START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Orlen CUP
Zakończyła się 20-sta edycja ORLEN Cup
(żródło: Polski Związek Narciarski)

 W  miniony weekend  odbyła się  w Szczyrku  IV edycjazawodów ORLEN Cup, które w tym roku obchodzą 20. rocznicę. Ze względu na wysokie temperatury i brak śniegu rywalizacja na na skoczni HS75 kompleksu Skalite jest rozgrywana w warunkach hybrydowych przy użyciu lodowych torów najazdowych i mat igelitowych na zeskoku. Na starcie zawodów stanęło blisko 150 zawodniczek i zawodników z sześciu krajów. 
( 10 Marca 2024)
Za nami III edycja ORLEN Cup w Zakopanem
(żródło: Polski Związek Narciarski)

 Zakończyła się III edycja ORLEN Cup w Zakopanem. Młodzi adepci skoków i kombinacji norweskiej rywalizowali w Zakopanem na obiektach HS70 i HS105 kompleksu Średnia Krokiew i na trasie biegowej COS OPO Zakopane.    
( 12 Lutego 2024)
Pierwszy dzień ORLEN Cup w Zakopanem za nami
(żródło: Polski Związek Narciarski)

 Zawodnicy w pierwszy dzień zawodów ORLEN Cup w Zakopanem mierzyli się pięciu kategoriach wiekowych na obiektach HS105 i HS70 kompleksu Średnia Krokiew w Zakopanem. W kategorii OPEN mężczyzn najlepiej zaprezentował się Jarosław Krzak. W kategorii Kobiet to Karina Kozlova uzyskała najlepszy rezultat. Najwięcej medali zdobył klub KS Eve-nement Zakopane.
( 11 Lutego 2024)
Za nami ORLEN Cup Kids w Wiśle
(żródło: Polski Związek Narciarski)

 23 stycznia na skoczniach w Wiśle Centrum oraz trasach biegowych na Kubalonce odbyły się zmagania ORLEN Cup Kids w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej. Rywalizowano w czterech kategoriach - Chłopiec, Dziewczynka, Chłopiec Młodszy i Dziewczynka Młodsza.
( 25 Stycznia 2024)
Zakończyła się II edycja Orlen Cup w Zakopanem
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Za nami II edycja ORLEN Cup 2023/24. W trakcie dwóch dni rywalizacji zawodniczki i zawodnicy mierzyli się na skoczni HS70 kompleksu Średnia Krokiew im. Stanisława Marusarza oraz trasie biegowej COS OPO Zakopane w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej w pięciu kategoriach wiekowych: Juniorzy Młodsi, Open, Chłopcy Starsi. Młodzicy i Kobiety.
( 7 Stycznia 2024)
Za nami 1. dzień rywalizacji w II edycji cyklu ORLEN Cup 2023/24
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Jesteśmy w trakcie kolejnego etapu II edycji ORLEN Cup 2023/24. W pierwszym dniu rywalizacji zawodniczki i zawodnicy mierzyli się na skoczni HS70 kompleksu Średnia Krokiew im. Stanisława Marusarza w skokach narciarskich w pięciu kategoriach wiekowych: Juniorzy Młodsi, Open, Chłopcy Starsi. Młodzicy i Kobiety.
( 6 Stycznia 2024)
W Zakopanem zakończyła się I edycja cyklu ORLEN Cup 2023/24
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Pierwszy z czterech etapów ORLEN Cup 2023/24 dobiegł końca. W trakcie trzech dni rywalizacji zawodniczki i zawodnicy mierzyli się na skoczni HS70 kompleksu Średnia Krokiew im. Stanisława Marusarza oraz trasie biegowej COS OPO Zakopane w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej w pięciu kategoriach wiekowych.
( 12 Grudnia 2023)
ORLEN Cup w Zakopanem: Piątkowi triumfatorzy potwierdzają dobrą dyspozycję
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Za nami kolejny dzień rywalizacji w premierowy weekend jubileuszowej, 20. edycji cyklu ORLEN Cup. Na obiekcie HS70 kompleksu Średnia Krokiew im. Bronisława Czecha w Zakopanem w większości kategorii swoją dobrą formę potwierdzili najlepsi zawodnicy i zawodniczki piątkowych zmagań.
( 10 Grudnia 2023)
ORLEN Cup w Zakopanem: Pierwsze zawody za nami!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Mroźny piątek u podnóża Tatr był premierowym dniem rywalizacji w ramach pierwszego z czterech etapów ORLEN Cup 2023/24. W Zakopanem w dwóch z pięciu kategorii triumfowali członkowie Klubu Sportowego Eve-nement Zakopane. Po jednym zwycięstwie zaliczyli przedstawiciele AZS Zakopane, LKS Poroniec Poronin i KS Rutkow-ski. Wszyscy mierzyli się na 70-metrowym obiekcie.
( 9 Grudnia 2023)
Ostatnie rozstrzygnięcia IV letniej edycji ORLEN Cup 2023
(żródło: skijumping.pl)

