START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Orlen CUP
Dwuboiści zakończyli sezon letni z zawodami ORLEN Cup
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Podopieczni Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "ORLEN Szukamy Nastepców Mistrza" zakończyli sezon letni. W niedzielę, 16 października na trasach COS OPO Zakopane rozegrane zostały ostatnie tego lata zawody ORLEN Cup. Tego dnia o medale rywalizowali kombinatorzy norwescy, a najwięcej zwycięstw w finałowych zmaganiach zanotowali reprezentanci klubu TS Wisła Zakopane, którzy dwukrotnie stanęli na najwyższym stopniu podium. 
( 16 Października 2022)
Skoczkowie zainaugurowali finałową letnią edycję ORLEN Cup
(żródło: skijumping.pl)

 Kompleks Średniej Krokwi w Zakopanem jest areną zmagań w ostatnich tego lata zawodach ORLEN Cup. Cykl ten rozgrywany jest w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "ORLEN Szukamy Następców Mistrza", którego Tytularnym Sponsorem jest PKN ORLEN. W piątek o medale rywalizowali skoczkowie narciarscy. Tego dnia najwięcej zwycięstw odnieśli reprezentanci zakopiańskiego AZS-u, którzy dwukrotnie stanęli na najwyższym stopniu podium. 
( 15 Października 2022)
III letnia edycja ORLEN Cup w Szczyrku
(żródło: skijumping.pl)

 W miniony weekend Kompleks Skalite im. Beskidzkich Olimpijczyków w Szczyrku był areną III letniej edycji zawodów ORLEN Cup, które odbywają się w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - ORLEN Szukamy Następców Mistrza. Przez dwa dni rywalizacji w województwie śląskim niepokonani okazali się Miłosz Malarz, Łukasz Łukaszczyk, Wiktor Szozda i Jarosław Krzak.
( 7 Października 2022)
Rozdano medale II letniej edycji ORLEN Cup w Zakopanem
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Kompleks Średniej Krokwi oraz trasy nartorolkowe Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem były arenami zmagań II letniej edycji zawodów ORLEN Cup, które odbywają się w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - ORLEN Szukamy Nastepców Mistrza. Zmagania młodych skoczków narciarskich i dwuboistów obserwował Adam Małysz - Prezes Polskiego Związku Narciarskiego, a także Kamil Stoch - reprezentant Kadry Narodowej A. 
( 19 Września 2022)
Dwuboiści zainaugurowali II letnią edycję ORLEN Cup
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Obiekty Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem są arenami zmagań II tego lata edycji zawodów ORLEN Cup, które odbywają się w ramach Narodowego Prgramu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej  - ORLEN Szukamy Następców  Mistrza. W piątkowe popołudnie na trasach nartorolkowych rozegrane zostały biegi do kombinacji norweskiej.
( 18 Września 2022)
Najmłodsi uczestnicy walczyli o medale LOTOS Cup Kids
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Na kompleksie skoczni narciarskich w Wiśle-Centrum oraz trasach biegowych na Jonidle odbyła się pierwsza letnia edycja zawodów LOTOS Cup Kids, które rozgrywane są w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza". 
( 21 Czerwca 2022)
Medaliści I letniej edycji LOTOS Cup 2022 w kombinacji norweskiej
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Rywalizacja dwuboistów na trasach biegowych w Szczyrku zakończyła zmagania w I letniej edycji zawodów LOTOS Cup 2022, które odbywają się w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza". Tego dnia najwięcej medali zdobyli reprezentanci TS Wisły Zakopane, którzy czterokrotnie stawali na podium zawodów. 
( 16 Czerwca 2022)
LOTOS Cup 2022: Cztery medale dla LKS Klimczok Bystra
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Drugiego dnia zmagań w zawodach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - LOTOS Szukamy Następców Mistrza o medale rywalizowali skoczkowie narciarscy. Najwięcej krążków tego dnia zdobyli reprezentancie klubu LKS Klimczok Bystra, którzy czterokrotnie stawali na podium zawodów. 
( 15 Czerwca 2022)
LOTOS Cup 2022: Skoczkowie narciarscy zainaugurowali sezon letni
(żródło: A.Karczewska PZN)

