W pawilonie Wielkiej Krokwi w Zakopanem uroczyście podsumowano rywalizację 22 Letniej Ligi Szkolnej w skokach i kombinacji norweskiej. Podczas spotkania zostały wręczone puchary oraz dyplomy najlepszym zawodnikom i klubom.
W ramach Ligi rozegrano 3 edycje, do indywidualnej klasyfikacji końcowej zaliczone zostały wszystkie wyniki. Do rankingu drużynowego zaliczone zostały wyniki ze wszystkich konkursów uzyskane przez wszystkich zawodników klubu.Sklasyfikowano łącznie 5 skoczkiń ( trzy dodatkowo startowały poza konkursem) 88 skoczków a w kombinacji 43 zawodników W rywalizacji wzięło udział 7 klubów.
Klasyfikacja indywidualna skoki
Dziewczęta 2007 i mł |
K-15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
Nazwisko i Imię |
Rok |
Klub |
Szkoła |
Razem |
1 |
Sobczyk Kalina |
2009 |
KS Evenement |
|
50 |
PK |
Rapacz Zuzanna |
2006 |
KS Evenement |
SP Czerwienne |
|
|
|
|
|
|
|
Chłopcy 2007 i mł |
K-15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
Nazwisko i Imię |
Rok |
Klub |
Szkoła |
Razem |
|
|
|
|
|
|
1 |
Maciusiak Mateusz |
2007 |
KS Chochołów |
SP Chochołów |
126 |
2 |
Rafacz Grzegorz |
2007 |
AZS |
|
122 |
|
Obtułowicz Michał |
2008 |
KS Evenement |
SP 3 Z-ne |
122 |
4 |
Bobak Szymon |
2007 |
KS Evenement |
SP 5 Z-ne |
119 |
5 |
Grzebień Bartłomiej |
2007 |
AZS |
SP Spytkowice |
95 |
6 |
Łukaszczyk Łukasz |
2007 |
TS Wisła |
SP 3 Z-ne |
90 |
|
|
|
|
|
|
Chłopcy 2005-2006 |
K-35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
Nazwisko i Imię |
Rok |
Klub |
Szkoła |
Razem |
|
|
|
|
|
|
1 |
Jarząbek Kacper |
2006 |
TS Wisła |
SP Sierockie |
145 |
2 |
Amilkiewicz Tymoteusz |
2005 |
AZS |
|
140 |
3 |
Mroczkowski Jan |
2005 |
KS Chochołów |
SP Chochołów |
120 |
4 |
Serwatowicz Mikołaj |
2006 |
TS Wisła |
SP 5 Z-ne |
97 |
5 |
Rafacz Rafał |
2006 |
AZS |
|
82 |
|
Dubiel Szymon |
2006 |
AZS |
|
82 |
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta 2003 - 2004 |
K-35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
Nazwisko i Imię |
Rok |
Klub |
Szkoła |
Razem |
1 |
Kobiela Natalia |
2003 |
AZS |
|
150 |
|
|
|
|
|
|
Chłopcy 2003 - 2004 |
K-65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
Nazwisko i Imię |
Rok |
Klub |
Szkoła |
Razem |
|
|
|
|
|
|
1 |
Rzadkosz Jan |
2004 |
TS Wisła |
SP 9 Z-ne |
145 |
2 |
Majerczyk Stanisław |
2003 |
TS Wisła |
SP 3 Z-ne |
140 |
3 |
Zapotoczny Szymon |
2003 |
WKS |
|
108 |
4 |
Zygmuntowicz Sebastian |
2003 |
WKS |
|
85 |
5 |
Bukowski Jan |
2003 |
AZS |
|
80 |
6 |
Liszka Jan |
2003 |
AZS |
|
79 |
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta 2001-2002 |
