START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti



   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane





     






KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sport UM Zakopane
ZSHT absolutnym mistrzem licealiady siatkarskiej.
 dodano: 12 Marca 2019    (źródło: MOSiR Zakopane)

  Dziewczęta oraz chłopcy z ZSHiT zostali mistrzami tegorocznej licealiady w piłce siatkowej. Rywalizacja zorganizowana przez MOSiR odbyła się  11  marca w sali sportowej zakopiańskiego " Hotelarza"
 
 


 
 
 Dziewczęta


1. ZSHT  4 pkt
Bisz Barbara, Kaczmarczyk Paulina, Kucharska Barbara, Michalczak Sylwia, Piszczek Monika, Rusnak, Anna, Sobańska Klaudia, Surmiak Agnieszka, Szczechowicz Zuzanna, Zawadzka Ewa, Zubek Anna
 
2. ZSO   3 pkt
Bafia Kamila, Bulańda Anna, Dunajczan Justyna, Frączek Elżbieta, Kuchta Wiktoria, Nędza Kinga, Palka Joanna, Tylka Helena, Zych Zuzanna, Żukowska Aleksandra
 
3. ZSB   2 pkt
Basiorka Monika, Gubała Ewelina, Gubała Kinga, Lassak Maria, Lipień Aleksandra, Lipień Ewelina, Pasak Agata, Pączek Ewelina, Waliczek Patrycja
 
 
 Chłopcy


1. ZSHiT    4 pkt
                   Bafia Wojciech, Hoły Jakub, Jamiński Krzysztof, Nawara Jan, Czernik Mateusz, Piszczek Marcin, Skóbel Kamil, Stękała Robert, Szczechowicz Michał, Gąsienica Laskowy Mariusz
 
2. ZSB    3 pkt
Ciężczak Mateusz, Dzierzęga Bartłomiej, Galica Józef, Jarosz Adrian, Madeja Andrzej, Możdżeń Szymon, Pańszczyk Hubert, Pawlikowski Adam, Polak Tomasz, Rol Bartłomiej, Sikoń Maciej, Staszel Stanisław, Sułocha Paweł, Wirowski Mikołaj
 
3. ZSO     2 pkt
Bużek kamil, Dorula Krzysztof, Król Paweł, Miśkowiec Bartosz, Popielarski Jakub, Sabała-Stoch Bartłomiej, Staszel Grzegorz, Stós Dawid, Szwab Daniel, Duda Kacper
 
 
 
 
 
 




«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    101



 
  
 
  
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2019