START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sport UG Jabłonka
Jednostki OSP z gminy Jabłonka wśród najlepszych w Małopolsce
(żródło: UG Jabłonka)

 24 września 2022 r. w Nowym Wiśniczu odbyły się Wojewódzkie Zawody Sportowo - Pożarnicze. Wzięły w nich udział drużyny reprezentujące komendy miejskie i powiatowe w Małopolsce. Jedną z nich była również kobieca drużyna pożarnicza OSP Zubrzyca Dolna, która zajęła 1 miejsce i tym samym wywalczyła awans na zawody krajowe.   W zawodach wystąpiła także męska drużyna pożarnicza OSP Jabłonka, która w swojej kategorii wywalczyła 6 miejsce.   W imieniu samorządu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
( 26 Września 2022)
12. Małopolski Przegląd Dorobku Artystycznego i Kulinarnego Kół Gospodyń Wiejskich
(żródło: UG Jabłonka)

 12. Małopolski Przegląd Dorobku Artystycznego i Kulinarnego Kół Gospodyń Wiejskich, Orawskie Centrum Kultury w Jabłonce 1-2 Października 2022.
( 19 Września 2022)
Niedziela w Jabłonce upłynęła pod znakiem V Pikniku Rodzinnego.
(żródło: M.Zubek www.podhaleregion.pl)

 Od godzin południowych na stadionie Orawy, na przybyłych gości czekało moc atrakcji.
( 15 Sierpnia 2022)
Pierwsi w historii Orawy!
(żródło: M.Zubek www.podhaleregion.pl)

 Dwóch lekkoatletów z Orawy: Piotr Kidoń podopieczny trenera Andrzeja Gizy reprezentujący AZS AWF Kraków 400m przez płotki oraz Wojciech Galik podopieczny Jerzego Kaduszkiewicza reprezentujący WKS Wawel Kraków  trójskok / obaj zaczynali przygodę z lekką w MKS Rabka u trenera Wiesława Peruckiego zadebiutowali w reprezentacji Polski
( 12 Sierpnia 2022)
Brąz Wojciecha Galika w Mistrzostwach Polski
(żródło: M.Zubek www.podhaleregion.pl)

 Wojciech Galik pochodzący z Jabłonki, a reprezentujący lekkoatletyczny klub WKS Wawel Kraków, podopieczny Jerzego Kaduszkiewicza startował w Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce w kategorii wiekowej U-23 , które odbyły się w dniach 30-31 lipca w Poznaniu.
( 3 Sierpnia 2022)
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Kolarstwie Górskim MTB
(żródło: UG Jabłonka)

 6 lipca 2022 roku w Orawce odbyła się XXVIII Olimpiada Młodzieży Szkolnej w kolarstwie MTB. Wydarzenie rozpoczęło się uroczystym odegraniem hymnu państwowego. Głos zabrał Zastępca Wójta Gminy Jabłonka Pan Bolesław Wójcik, który przywitał zgromadzonych sportowców oraz gości, a także prezes Polskiego Związku Kolarskiego Pan Grzegorz Botwina oraz prezes Małopolskiego Związku Kolarskiego Pan Marek Kosicki. O godzinie 11 Zastępca Wójta Gminy Pan Bolesław Wójcik dał znak do rozpoczęcia rywalizacji i na trasę ruszyły juniorki młodsze, a po nich juniorzy młodsi. Olimpiadę zdominowali zawodnicy z Warszawy, którzy okazali się najlepsi w obydwu kategoriach. Ostatnim punktem zawodów była uroczysta dekoracja. Najlepsi kolarze, zespoły oraz województwa odebrały w pełni zasłużone nagrody.
( 7 Lipca 2022)
XIV runda ogólnopolskich zawodów MTB Puchar Szlaku Solnego o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”
(żródło: UG Jabłonka)

 W niedzielę 3 lipca 2022 roku odbyła się w Orawce XIV runda ogólnopolskich zawodów MTB Puchar Szlaku Solnego o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”, jak również Mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia LZS. Organizatorami zawodów byli Wójt Gminy Jabłonka oraz Uczniowski Klub Sportowy Podwilk. Do rywalizacji przystąpiło 160 zawodników z różnych regionów Polski oraz zagranicy którzy rywalizowali w 23 kategoriach wiekowych na pięknie położonej trasie u stóp wyciągu narciarskiego w Orawce. O godzinie 10.00 oficjalnie rozpoczęły się zawody i start pierwszej kategorii.
( 6 Lipca 2022)
XXX Orawskie Lato
(żródło: UG Jabłonka)

