3 edycja Pucharu Zakopanego dzieci i młodzieży w ramach XLII SLSZ została rozgrana na Kasprowym Wierchu.
Z powodu trudnych warunków atmosferycznych- silnego wiatru rozegrano tylko jeden przejazd slalomu giganta w kotle Goryczkowym.
Na starcie stanęło ponad 50 dziewcząt i chłopców.
W galerii fotoreportaż z zawodów
XLII SZKOLNA LIGA SPORTÓW ZIMOWYCH, PUCHAR ZAKOPANEGO |
W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kasprowy Wierch - 09.02.2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dziewczynki 2010-2011 |
|
|
|
|
|
M |
Nazwisko |
Imię |
Rok |
Klub |
Miasto |
Wynik [s] |
1 |
Wójciak |
Maja |
2010 |
KS Tatra Ski Academy |
Zakopane |
21,7197 |
2 |
Wyrwas |
Nadia |
2010 |
KS Live |
Bielsko-Biała |
22,5692 |
3 |
Gąsienica-Wawrytko |
Natalia |
2011 |
KS AZS Zakopane |
Zakopane |
22,8829 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Chłopcy 2010-2011 |
|
|
|
|
|
M |
Nazwisko |
Imię |
Rok |
Klub |
Miasto |
Wynik [s] |
1 |
Ćwikła |
Stanisław |
2010 |
KS Frajda |
Zakopane |
20,3698 |
2 |
Frycz |
Kamil |
2010 |
KS Live |
Bielsko-Biała |
21,1316 |
3 |
Olszewski |
Iwo |
2010 |
KS Frajda |
Kraków |
21,1892 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dziewczynki 2008-2009 |
|
|
|
|
|
M |
Nazwisko |
Imię |
Rok |
Klub |
Miasto |
Wynik [s] |
1 |
Skarbek-Malczewska |
Maja |
2009 |
KS Tatra Ski Academy |
Zakopane |
20,0025 |
2 |
Łodzińska |
Marta |
2009 |
KS Tatra Ski Academy |
Zakopane |
21,0546 |
3 |
Giejbatow |
Julia |
2008 |
Sporteum |
Warszawa |
22,4550 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Chłopcy 2008-2009 |
|
|
|
|
|
M |
Nazwisko |
Imię |
Rok |
Klub |
Miasto |
Wynik [s] |
1 |
Stańczak |
Jan |
2008 |
KS Tatra Ski Academy |
Zakopane |
21,1151 |
2 |
Wydra |
Patryk |
2008 |
|
Zakopane |
22,1018 |
3 |
Osiecki |
Henryk |
2009 |
KS AZS Zakopane |
Zakopane |
22,7828 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dziewczynki 2006-2007 |
|
|
|
|
|
M |
Nazwisko |
Imię |
Rok |
Klub |
Miasto |
Wynik [s] |
1 |
Wysocka |
Julia |
2006 |
KS Firn |
Zakopane |
18,1783 |
2 |
Buńda |
Anna |
2007 |
KS Firn |
Zakopane |
18,5761 |
3 |
Kolasa |
Barbara |
2006 |
KS Firn |
Zakopane |
18,8411 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Chłopcy 2006-2007 |
|
|
|
|
|
M |
Nazwisko |
Imię |
Rok |
Klub |
Miasto |
Wynik [s] |
1 |
Guńka |
Jakub |
2007 |
KS Firn |
Zakopane |
20,7453 |
2 |
Frycz |
Mateusz |
2007 |
KS Live |
Bielsko-Biała |
21,0161 |
3 |
Gąsienica-Wawrytko |
Jakub |
2007 |
KS AZS Zakopane |
Zakopane |
21,1712 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dziewczynki 2004-2005 |
|
|
|
|
|
M |
Nazwisko |
Imię |
Rok |
Klub |
Miasto |
Wynik [s] |
1 |
Pawlikowska |
Magdalena |
2004 |
SP Małe Ciche |
Małe Ciche |
20,0308 |
2 |
Majerczyk |
Anna |
2004 |
KS Firn |
Zakopane |
21,8321 |
3 |
Pawlikowska |
Patrycja |
2005 |
SP Małe Ciche |
Małe Ciche |
52,3894 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Chłopcy 2004-2005 |
|
|
|
|
|
M |
Nazwisko |
Imię |
Rok |
Klub |
Miasto |
Wynik [s] |
1 |
Buńda |
Klimek |
2004 |
KS Firn |
Zakopane |
19,3157 |
2 |
Pawlikowski |
Mateusz |
2004 |
SP Małe Ciche |
Małe Ciche |
20,1237 |
3 |
Ziarko |
Kuba |
2005 |
KS Firn |
Zakopane |
22,4873 |
Pełne wyniki tutaj w formacie pdf
|