W miniony weekend rozgrywki zainaugurowała Podhalańska B klasa. Poniżej wyniki pierwszej kolejki.
grupa 1
Kolejka 1 - 18-19 sierpnia
Wierchy Lasek 1-1 Delta Pieniążkowice 1-1
Unia Naprawa 0-5 Gorce Rdzawka 0-5
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2-4 Grel Trute 2-4
Szarotka Chochołów 1-1 Janosik Sieniawa
Skawianin Skawa 1-4 Orawa Jabłonka
Skałka Rogoźnik 0-1 Podgórki Krauszów
Tabela:
Klasa B 2018/2019, grupa: Podhale I |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Orawa Jabłonka |
2 |
6 |
2 |
0 |
0 |
5-1 |
2. |
Gorce Rdzawka |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
5-0 |
3. |
Grel Trute |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
4-2 |
4. |
Podgórki Krauszów |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
1-0 |
5. |
Wierchy Lasek |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
1-1 |
|
Szarotka Chochołów |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
1-1 |
|
Janosik Sieniawa |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
1-1 |
8. |
Delta Pieniążkowice |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
1-2 |
9. |
Skałka Rogoźnik |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0-1 |
10. |
Szarotka Rokiciny Podhalańskie |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
2-4 |
11. |
Skawianin Skawa |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1-4 |
12. |
Unia Naprawa |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0-5 |
Kolejka 2 - 25-26 sierpnia
Delta Pieniążkowice - Podgórki Krauszów
Orawa Jabłonka - Skałka Rogoźnik 25 sierpnia, 18:00
Janosik Sieniawa - Skawianin Skawa 26 sierpnia, 14:00
Grel Trute - Szarotka Chochołów 26 sierpnia, 14:00
Gorce Rdzawka - Szarotka Rokiciny Podhalańskie 24 sierpnia, 18:30
Wierchy Lasek - Unia Naprawa 25 sierpnia, 17:00
grupa 2
Kolejka 1 - 18-19 sierpnia
Gorc Ochotnica - Biali Biały Dunajec 0-1
Asy Zakopane - Bór Dębno 4-2
Spływ Sromowce Wyżne - Dunajec Ostrowsko 0-4
Spisz Krempachy - Luboń Skomielna Biała 6-1
Sokolica Krościenko nad Dunajcem - LKS II Szaflary 2-1
Murań Jurgów - Łęgi Nowa Biała 2-4
Tabela
Klasa B 2018/2019, grupa: Podhale II |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Spisz Krempachy |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
6-1 |
2. |
Dunajec Ostrowsko |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
4-0 |
3. |
Asy Zakopane |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
4-2 |
|
Łęgi Nowa Biała |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
4-2 |
5. |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
2-1 |
6. |
Biali Biały Dunajec |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
1-0 |
7. |
LKS II Szaflary |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1-2 |
8. |
Gorc Ochotnica |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0-1 |
9. |
Murań Jurgów |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
2-4 |
|
Bór Dębno |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
2-4 |
11. |
Spływ Sromowce Wyżne |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0-4 |
12. |
Luboń Skomielna Biała |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1-6 |
Kolejka 2 - 25-26 sierpnia
Biali Biały Dunajec - Łęgi Nowa Biała 26 sierpnia, 14:00
LKS II Szaflary - Murań Jurgów 26 sierpnia, 17:00
Luboń Skomielna Biała - Sokolica Krościenko nad Dunajcem 26 sierpnia, 17:00
Dunajec Ostrowsko - Spisz Krempachy 25 sierpnia, 17:00
Bór Dębno - Spływ Sromowce Wyżne 25 sierpnia, 17:00
Asy Zakopane - Gorc Ochotnica 26 sierpnia, 17:00