 Od 16 do 17 lipca br na stadionie w Jabłonce po raz 30 odbędzie się Orawskie Lato. Szczegóły na plakacie
( 1 Lipca 2022)
Pucharu Szlaku Solnego 2022 - zawody o Puchar Wójta Gminy Jabłonka
(żródło: UG Jabłonka)

 Wójt Gminy Jabłonka Pan Antoni Karlak serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców oraz turystów na zawody kolarstwa MTB, które dnia 3 lipca 2022 roku odbędą się u stóp malowniczo położonego stoku narciarskiego w Orawce. Zawody od wielu już lat cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem oraz prestiżem, biorą w nim udział najlepsi kolarze z całego kraju, a także z innych państw.
( 1 Lipca 2022)
Mistrzostwa Małopolski w kolarstwie szosowym
(żródło: UG Jabłonka)

 28 czerwca 2022 roku Gmina Jabłonka po raz kolejny była gospodarzem Mistrzostw Małopolski w kolarstwie szosowym w jeździe indywidualnej na czas oraz Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek i Młodzików w jeździe indywidualnej i dwójkami na czas. 
( 29 Czerwca 2022)
Sukces uczennic Szkoły Podstawowej nr 1 w Jabłonce
(żródło: UG Jabłonka)

 Z wielką przyjemnością informujemy, że uczennice: Natalia Dziurczak, Anastazja Pilch oraz Izabela Sandrzyk z kl. 5a Szkoły Podstawowej nr 1 w Jabłonce pod przewodnictwem p. Roberta Ślusarczyka zdobyły wyróżnienie w czwartej edycji konkursu edukacyjnego zorganizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej. Dziewczęta nagrały krótki film poświęcony „Niezwyciężonej” Józefinie Mikowej. Serdecznie gratulujemy dziewczętom i ich rodzicom oraz panu Ślusarczykowi.   Wyróżnione uczennice we wrześniu pojadą do Sulejówka na warsztaty i galę finałową.
( 24 Czerwca 2022)
Turniej Deichmann Minimistrzostwa Jabłonka
(żródło: UG Jabłonka)

 Kolejna edycja turnieju Deichmann Minimistrzostwa Jabłonka za nami. Przy pięknej słonecznej pogodzie zespoły rywalizujące w tegorocznej edycji stoczyły pasjonujący bój o awans na ogólnopolskie finały, które zostaną rozegrane w Jeleniej Górze. Nie brakowało bramek, zaciętej, ale toczonej w duchu fair play rywalizacji, ani oczywiście emocji. Licznie zgromadzeni na stadionie sportowym w Jabłonce kibice nie mieli prawa narzekać.
( 24 Czerwca 2022)
Obóz survivalowy pod Babią Górą za nami!
(żródło: UG Jabłonka)

 13 i 14 czerwca gmina Jabłonka po raz pierwszy zorganizowała dla młodzieży survivalową wyprawę w nieznane. Niemal 100 uczniów spędziło kilka godzin na łonie przyrody w „szkole przetrwania”, gdzie zdobywali wiedzę oraz umiejętności radzenia sobie w trudnych warunkach. Wśród dzikiej przyrody dzielni uczestnicy zapoznali się z zasadami etyki outdoorowej i pierwszej pomocy. Rozpalali ogień, przygotowywali m.in. podpłomyki oraz leśną herbatką. Rywalizowali uczestnicząc w strategicznej grze terenowej oraz nauczyli się rozpoznawać ślady zwierząt.
( 18 Czerwca 2022)
Deichmann Minimistrzostwa Jabłonka za nami! Działo się!
(żródło: M.Zubek www.podhaleregion.pl)

 Po blisko 3 miesiącach rywalizacji poznaliśmy zwycięzców w 5 kategoriach wiekowych, którzy teraz w nagrodę wezmą udział Ogólnopolskim Turnieju w Jeleniej Górze.
( 14 Czerwca 2022)
60. Małopolski Wyścig Górski w Jabłonce-start
(żródło: UG Jabłonka)

 5 czerwca 2022 roku Jabłonka była współgospodarzem ostatniego, III etapu 60. Małopolskiego Wyścigu Górskiego. To właśnie w stolicy Górnej Orawy punktualnie o godzinie 10.20 w imieniu Wójta Gminy Jabłonka Pana Antoniego Karlaka Zastępca Wójta Gminy Pan Bolesław Wójcik energicznym ruchem flagą dał sygnał do rozpoczęcia i peleton wystartował w decydujący bój.
( 6 Czerwca 2022)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2022