START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
  Skoki
  Kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin  



UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki





 
Gabinet Terapii
   
   Keti






   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  





TZN Zakopane









     







KS Pieniny







  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Skoki
LGP w Einsiedeln: Piotr Żyła wygrywa kwalifikacje, Dawid Kubacki drugi!
 dodano: 3 Sierpnia 2018    (źródło: skijumping.pl)

 Piotr Żyła zwyciężył w kwalifikacjach do sobotniego konkursu indywidualnego Letniego Grand Prix w Einsiedeln (HS117). Reprezentant Polski triumfował po skoku na odległość 112,5 m. Drugi był Dawid Kubacki (116,5 m), a czwarty Stefan Hula (114 m). Biało-Czerwoni w komplecie awansowali do zawodów.


 Kwalifikacje zostały zdominowane przez reprezentantów Polski. Aż pięciu zawodników Stefana Horngachera znalazło się w czołowej siódemce eliminacji. Triumfował Piotr Żyła (112,5 m), który o 1,1 punktu wyprzedził Dawida Kubackiego (116,5 m). Trzeci był Szwajcar Killian Peier (111,5 m), a tuż za nim znalazł się Stefan Hula (114 m) i Rosjanin Jewgienij Klimow (114,5 m).
 
Lider Letniego Grand Prix, Kamil Stoch z wynikiem 109,5 m był szósty, tuż przed Jakubem Wolnym (109,5 m). W pierwszej dziesiątce rundy sklasyfikowani zostali również Gregor Schlierenzauer (114 m), Stefan Kraft (109,5 m) i Timi Zajc (109 m).
 
Polacy w komplecie awansowali do sobotniego konkursu. Maciej Kot z wynikiem 107 metrów zajął piętnastą pozycję.
 
Kwalifikacje rozegrano z 13., 12. i 11. belki startowej.
 
Początek sobotniego konkursu w Einsiedeln wyznaczono na godzinę 18:00. Wcześniej odbędzie się seria próbna (16:30).
 
Wyniki kwalifikacji LGP w Einsiedeln (HS117); 03.08.2018
lp. nr imię i nazwisko kraj odl. belka km/h styl komp. nota
1 Q 53 ZYLA Piotr 112.5 11 90.1 55.5 -0.4 137.3
2 Q 51 KUBACKI Dawid 116.5 12 90.8 55.0 -3.9 136.2
3 Q 52 PEIER Killian 111.5 11 89.7 56.0 -0.5 135.9
4 Q 48 HULA Stefan 114.0 12 90.5 55.5 -2.3 133.8
5 Q 46 KLIMOV Evgeniy 114.5 12 90.7 51.5 -0.7 132.3
6 Q 54 STOCH Kamil 109.5 11 89.7 54.0 0.5 131.3
7 Q 49 WOLNY Jakub 109.5 12 90.4 54.0 3.3 129.8
8 Q 31 SCHLIERENZAUER Gregor 114.0 13 91.1 55.5 -3.1 128.6
9 Q 44 KRAFT Stefan 109.5 12 90.6 54.0 0.5 127.0
10 Q 47 ZAJC Timi 109.0 12 90.2 54.0 1.0 126.6
11 Q 39 KOFLER Andreas 114.5 13 91.5 53.0 -3.6 126.5
12 Q 40 KOUDELKA Roman 111.0 12 90.1 53.0 -2.8 125.4
13 Q 38 SATO Yukiya 114.0 13 90.7 54.5 -5.8 124.9
14 Q 29 WELLINGER Andreas 109.0 13 91.1 53.5 1.3 122.0
15 Q 43 KOT Maciej 107.0 12 90.3 52.5 0.1 120.6
16 Q 10 NAZAROV Mikhail 110.5 13 90.1 52.5 -2.0 120.4
17 Q 16 HAYBOECK Michael 110.0 13 0.0 54.0 -2.8 120.2
18 Q 36 VASSILIEV Dmitriy 113.5 13 90.7 48.0 -3.4 119.9
19 Q 45 KOBAYASHI Junshiro 106.0 12 89.5 52.5 0.8 119.5
20 Q 41 WANK Andreas 107.0 12 90.8 52.5 -1.1 119.4
21 Q 7 ZOGRAFSKI Vladimir 109.5 13 90.0 52.5 -1.3 119.3
22 Q 34 HUBER Daniel 108.5 13 90.9 53.0 -0.1 119.2
23 Q 32 AIGNER Clemens 111.0 13 91.1 52.0 -4.1 118.7
24 Q 6 KORNILOV Denis 111.0 13 90.9 52.5 -5.3 118.0
25 Q 35 LINDVIK Marius 106.5 13 90.6 51.5 2.3 116.5
25 Q 11 HLAVA Lukas 107.5 13 89.9 54.0 -2.0 116.5
27 Q 42 INSAM Alex 104.0 12 90.5 51.0 0.7 114.3
28 Q 4 IWASA Yuken 107.5 13 89.9 51.5 -2.3 113.7
29 Q 5 BARTOL Tilen 108.5 13 90.0 53.0 -5.7 113.6
30 Q 20 LISSO Justin 104.0 13 91.3 51.5 3.5 113.2
31 Q 3 EGLOFF Luca 106.0 13 90.7 49.5 0.7 112.0
32 Q 50 NAKAMURA Naoki 103.5 12 90.1 52.5 -2.3 111.9
32 Q 27 BJOERENG Joacim Oedegaard 104.0 13 90.7 51.0 2.7 111.9
34 Q 18 HOFFMANN Felix 104.0 13 90.2 51.0 2.6 111.8
35 Q 37 SIEGEL David 108.0 13 90.3 53.0 -6.8 111.6
36 Q 12 PRISLIC Ernest 106.0 13 90.8 51.5 -2.1 111.2
37 Q 15 CECON Federico 107.5 13 0.0 52.5 -6.9 110.1
38 Q 22 NAGLIC Tomaz 102.0 13 90.4 51.0 4.4 110.0
39 Q 13 KOZISEK Cestmir 104.5 13 90.2 52.0 -1.8 109.3
40 Q 33 DESCHWANDEN Gregor 101.5 13 90.2 51.0 4.4 109.1
41 Q 28 PREVC Domen 102.5 13 90.9 51.0 1.0 107.5
42 Q 19 PEDERSEN Robin 101.5 13 90.8 51.0 2.5 107.2
43 Q 14 HAMANN Martin 104.5 13 0.0 50.5 -2.5 107.1
43 Q 1 KAELIN Pascal 101.5 13 90.6 51.5 1.9 107.1
45 Q 30 AMMANN Simon 103.0 13 90.8 51.5 -0.9 107.0
46 Q 8 HUBER Stefan 101.0 13 90.6 50.5 0.4 103.7
47 Q 24 HARADA Yumu 101.5 13 89.9 49.5 -0.1 103.1
48 Q 23 WESTERHEIM Oscar P 101.5 13 90.5 48.5 0.7 102.9
49 Q 25 SCHULER Andreas 100.0 13 90.0 50.0 0.2 101.2
50 Q 2 HAUSWIRTH Sandro 99.0 13 90.4 49.0 -1.5 96.7
51 26 CHOI Heung Chul 96.0 13 89.7 49.5 2.7 96.0
52 17 MUMINOV Sabirzhan 91.5 13 90.5 48.0 3.6 87.3
9 BAER Moritz DSQ
21 TKACHENKO Sergey DSQ




«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    109



 
  
 
 
 
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2018