START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
  Halówka Open Z-ne
  Halówka Old-Boys Z-ne
  Halówka Czarny Dunajec
  Podhalańska A klasa
  Podh. I liga Juniorów
  Halówka Jabłonka
  Letnia Liga Czarny Dunajec
  Nowotarska Liga Amatorów
  Piłka różne
  V Liga Okręgowa
  IV Liga
  Nowotarska Piłka Halowa
  Halówka Czorsztyn
  Podhalańska Liga Piłki Halowej
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti



   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane









KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Podhalańska A klasa
24 kolejka Podhalańskiej A klasy
 dodano: 16 Czerwca 2019

  Po rozegraniu 24 kolejki Jordan Jordanów wysunął się pozycje lidera punkt mniej ma ją Czarni Czarny Dunajec.  Któraś z nich w kolejnych dwóch kolejkach wywalczy sobie awans do V ligi.


 Kolejka 24 - 15-16 czerwca
 
Lepietnica Klikuszowa - Lubań Tylmanowa 0-8
Przełęcz Łopuszna - Babia Góra Lipnica Wielka 0-3
Skalni Zaskale - Czarni Czarny Dunajec 4-2
Zawrat Bukowina Tatrzańska - Zapora Kluszkowce 4-0
KS Łapsze Niżne - Jordan Jordanów 2-2
Orkan Raba Wyżna - KS Zakopane 2-3
Wiatr Ludźmierz - Granit Czarna Góra 1-0
 
 Tabela
 
 Klasa A 2018/2019, grupa: Podhale            
               
               
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jordan Jordanów 24 48 15 3 6 67-42
2.  Czarni Czarny Dunajec 24 47 15 2 7 69-44
3.  Orkan Raba Wyżna 24 43 13 4 7 48-38
4.  Granit Czarna Góra 24 43 13 4 7 54-40
5.  KS Zakopane 24 42 13 3 8 59-42
6.  Babia Góra Lipnica Wielka 24 40 11 7 6 59-43
7.  Skalni Zaskale 24 39 12 3 9 68-45
8.  Wiatr Ludźmierz 24 39 12 3 9 52-45
9.  Zawrat Bukowina Tatrzańska 24 37 10 7 7 54-41
10.  Lubań Tylmanowa 24 29 8 5 11 53-46
11.  KS Łapsze Niżne 24 24 6 6 12 34-64
12.  Przełęcz Łopuszna 24 20 6 2 16 32-60
13.  Zapora Kluszkowce 24 17 4 5 15 39-55
14.  Lepietnica Klikuszowa 24 7 1 4 19 18-101
               
               
 
 Kolejka 25 - 20 czerwca
Wiatr Ludźmierz - Lepietnica Klikuszowa 19 czerwca, 18:00
Granit Czarna Góra - Orkan Raba Wyżna 20 czerwca, 15:00
KS Zakopane - KS Łapsze Niżne 20 czerwca, 15:00
Jordan Jordanów - Zawrat Bukowina Tatrzańska 20 czerwca, 18:00
Zapora Kluszkowce - Skalni Zaskale 19 czerwca, 18:00
Czarni Czarny Dunajec - Przełęcz Łopuszna 19 czerwca, 18:00
Babia Góra Lipnica Wielka - Lubań Tylmanowa 19 czerwca, 18:00
 




«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    235



 
  
 
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2019