 W niedzielne przedpołudnie podopieczni Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "ORLEN Szukamy Następców Mistrza" ponownie pojawili się u podnóża Tatr, by po raz ostatni przed zimą sprawdzić się w zawodach z cyklu ORLEN Cup. Tego dnia na kompleksie Średniej Krokwi im. Bronisława Czecha w Zakopanem wyłoniono triumfatorów w pięciu kategoriach.
( 9 Października 2023)
IV letnia edycja ORLEN Cup 1 dzień
(żródło: skijumping.pl)

 Pierwsza sobota października rozpoczęła rywalizację w ramach IV letniej edycji ORLEN Cup 2023 na kompleksie Średniej Krokwi im. Bronisława Czecha w Zakopanem. Z powodu silnego wiatru zwycięzcy wszystkich kategorii zostali wyłonieni na 70-metrowej skoczni, a zawody na 105-metrowym obiekcie zostało odwołane. Ostatni akt tegorocznego sezonu letniego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "ORLEN Szukamy Następców Mistrza" zaplanowano na niedzielę. Początek o 9:00.
( 9 Października 2023)
Deszczowa rywalizacja w III letniej edycji ORLEN Cup w Zakopanem
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Podopieczni Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "ORLEN Szukamy Następców Mistrza" rozpoczęli rywalizację w III letniej edycji zawodów ORLEN Cup. Arenami zmagań był kompleks Średniej Krokwi im. Bronisława Czecha w Zakopanem oraz trasy biegowe w Kościelisku. W sobotę rozegrany został pierwszy z dwóch konkursów skoków narciarskich oraz zawody w kombinacji norweskiej. Przez cały dzień pogoda nie rozpieszczała uczestników, a obfite opady deszczu utrudniały rywalizację.
( 24 Września 2023)
Uroczyste podsumowanie XIX edycji Programu ORLEN Cup
(żródło: A.Karczewska PZN)

 20 maja 2023 roku w Centrum Kongresowym w Szczawnicy odbyło się uroczyste podsumowanie XIX edycji zawodów ORLEN Cup, które rozgrywane są w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej – „ORLEN Szukamy Następców Mistrza”. Tego dnia nagrodzeni zostali najlepsi zawodnicy minionego sezonu, najlepsze kluby oraz trenerzy, którzy stoją za sukcesami następców mistrza, a nagrody laureatom wręczali m.in. Adam Małysz i Kamil Stoch.
( 23 Maja 2023)
Finałowe zawody ORLEN Cup za nami
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Za nami wielki finał Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej – ORLEN Szukamy Następców Mistrza. W sobotę, 18 marca 2023 na skoczni o rozmiarze HS-75 w Szczyrku oraz trasach biegowych Kubalonki odbyły się ostatnie tej zimy zawody z cyklu ORLEN Cup. Podczas finałowej rywalizacji najwięcej złotych medali zdobyli reprezentanci KS Chochołów, którzy trzykrotnie stanęli na najwyższym stopniu podium.
( 22 Marca 2023)
Trzy zwycięstwa Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego w piątkowych zawodach ORLEN Cup w Szczyrku
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Uczestnicy Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej – ORLEN Szukamy Następców Mistrza rozpoczęli zmagania w finałowej edycji zawodów ORLEN Cup. W piątek na skoczni HS-75 w Szczyrku rozegrany został konkurs skoków w sześciu kategoriach wiekowych oraz skok do kombinacji norweskiej w pięciu grupach. Do rozdania było 11 kompletów medali, a najwięcej zwycięstw zapisali na swoim koncie zawodnicy Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego, którzy trzykrotnie stawali na najwyższym stopniu podium. 
( 21 Marca 2023)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024