Niedzielne spotkania 22 kolejki odbyły się w trudnych warunkach atmosferycznych, gwałtowny nawrót zimy nie sprzyjał piłkarzom ale wszystkie spotkania przeprowadzono zgodnie z planem. W derbowym meczu Wierchy u siebie pokonały 4-2 Jarmutę a Huragan Waksmund na wyjeździe wysoko bo 6-0 uległ Popradowi .
Wierchy Rabka – Jarmuta Szczawnica 4:2 (1:1)
Bramki: 1:0 Jędrzejowski 12, 1:1 Kuziel 36, 2:1 Olszanicki 59, 3:1 Lupa 77, 3:2 Weber 90, 4:2 Lupa 90+2
Wierchy: Gogola – Jurzec, Omelchenko ŻK (70 Traczyk ŻK), Zdun, Kościelniak - Lupa, Pociecha ŻK, Masłowski, Olszanicki ŻK, Jędrzejowski – Chodźko (90 Wróbel).
Jarmuta: Olchawa - Bobak, Ojrzanowski, Mlak (80 Połomski), Czubiak – Jurek (56 Zieliński), Słowik, Weber, Kuziel ŻK, Pietrzak ŻK – Wiercioch (88 Jasiurkowki).
Sędziował: Dawid Mituś z Nowego Sącza.
Poprad Rytro – Huragan Waksmund 6:0 (3:0)
Huragan: Byrnas – Duda, Wróbel, Zubek (50 Rogal), Józefczak, Wójciak, Budziak, Kołodziejczyk (25 Luberda), Bobek, Bednarczyk - Kolasa.
Kolejka 22 - 4-5 maja
Sokół Słopnice - Sokół Stary Sącz 6-4
Laskovia Laskowa - LKS Łużna 2-1
Orzeł Wojnarowa - Zalesianka Zalesie 1-2
Ogniwo Piwniczna Zdrój - LKS Rupniów 1-7
KS Tymbark - Skalnik Kamionka Wielka 0-1
Gród Podegrodzie 1-2 Kolejarz Stróże 1-2
Tabela
Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Nowy Sącz |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Wierchy Rabka Zdrój |
22 |
52 |
17 |
1 |
4 |
71-20 |
2. |
Poprad Rytro |
21 |
52 |
16 |
4 |
1 |
65-22 |
3. |
Jarmuta Szczawnica |
22 |
46 |
14 |
4 |
4 |
59-23 |
4. |
Sokół Słopnice |
22 |
44 |
14 |
2 |
6 |
71-34 |
5. |
Skalnik Kamionka Wielka |
22 |
41 |
13 |
2 |
7 |
50-30 |
6. |
Gród Podegrodzie |
21 |
39 |
12 |
3 |
6 |
46-33 |
7. |
Huragan Waksmund |
20 |
36 |
12 |
0 |
8 |
34-37 |
8. |
Zalesianka Zalesie |
22 |
31 |
9 |
4 |
9 |
47-45 |
9. |
LKS Łużna |
21 |
27 |
8 |
3 |
10 |
37-42 |
10. |
LKS Rupniów |
22 |
27 |
8 |
3 |
11 |
36-48 |
11. |
Sokół Stary Sącz |
22 |
23 |
7 |
2 |
13 |
46-57 |
12. |
Laskovia Laskowa |
22 |
22 |
5 |
7 |
10 |
45-63 |
13. |
Orzeł Wojnarowa |
21 |
21 |
6 |
3 |
12 |
40-59 |
14. |
Kolejarz Stróże |
22 |
20 |
5 |
5 |
12 |
43-58 |
15. |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
22 |
12 |
3 |
3 |
16 |
20-69 |
16. |
KS Tymbark |
22 |
2 |
0 |
2 |
20 |
17-87 |
Kolejka 23 - 11-12 maja
Gród Podegrodzie - Sokół Słopnice 11 maja, 18:00
Kolejarz Stróże - KS Tymbark 11 maja, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka - Ogniwo Piwniczna Zdrój 12 maja, 17:00
LKS Rupniów - Orzeł Wojnarowa 12 maja, 17:00
Zalesianka Zalesie - Poprad Rytro 11 maja, 17:00
Huragan Waksmund - Wierchy Rabka Zdrój 12 maja, 16:00
Jarmuta Szczawnica - Laskovia Laskowa 11 maja, 17:00
LKS Łużna - Sokół Stary Sącz 12 maja, 17:00