Poniżej przedstawiamy wyniki 10 kolejki Podhalańskiej B klasy
Kolejka 9 - 9-10 października
Luboń Skomielna Biała - Skawianin Skawa 2-0
Podgórki Krauszów - Szarotka Rokiciny Podhalańskie 0-4
Delta Pieniążkowice - Skałka Rogoźnik 1-3
Krokus Pyzówka - Bystry Nowe Bystre
Wierchy Lasek - Lepietnica Klikuszowa 2-1
Wisła Czarny Dunajec - Janosik Sieniawa 7 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (9 października, 15:30) odwołany
tabela
Klasa B 2021/2022, grupa: Podhale I |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Szarotka Rokiciny Podhalańskie |
9 |
24 |
8 |
0 |
1 |
38-14 |
2. |
Wierchy Lasek |
9 |
23 |
7 |
2 |
0 |
30-11 |
3. |
Skałka Rogoźnik |
9 |
18 |
6 |
0 |
3 |
29-14 |
4. |
Delta Pieniążkowice |
9 |
17 |
5 |
2 |
2 |
21-18 |
5. |
Janosik Sieniawa |
8 |
16 |
5 |
1 |
2 |
24-13 |
6. |
Wisła Czarny Dunajec |
8 |
14 |
4 |
2 |
2 |
24-11 |
7. |
Podgórki Krauszów |
9 |
10 |
3 |
1 |
5 |
19-27 |
8. |
Luboń Skomielna Biała |
9 |
7 |
2 |
1 |
6 |
14-29 |
9. |
Lepietnica Klikuszowa |
9 |
7 |
2 |
1 |
6 |
16-22 |
10. |
Krokus Pyzówka |
8 |
5 |
1 |
2 |
5 |
14-33 |
11. |
Skawianin Skawa |
9 |
5 |
1 |
2 |
6 |
22-38 |
12. |
Bystry Nowe Bystre |
8 |
2 |
0 |
2 |
6 |
14-35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 10 - 16-17 października
Skawianin Skawa - Lepietnica Klikuszowa 16 października, 15:00
Bystry Nowe Bystre - Wierchy Lasek 17 października, 15:00
Skałka Rogoźnik - Krokus Pyzówka 17 października, 15:00
Janosik Sieniawa - Delta Pieniążkowice 16 października, 11:00
Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Wisła Czarny Dunajec 17 października, 15:00
Luboń Skomielna Biała - Podgórki Krauszów 16 października, 15:00
Grupa II
Kolejka 9 - 9-10 października
Pauza: Gronik Gronków.
Husarz Łapsze Wyżne - Spisz Krempachy 1-4
Przełęcz Łopuszna - Spływ Sromowce Wyżne 12=0
Sokolica Krościenko nad Dunajcem - Łęgi Nowa Biała 4-0
Asy Zakopane -Grel Trute 5-1
ZOR Frydman - Gorc Ochotnica 0-6
Tabela
Klasa B 2021/2022, grupa: Podhale II |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Przełęcz Łopuszna |
8 |
20 |
6 |
2 |
0 |
41-9 |
2. |
Gronik Gronków |
8 |
19 |
6 |
1 |
1 |
33-6 |
3. |
Gorc Ochotnica |
7 |
16 |
5 |
1 |
1 |
25-7 |
4. |
Spisz Krempachy |
8 |
14 |
4 |
2 |
2 |
19-13 |
5. |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem |
8 |
12 |
4 |
0 |
4 |
17-16 |
6. |
Grel Trute |
9 |
11 |
3 |
2 |
4 |
19-24 |
7. |
Husarz Łapsze Wyżne |
7 |
9 |
3 |
0 |
4 |
11-26 |
8. |
Łęgi Nowa Biała |
9 |
8 |
2 |
2 |
5 |
12-21 |
9. |
Asy Zakopane |
8 |
7 |
2 |
1 |
5 |
15-17 |
10. |
ZOR Frydman |
8 |
7 |
2 |
1 |
5 |
10-19 |
11. |
Spływ Sromowce Wyżne |
8 |
3 |
1 |
0 |
7 |
3-47 |
Kolejka 10 - 16-17 października
Pauza: Grel Trute.
Spisz Krempachy - Gorc Ochotnica 17 października, 15:00
Gronik Gronków - ZOR Frydman 17 października, 15:00
Łęgi Nowa Biała - Asy Zakopane 17 października, 15:00
Spływ Sromowce Wyżne - Sokolica Krościenko nad Dunajcem 17 października, 15:00
Husarz Łapsze Wyżne - Przełęcz Łopuszna 17 października, 16:00