Wiatr Ludźmierz, Wirchy Lasek i Miłośnicy Disca to nazwy zwycięskich drużyn w IX Turnieju "Dzikich drużyn" o Puchar Karola Chorążaka w Obidowej. Rozdano też szereg nagród indywidualnych.
I kategoria (rocznik 2010 i młodsi)
Gronik Gronków –Gorce Rdzawka 0:2
Tygryski Klikuszowa – Wiatr Ludzmierz 1:4 (Marcisz – Tylka, Koczur, Bobek, Zubek)
Gronik Gronków - Tygryski Klikuszowa 4:2 (Faron x 2, Gał z2 – Stefaniak, Marcisz)
Gorce Rdzawka - Wiatr Ludzmierz 0:4 (Tylka, Koczur, Iwulski, Zubek)
Tygryski Klikuszowa - Gorce Rdzawka 3:3 (Marcisz x 3 – Zając x 3)
Gronik Gronków – Wiatr Ludzmierz 0:4 (Janczy, Koczur x3)
Tabela:
Wiatr Ludzmierz 9 12-1
Gorce Rdzawka 4 5-7
Gronik Gronków 3 4-8
Tygryski Klikuszowa 1 6-11
Nagrody indywidualne:
Najlepszy bramkarz – Zydmond Filip (Wiatr)
Najlepszy zawodnik – Koczur Bartłomiej (Wiatr)
Król strzelców – Zając Samuel (Gorce)
Najlepszy napastnik – Marcisz Alan (Tygryski)
II kategoria (rocznik 2007 i młodsi)
Wierchy Lasek –MasterKids Skawa 3:1 (Truty, Hudoba, Dziurdzik– Krasoń)
Gorce Rdzawka – Lepietnica 0:4(J. Huzior, Faron x 2, Rypel)
Wierchy Lasek–Niski Ping 2:1 (Hudoba, Dziurdzik –K. Huzior)
Lepietnica- MasterKids Skawa 1:2 (Faron - Stelmach x 2)
Niski Ping - Gorce Rdzawka 5:0 (Kowalx 2, K. Huzior x 2, Stefaniak)
Wierchy Lasek – Lepietnica 1:0 (Hudoba)
Niski Ping - MasterKids Skawa2:10 (Kowal, Stefaniak - Stelmach x 3, Pontko x 2, Jaromin, Rzeszótko, Gwiazdoń, samobójcza)
Master Kids Skawa - Gorce Rdzawka 8:1 (Stelmach, Pontko x 2, Jaromin, Rzeszótko x 3Gwiazdoń, Krasoń – Palarczyk))
Lepietnica - Niski Ping 4:3 (Jaróg x2, J. Huzior, Rypel - K. Huzior x 2, Kowal)
Wierchy Lasek - Gorce Rdzawka 3:0(Hudoba x 2, Wójciak)
Tabela:
Wierchy Lasek 12 9-2
MasterKids Skawa 9 21-7
Lepietnica 6 9-6
Niski Ping 3 11-16
Gorce Rdzawka 0 1-20
Nagrody indywidualne:
Najlepszy bramkarz – Truty Konrad (Wierchy)
Najlepszy zawodnik –Hudoba Mateusz (Wierchy)
Król strzelców – Stelmach Antoni (MasterKids)
III kategoria (rocznik 2005 i młodsi)
Kompania Knura–Biała Mewa 3:0 (Wilkowski x2, Goryl)
Kompania Knura –Miłośnicy Disa2:2 (Kapłon, Wilkowski – Kwak, Beyniarski)
Biała Mewa - Miłośnicy Disa0:4 (Kwak x4, Bryniarski)
Tabela:
Miłośnicy Disa 4 6-2
Kompania Knura 4 5-2
Biała Mewa 0 0-7
Nagrody indywidualne:
Najlepszy bramkarz – Plewa Kacper (Biała Mewa)
Najlepszy zawodnik – Wilkowski Tomasz (Kompania Knura)
Król strzelców – Kwak Klemens (Miłośnicy Disa)