 13 czerwca 2022 roku odbyły się pierwsze tego lata zawody Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza". Inauguracja sezonu letniego miała miejsce na Kompleksie Skalite im. Beskidzkich Olimpijczyków w Szczyrku. Tego dnia najwięcej zwycięstw odnieśli reprezentanci klubu LKS Klimczok Bystra, którzy dwukrotnie stanęli na najwyższym stopniu podium. 
( 15 Czerwca 2022)
Uroczyste podsumowanie XVIII edycji LOTOS Cup
(żródło: A.Karczewska PZN)

 29 maja 2022 roku w auli Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem odbyło się uroczyste podsumowanie XVIII edycji zawodów LOTOS Cup, które rozgrywane są w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej – „LOTOS Szukamy Następców Mistrza”. Tego dnia nagrodzeni zostali najlepsi zawodnicy minionego sezonu, najlepsze kluby oraz trenerzy, którzy stoją za sukcesami następców mistrza. 
( 31 Maja 2022)
Laureaci XVIII edycji Programu LOTOS Cup
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Grupa LOTOS od blisko 20 lat wspiera rozwój skoków narciarskich, kombinacji norweskiej i biegów narciarskich w Polsce jako Generalny Sponsor Polskiego Narciarstwa. Dzięki współpracy Polskiego Związku Narciarskiego z Grupą LOTOS w 2004 roku powstał Narodowy Program Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej – „LOTOS Szukamy Następców Mistrza”, który jest największym sportowo-społecznym przedsięwzięciem w historii polskiego sportu. Tej zimy odbyła się już XVIII edycja cyklu LOTOS Cup w skokach narciarskich i XII w kombinacji norweskiej. Po raz trzeci rozegrane zostały także zawody w ramach LOTOS Cup Kids.
( 23 Kwietnia 2022)
LOTOS Cup: Skoczkowie narciarscy zakończyli sezon zimowy
(żródło: A.Karczewska PZN)

 16 marca 2022 roku na Kompleksie Skalite im. Beskidzkich Olimpijczyków w Szczyrku rozegrany został finałowy konkurs zawodów LOTOS Cup, które odbywają się w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza". Najwięcej zwycięstw w ostatnim tej zimy konkursie odnieśli reprezentanci zakopiańskiego AZS-u, którzy trzykrotnie stawali na najwyższym stopniu podium.
( 19 Marca 2022)
Medaliści finałowych zawodów LOTOS Cup Kids
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W poniedziałek, 14 marca 2022 roku odbyły się finałowe zawody dla najmłodszych uczestników Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Nastepców Mistrza". W ostatnich tej zimy zawodach LOTOS Cup Kids wystartowała najlepsza "30" rankingu w kategorii Chłopiec oraz skoczkinie i kombinatorki norweskie z kategorii Dziewczynka. Arenami zmagań była skocznia HS-44 w Szczyrku oraz trasy biegowe Kubalonki. 
( 19 Marca 2022)
Finałowe zawody LOTOS Cup 2022 na Kubalonce
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Duwboiści zakończyli rywalizację w tegorocznej edycji Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza". Ostatnie tej zimy zawody LOTOS Cup rozegrane zostały na trasach biegowych Kubalonki. 
( 19 Marca 2022)
LOTOS Cup: wietrzne zawody w Beskidach
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Uczestnicy Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza" zakończyli rywalizację w III tej zimy edycji zawodów LOTOS Cup. W sobotę, 19 lutego na trasach biegowych Kubalonki odbył się bieg do kombinacji norweskiej, a w niedzielę rozegrane zostały zawody w skokach narciarskich.
( 21 Lutego 2022)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2022