Po 3 kolejce w tabelach bez większych zmian liderami z 9 pkt pozostają Zawrat Bukowina Tatrz i Dunajec Ostrowsko w grupie wschodniej oraz KS Chabówka i Delta Pieniązkowice w grupie zachodniej. Trzecie miejsca zajmują Skałki Trybsz oraz Szarotka i Czarni
Grupa wschodnia
Kolejka 3 - 30 sierpnia
Zapora Kluszkowce - Biali Biały Dunajec 1-1
Trzy Korony Sromowce Niżne - Zawrat Bukowina Tatrzańska 0-7
Sokolica Krościenko nad Dunajcem - Dunajec Ostrowsko 0-3
Skałki Trybsz - Gorc Ochotnica 3-2
Podgórki Krauszów - Gronik Gronków 1-1
Łęgi Nowa Biała - Hetman Leśnica 6-1
Tabela
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Zawrat Bukowina Tatrzańska |
3 |
9 |
3 |
0 |
0 |
20-2 |
2. |
Dunajec Ostrowsko |
3 |
9 |
3 |
0 |
0 |
12-3 |
3. |
Skałki Trybsz |
3 |
6 |
2 |
0 |
1 |
6-5 |
4. |
Gronik Gronków |
3 |
5 |
1 |
2 |
0 |
3-1 |
5. |
Podgórki Krauszów |
3 |
5 |
1 |
2 |
0 |
8-6 |
6. |
Gorc Ochotnica |
3 |
4 |
1 |
1 |
1 |
5-5 |
7. |
Biali Biały Dunajec |
3 |
4 |
1 |
1 |
1 |
5-11 |
8. |
Łęgi Nowa Biała |
3 |
3 |
1 |
0 |
2 |
9-8 |
9. |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem |
3 |
2 |
0 |
2 |
1 |
1-4 |
10. |
Zapora Kluszkowce |
3 |
1 |
0 |
1 |
2 |
3-7 |
11. |
Hetman Leśnica |
3 |
1 |
0 |
1 |
2 |
5-12 |
12. |
Trzy Korony Sromowce Niżne |
3 |
0 |
0 |
0 |
3 |
3-16 |
Kolejka 4 - 6 września
Biali Biały Dunajec - Hetman Leśnica 6 września, 11:00
Gronik Gronków - Łęgi Nowa Biała 6 września, 11:00
Gorc Ochotnica - Podgórki Krauszów 6 września, 14:00
Dunajec Ostrowsko - Skałki Trybsz 6 września, 14:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska - Sokolica Krościenko nad Dunajcem 6 września, 17:00
Zapora Kluszkowce - Trzy Korony Sromowce Niżne 6 września, 17:00
Grupa Zachodnia
Kolejka 3 - 30 sierpnia
Napravia Naprawa - ---
Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Wierchy Lasek 8-0
Skawianin Skawa - Czarni Czarny Dunajec 0-4
Luboń Skomielna Biała - Delta Pieniążkowice 0-4
KS Chabówka - Grom Morawczyna 4-1
Korona Piekielnik- Janosik Sieniawa 7-1
Tabela
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
KS Chabówka |
3 |
9 |
3 |
0 |
0 |
13-1 |
2. |
Delta Pieniążkowice |
3 |
9 |
3 |
0 |
0 |
6-0 |
3. |
Szarotka Rokiciny Podhalańskie |
3 |
6 |
2 |
0 |
1 |
11-3 |
4. |
Czarni Czarny Dunajec |
3 |
6 |
2 |
0 |
1 |
12-4 |
5. |
Korona Piekielnik |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
7-3 |
6. |
Skawianin Skawa |
3 |
3 |
1 |
0 |
2 |
3-5 |
7. |
Napravia Naprawa |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
3-4 |
8. |
Grom Morawczyna |
3 |
3 |
1 |
0 |
2 |
4-7 |
9. |
Janosik Sieniawa |
3 |
3 |
1 |
0 |
2 |
8-14 |
10. |
--- |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
11. |
Wierchy Lasek |
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
0-10 |
12. |
Luboń Skomielna Biała |
3 |
0 |
0 |
0 |
3 |
0-14 |
Bystry Nowe Bystre wycofały się przed rozpoczęciem rozgrywek. |
Kolejka 4 - 6 września
--- - Janosik Sieniawa
Grom Morawczyna - Korona Piekielnik 6 września, 14:00
Delta Pieniążkowice - KS Chabówka 6 września, 14:00
Czarni Czarny Dunajec - Luboń Skomielna Biała 6 września, 17:00
Wierchy Lasek - Skawianin Skawa 6 września, 14:00
Napravia Naprawa - Szarotka Rokiciny Podhalańskie 6 września, 17:00