START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin  



UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki





 
Gabinet Terapii
   
   Keti






   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  





TZN Zakopane









     







KS Pieniny







  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sport UM Zakopane
Nagrody za wyniki sportowe
 dodano: 10 Października 2018    (źródło: UM Zakopane)

 W Urzędzie Miasta Zakopane odbyła się gala wręczenia nagród za sportową rywalizację szkół z Powiatu Tatrzańskiego w roku szkolnym 2017/2018. Wzięli w niej udział przedstawiciele nagrodzonych placówek. Puchary i statuetki wręczali wiceburmistrz Agnieszka Nowak-Gąsienica, starosta tatrzański Piotr Bąk, przewodniczący Rady Miasta Zakopane Jan Gluc oraz wicestarosta Jerzy Zacharko.
  W galerii fotoreportaż 


 Wyniki końcowe w Igrzyskach Dzieci
 
1. SP 3 Zakopane 
2. SP 10 ZESPOŁU SZKÓŁ MISTRZOSTWA SPORTOWEGO w Zakopanem 
3. SP 5 Zakopane 
4. SP 4 Zakopane 
5. SP 9 Zakopane 
6. SP 2 Zakopane 
7. SP 1 Zakopane 
8. SP Kościelisko 
9. SP 1 Biały Dunajec  oraz SP Gliczarów Górny
 
Wyniki końcowe w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
1. SP 5 Zakopane 
2. Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem 
3. SP 4 Zakopane 
4. Gim Nr 2 Zakopane 
5. SP Gliczarów Górny 
6. SP 9 Zakopane 
7. SP 1 Biały Dunajec 
8. Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Artystyczna w Zakopanem 
9. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zakopanem 
10. SP Kościelisko
 
Wyniki końcowe w Liceliadzie
1. Zespół Szkół Hotelarsko Turystycznych 
2. Zespół Szkół Budowlanych 
3. Liceum Ogólnokształcące Zespołu Szkół Ogólnokształcących 
4. Regionalne Liceum Ogólnokształcące w Zakopanem 
5. Społeczne Liceum Ogólnokształcące Społecznego Towarzystwa Oświatowego 
6. Liceum Ogólnokształcące Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego
 
(RKW)




«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    199



 
  
 
 
 
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2018