W ten weekend piłkarze Podhalańskiej B klasy rozpoczęli rywalizację.
Poniżej wyniki 1 kolejki.
1 grupa
Kolejka 1 - 24-25 sierpnia
Wierchy Lasek - Delta Pieniążkowice 0-2
Unia Naprawa - Grel Trute 0-2
Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Janosik Sieniawa 5-1
Skawianin Skawa - KS Chabówka 4-3
Skałka Rogoźnik - Lepietnica Klikuszowa 1-2
Krokus Pyzówka - Szarotka Chochołów 2-2
15 sierpnia, 15:00
Wierchy Lasek - Unia Naprawa 4-2
Tabela
Klasa B 2019/2020, grupa: Podhale I |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Delta Pieniążkowice |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
2-0 |
2. |
Szarotka Rokiciny Podhalańskie |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
5-1 |
3. |
Grel Trute |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
2-0 |
4. |
Skawianin Skawa |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
4-3 |
5. |
Lepietnica Klikuszowa |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
2-1 |
6. |
Wierchy Lasek |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
4-4 |
7. |
Szarotka Chochołów |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
2-2 |
8. |
Krokus Pyzówka |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
2-2 |
9. |
KS Chabówka |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
3-4 |
10. |
Skałka Rogoźnik |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1-2 |
11. |
Unia Naprawa |
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
2-6 |
12. |
Janosik Sieniawa |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1-5 |
Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września
Delta Pieniążkowice - Lepietnica Klikuszowa 31 sierpnia, 17:00
KS Chabówka - Skałka Rogoźnik 1 września, 17:00
Krokus Pyzówka - Skawianin Skawa 1 września, 17:00
Janosik Sieniawa - Szarotka Chochołów 1 września, 14:00
Grel Trute - Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1 września, 17:00
Grupa 2
Kolejka 1 - 24-25 sierpnia
ZOR Frydman - ---
Watra II Białka Tatrzańska - Bór Dębno 2-1
Spływ Sromowce Wyżne - Gorc Ochotnica 0-2
Spisz Krempachy - Gronik Gronków 4-4
Przełęcz Łopuszna - Husarz Łapsze Wyżne 9-1
Łęgi Nowa Biała - Luboń Skomielna Biała 3-1
Tabela
Klasa B 2019/2020, grupa: Podhale II |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Przełęcz Łopuszna |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
9-1 |
2. |
Łęgi Nowa Biała |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
3-1 |
3. |
Gorc Ochotnica |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
2-0 |
4. |
Watra II Białka Tatrzańska |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
2-1 |
5. |
Gronik Gronków |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
4-4 |
6. |
Spisz Krempachy |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
4-4 |
7. |
ZOR Frydman |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
8. |
Bór Dębno |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1-2 |
9. |
Luboń Skomielna Biała |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1-3 |
10. |
Spływ Sromowce Wyżne |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0-2 |
11. |
Husarz Łapsze Wyżne |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1-9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
>
Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września
--- - Luboń Skomielna Biała
Husarz Łapsze Wyżne - Łęgi Nowa Biała 1 września, 14:00
Gronik Gronków - Przełęcz Łopuszna 1 września, 14:00
Gorc Ochotnica - Spisz Krempachy 31 sierpnia, 17:00
Bór Dębno - Spływ Sromowce Wyżne
ZOR Frydman - Watra II Białka Tatrzańska 1 września, 11:00