K-65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
Nazwisko i Imię |
Rok |
Klub |
Szkoła |
Razem |
|
|
|
|
|
|
1 |
Karpiel Kamila |
2001 |
AZS |
|
150 |
2 |
Pawlikowska Róża |
2002 |
AZS |
|
130 |
3 |
Król Sabina |
2002 |
AZS |
|
125 |
PK |
Szwab Joanna |
1997 |
AZS |
|
|
PK |
Kil Joanna |
2000 |
AZS |
|
|
|
|
|
|
|
|
Chłopcy 2001-2002 |
K-65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
Nazwisko i Imię |
Rok |
Klub |
Szkoła |
Razem |
|
|
|
|
|
|
1 |
Korzeniowski Maciej |
2001 |
AZS |
|
108 |
2 |
Stosel Kacper |
2001 |
AZS |
|
100 |
3 |
Kieta Krzysztof |
2001 |
WKS |
|
94 |
4 |
Jarosz Mateusz |
2002 |
TS Wisła |
Gim SMS |
90 |
5 |
Ciszek Stanisław |
2001 |
AZS |
|
81 |
|
Niżnik Adam |
2002 |
TS Wisła |
Gim 1 Z-ne |
81 |
Klasyfikacja indywidualna kN
Chłopcy 2001-2002 |
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
Nazwisko i Imię |
Rok |
Klub |
Razem |
1 |
Kieta Krzysztof |
2001 |
WKS |
145 |
2 |
Korzeniowski Maciej |
2001 |
AZS |
126 |
3 |
Jarosz Mateusz |
2002 |
TS Wisła |
125 |
4 |
Ciszek Stanisław |
2001 |
AZS |
113 |
5 |
Bukowski Wojciech |
2002 |
LKS Poroniec |
77 |
6 |
Gąsienica-Ciaptak Maciej |
2002 |
AZS |
69 |
|
|
|
|
|
Chłopcy 2003-2004 |
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
Nazwisko i Imię |
Rok |
Klub |
Razem |
1 |
Rzadkosz Jan |
2004 |
TS Wisła |
145 |
2 |
Majerczyk Stanisław |
2003 |
TS Wisła |
140 |
3 |
Liszka Jan |
2003 |
AZS |
112 |
4 |
Zygmuntowicz Sebastian |
2003 |
WKS |
101 |
5 |
Cudzich Jan |
2004 |
LKS Poroniec |
96 |
6 |
Marusarz Stanisław |
2004 |
KS Chochołów |
70 |
Chłopcy 2005-2006 |
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
Nazwisko i Imię |
Rok |
Klub |
Razem |
1 |
Jarząbek Kacper |
2006 |
TS Wisła |
150 |
2 |
Amilkiewicz Tymoteusz |
2005 |
AZS |
135 |
3 |
Rafacz Rafał |
2006 |
AZS |
109 |
4 |
Serwatowicz Mikołaj |
2006 |
TS Wisła |
100 |
5 |
Joniak Klemens |
2005 |
LKS Poroniec |
97 |
6 |
Waliczek Andrzej |
2005 |
LKS Poroniec |
89 |
|
|
|
|
|
Klasyfikacja drużynowa
SKOKI NARCIARSKIE |
|
|
|
|
M |
KLUB |
PUNKTY |
1 |
AZS |
2157 |
2 |
TS Wisła |
1116 |
3 |
KS Evenement |
825 |
4 |
KS Chochołów |
499 |
5 |
LKS Poroniec |
488 |
6 |
WKS |
476 |
7 |
UKS Zogrody |
30 |
KOMBINACJA NORWESKA |
|
|
|
|
M |
KLUB |
PUNKTY |
1 |
AZS |
1019 |
2 |
TS Wisła |
785 |
3 |
WKS |
468 |
4 |
LKS Poroniec |
417 |
5 |
KS Evenement |
262 |
6 |
KS Chochołów |
177 |
SKOKI + KOMBINACJA NORWESKA |
|
|
|
M |
KLUB |
PUNKTY |
1 |
AZS |
3176 |
2 |
TS Wisła |
1901 |
3 |
KS Evenement |
1087 |
4 |
WKS |
944 |
5 |
LKS Poroniec |
905 |
6 |
KS Chochołów |
676 |
Pełne wyniki tutaj