Constantin Schmid został zwycięzcą piątkowego prologu Raw Air do niedzielnego konkursu indywidualnego na skoczni w Oslo (HS134). Reprezentant Niemiec, który oddał skok na odległość 130 metrów, został tym samym pierwszym liderem tegorocznej edycji turnieju. Piąte miejsce zajął Piotr Żyła (126 m). Awans do zawodów wywalczyło pięciu Polaków.
Wyniki prologu Raw Air w Oslo (HS134); 06.03.2020
lp. nr imię i nazwisko kraj odl. belka km/h styl komp. nota
1 Q 51 SCHMID Constantin 130.0 13 89.2 54.5 -4.8 127.7
2 Q 46 HAYBOECK Michael 130.5 13 88.9 56.0 -7.4 127.5
3 Q 36 JELAR Ziga 129.5 13 88.6 55.5 -5.4 127.2
4 Q 49 JOHANSSON Robert 129.5 13 89.0 54.0 -4.5 126.6
5 Q 56 ZYLA Piotr 126.0 13 88.6 55.0 0.2 126.0
6 Q 65 KRAFT Stefan 126.5 14 89.1 55.5 1.9 125.9
7 Q 60 LINDVIK Marius 123.5 13 88.9 53.5 5.4 125.2
7 Q 44 SCHLIERENZAUER Gregor 129.0 13 89.0 54.0 -5.0 125.2
9 Q 48 HUBER Daniel 128.5 13 88.8 55.0 -5.3 125.0
10 Q 26 HAARE Anders 129.5 13 88.7 54.0 -7.1 124.0
11 Q 35 SATO Keiichi 129.0 13 88.8 54.0 -6.4 123.8
12 Q 59 LEYHE Stephan 123.0 13 89.1 54.0 4.2 123.6
13 Q 64 GEIGER Karl 125.0 14 89.3 54.0 3.4 123.2
14 Q 27 KOT Maciej 129.0 13 88.4 55.0 -8.9 122.3
15 Q 38 AALTO Antti 127.0 13 88.9 54.0 -4.5 122.1
16 Q 34 KLIMOV Evgeniy 128.0 13 88.8 53.0 -5.6 121.8
17 Q 58 TANDE Daniel Andre 121.5 13 89.2 53.5 5.4 121.6
17 Q 54 ASCHENWALD Philipp 127.0 13 88.7 54.0 -5.0 121.6
17 Q 53 SATO Yukiya 127.5 13 88.2 54.0 -5.9 121.6
20 Q 62 KOBAYASHI Ryoyu 122.5 14 88.7 54.0 6.2 121.5
21 Q 55 FORFANG Johann Andre 125.5 13 88.5 54.0 -2.7 121.2
22 Q 45 PASCHKE Pius 126.5 13 88.7 55.0 -6.1 120.6
23 Q 52 LANISEK Anze 125.5 13 89.0 55.0 -5.2 119.7
24 Q 50 ZAJC Timi 125.0 13 88.2 54.5 -4.4 119.1
25 Q 57 PREVC Peter 121.0 13 88.9 53.5 3.2 118.5
26 Q 25 BOYD-CLOWES Mackenzie 125.0 13 88.5 53.5 -5.0 117.5
27 Q 61 STOCH Kamil 120.0 14 88.2 53.0 7.4 117.2
28 Q 47 PREVC Domen 124.5 13 88.0 54.5 -6.0 116.6
29 Q 37 PEDERSEN Robin 124.5 13 88.9 54.0 -6.4 115.7
30 Q 40 KOUDELKA Roman 123.5 13 88.0 54.0 -5.3 115.0
31 Q 41 EISENBICHLER Markus 124.0 13 88.2 53.0 -5.3 114.9
32 Q 28 NAKAMURA Naoki 124.0 13 88.5 54.0 -6.6 114.6
33 Q 7 HAMANN Martin 121.0 13 88.3 51.5 0.7 114.0
34 Q 39 KOBAYASHI Junshiro 123.0 13 88.2 51.5 -4.2 112.7
35 Q 13 FREUND Severin 122.0 13 88.3 52.5 -4.6 111.5
36 Q 33 AMMANN Simon 123.0 13 88.5 49.5 -5.7 109.2
37 Q 24 DESCHWANDEN Gregor 120.5 13 88.3 51.5 -3.4 109.0
38 Q 43 ITO Daiki 120.0 13 87.8 52.5 -3.9 108.6
39 Q 29 ZOGRAFSKI Vladimir 120.5 13 87.8 52.5 -5.0 108.4
40 Q 22 BICKNER Kevin 121.0 13 88.3 50.5 -5.2 107.1
41 Q 4 BJOERENG Joacim Oedegaard 116.5 13 88.6 52.0 0.7 106.4
42 Q 63 KUBACKI Dawid 117.5 14 89.0 51.5 2.2 106.0
43 Q 32 WOLNY Jakub 119.5 13 88.0 52.5 -6.1 105.5
44 Q 31 HUBER Stefan 118.5 13 88.4 51.5 -3.4 105.4
45 Q 15 SCHULER Andreas 118.0 13 88.5 51.5 -2.7 105.2
45 Q 14 TROFIMOV Roman Sergeevich 118.5 13 88.2 52.0 -4.1 105.2
45 Q 2 WESTERHEIM Oscar P 118.0 13 88.4 49.5 -0.7 105.2
48 Q 42 PEIER Killian 118.0 13 88.5 51.5 -3.1 104.8
49 Q 16 AIGNER Clemens 118.0 13 88.5 51.0 -2.7 104.7
50 Q 17 BUSKUM Andreas Granerud 117.0 13 88.0 50.5 -1.8 103.3
51 23 ZNISZCZOL Aleksander 117.5 13 88.0 51.0 -5.2 101.3
52 11 MUMINOV Sabirzhan 117.0 13 88.1 50.0 -3.4 101.2
53 20 KYTOSAHO Niko 117.0 13 88.5 50.5 -4.5 100.6
54 30 SEMENIC Anze 116.0 13 88.4 51.0 -3.7 100.1
55 18 GRANERUD Halvor Egner 115.0 13 88.3 50.5 -4.2 97.3
56 3 MYHREN Mats Bjerke 111.0 13 88.3 50.0 1.4 95.2
57 21 AIGRO Artti 113.0 13 87.4 50.0 -3.9 93.5
58 8 KORNILOV Denis 110.0 13 88.1 49.5 -0.7 90.8
59 5 NAZAROV Mikhail 108.0 13 88.1 49.0 1.0 88.4
60 19 TKACHENKO Sergey 110.5 13 88.0 49.0 -5.0 86.9
61 12 KOZISEK Cestmir 109.0 13 88.3 49.0 -3.5 85.7
62 10 SOUKUP Matthew 106.0 13 87.9 48.0 -2.9 79.9
63 9 STURSA Vojtech 106.0 13 88.1 48.0 -3.1 79.7
64 1 VILLUMSTAD Fredrik 99.5 13 87.2 48.0 -1.1 70.0
6 SAKALA Filip DSQ