Wystartowała XLIV Szkolna Liga Sportów Zimowych w narciarstwie alpejskim
(żródło: MOSiR Zakopane)

9 stycznia br na Harendzie  slalomem gigantem rozegranym w ramach Pucharu Zakopanego zainaugurowano rywalizację XLIV Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w narciarstwie alpejskim. Na starcie  zawodów stanęło  ponad 10 dziewcząt i chłopców. Zmaganie zostały zorganizowane przez MOSiR Zakopane.      W galerii fotoreportaż.
( 10 Stycznia 2022)
Wystartował Puchar Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim. Lepiej być nie mogło!
(żródło: UM Zakopane)

Wymarzona pogoda, świetnie przygotowana trasa w Ośrodku Narciarsko – Rekreacyjnym HARENDA i emocjonująca rywalizacja na stoku – za nami bardzo udana, pierwsza edycja amatorskich zawodów o Puchar Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim 2022 oraz Pucharu Dzieci – Szkolnej Ligii Sportów Zimowych.
( 9 Stycznia 2022)
VIII Zakopiański Bieg Noworoczny wygrali Roksana Banaś i Maciej Landa.

Rywalizację VIII ZLB  otwarł Zakopiański Bieg Noworoczny   Na starcie 5 km dystansu stanęło 11 pań i 23 panów w marszu nordic walking wystartowało 2 panów.  Wśród pań najlepsza okazala sie Roksana Banaś z Piekielnika a wśród panów Maciej Landa z Białego Dunajca.   W galerii fotoreportaż
( 3 Stycznia 2022)
VIII Zakopiański Bieg Sylwestrowy za nami.

Tradycyjnie ostatnią imprezą zamykającą i rok i rywalizację VII Zakopiańskiej Ligi Biegowej był Bieg Sylwestrowy.  Na starcie  5 km trasy stanęło  27 pań i  51 panów do marszu nordic walking zgłosiła się jedna kobieta i 4 panów.  Najszybszą biegaczka była Iga Stachura z Rabki Zdroju, a najszybszym biegaczem Grzegorz Żółtek ze Spytkowic.  W marszu nordcic walking triumfowali Teresa Szul z Nowego Targu i Jerzy Krakowski z Mielca.     W galerii fotoreportaż
XLIV Szkolna Liga Zimowa w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej.

W dniu  16.12.2021 na obiektach COS Zakopane odbyły się zawody XLIV Szkolnej Ligi Zimowej w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej.  Zawody rozgrywane były w ramach Lotos Kids.    W galerii fotoreportaż Pełne wyniki tutaj w formacie pdf
( 17 Grudnia 2021)
XLIV Szkolna Liga Sportów Zimowych w Biegach Narciarskich stylem dowolnym

Pierwsza edycja Ligi Małopolskiej Cross Country Tatra Cup odbyła się dzisiaj  {10 grudnia} na trasie Centralnego Ośrodka Sportowego w Zakopanem. Na starcie stanęło ponad 300 uczestników z województwa małopolskiego. Zawody były zaliczane do punktacji XLIV Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w narciarstwie biegowym.  W galerii fotoreportaż
( 10 Grudnia 2021)
Zawody wojewódzkie w badmintonie.

Dnia 23 listopada pod opieką nauczyciela wf-u Pana Krzysztofa Wiśniowskiego reprezentacja dziewcząt i chłopców Szkoły Podstawowej nr 1 w Zakopanem pojechała do Gorlic na zawody wojewódzkie IMS w badmintonie. Dziewczęta zajęły III a chłopcy II miejsce.
( 25 Listopada 2021)
Tenis stołowy-Licealiada

Dnia 16 listopada 2021 r. przeprowadzono powiatowe zawody tenisa stołowego - Licealiada dziewcząt i chłopców Zawody odbywały się w sali gimnastycznej SP 9 Zakopane.  W galerii fotoreportaż
( 23 Listopada 2021)
Powiatowe IMS I ID w tenisie stołowym

Dnia 17 listopada 2021 r. odbyły się powiatowe zawody tenisa stołowego -Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt i chłopców Rozgrywki odbywały się w sali gimnastycznej SP 9 Zakopane. W rywalizacji brały udział zawodniczki ze szkoły SP Witów i ZSP Kościelisko. Zwyciężyła drużyna dziewcząt z ZSP w Kościelisku. Wśród chłopców spotkania rozgrywały zespoły ze szkół SP Witów , ZSP Kościelisko i SP 9 Zakopane. Zwyciężyła drużyna chłopców z ZSP w Kościelisku. Natomiast dzień później przeprowadzono rywalizacje Igrzysk Dzieci. W zawodach brały udział zawodniczki oraz zawodnicy ze szkół SP Witów , ZSP Kościelisko i SP 9 Zakopane.  Rozgrywki dziewcząt i chłopców zakończyły się zwycięstwem SP 9 Zakopane .  W galerii fotoreportaż
Powiatowe rozgrywki w Badmintonie

Dnia 19 listopada w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 5 w Zakopanem odbyły się zawody na szczeblu powiatowym w badmintonie. Rozgrywki przeprowadzone były w grupach wiekowych dziewcząt i chłopców : Licealiada, Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej. W galerii  fotoreportaż
VIII Zakopiański Bieg Niepodległości za nami

11 listopada br odbył się po raz VIII Zakopiański Bieg Niepodległości. Na starcie biegów na dystansie 5 i 10 km oraz marszu nordic walking stanęło blisko 500 uczestników z Polski oraz Słowacji. W biegu na 10 km triumfowali  Joanna Bukowska Golak z Opola  oraz  Simon Pyrć z Krakowa. W biegu na dystansie 5 km  Anna Hruby z Rozkochowa oraz Janusz Gawron z Limanowej   W marszu na 5 km najlepsi byli zakopiańczycy  Magdalena Domagalska Zając oraz Franciszek Fatla .    W galerii fotoreportaż z biegu
( 12 Listopada 2021)
Zakopiański Bieg Niepodległości 2021

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego po raz 28 zorganizowała Sztafetowy Bieg Niepodległości, w którym wystartowały szkoły, kluby sportowe i przedstawiciele zakładów pracy. W tej ostatniej kategorii III miejsce zajęła drużyna Urzędu Miasta Zakopane.
( 10 Listopada 2021)
VIII ZAKOPIAŃSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI INFORMACJE DLA ZAWODNIKÓW

Poniżej przedstawiamy kilka ważnych informacji dla biegaczy wybierających się na nasz bieg.
( 9 Listopada 2021)
VIII Zakopiański Bieg Niepodległości Utrudnienia w ruchu

W związku z organizacją VIII Zakopiańskiego Biegu Niepodległości Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje o utrudnieniach w ruchu w dniu 11.11.2021r. (czwartek) na ulicach:
Festiwal Sztafet 2021

Dnia 26 października 2021 r. na stadionie LA COS Zakopane odbyły się zawody FESTIWAL SZTAFET, organizowane przez MOSiR Zakopane. W zawodach wzięło udział 132 uczennic/uczniów w 33 sztafetach z 11 szkół.    W galerii fotoreportaż