |
36 |
5 |
Staszel Klemens |
2006 |
KS Evenement |
00:49 |
13:34,5 |
12:45,5 |
32 |
6 |
Serwatowicz Mikołaj |
2006 |
TS Wisła |
01:38 |
13:47,8 |
12:09,8 |
29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chłopcy 2003 - 2004 |
5 km |
|
|
|
Miejsce |
NAZWISKO I IMIĘ |
ROK |
KLUB |
Czas startu |
Czas mety |
Czas biegu |
Pkt |
1 |
Liszka Jan |
2003 |
AZS |
01:11 |
14:28,1 |
13:17,1 |
50 |
2 |
Marusarz Stanisław |
2004 |
KS Chochołów |
00:38 |
15:24,0 |
14:46,0 |
45 |
3 |
Bobak Bartłomiej |
2003 |
KS Evenement |
00:00 |
15:37,7 |
15:37,7 |
40 |
4 |
Cudzich Jan |
2004 |
TS Wisła |
01:35 |
15:46,6 |
14:11,6 |
36 |
5 |
Galica Jan |
2004 |
KS Evenement |
01:27 |
15:54,0 |
14:27,0 |
32 |
6 |
Słodyczka Kamil |
2003 |
AZS |
01:33 |
16:25,8 |
14:52,8 |
29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizator |
|
|
|
|
|
|
|
MOSiR Zakopane |
|
|
|
|
|
|
|
TZN (nartorolki) |
|
|
|
pełne wyniki tutaj
|