START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin  

UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane
     KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Biegi narciarskie
Finał Ligi Małopolskiej 2018 w Białce Tatrzańskiej, wyniki biegów klasykiem
(żródło: KC Skipol)

 Choć w kalendarzu już (podobno) wiosna, na trasach Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej panowała dzisiaj iście zimowa pogoda i atmosfera, a to za sprawą odbywających się finałów Ligi Małopolskiej SZS w biegach narciarskich w stylu klasycznym, Memoriale Kazimierza Bubuli.
( 21 Marca 2018)
ZSMS Zakopane i SP 3 Tomaszów Lubelski wygrywają klasyfikację drużynową IMS 2018
(żródło: K.C Skipol)

 Zakończone na trasie ON Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach narciarskich to nie tylko współzawodnictwo indywidualne ale także klasyfikacja szkół. Łącznie sklasyfikowano 66 szkół z całej Polski.
( 18 Marca 2018)
PŚ w Falun: Jaśkowiec 48. na 10 km klasykiem
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Finka Krista Parmakoski po bardzo dobry finiszu w biegu na 10 km techniką klasyczną pokonała Norweżkę Marit Bjoergen i wygrała sobotnie zawody Pucharu Świata w Falun. Na najniższym stopniu podium stanęła kolejna z norweskich biegaczek - Ingvild Flugstad Oestberg. W sobotnim biegu Polskę reprezentowała Sylwia Jaśkowiec, która ukończyła rywalizację na 48. miejscu. 
( 17 Marca 2018)
NPRBN: Na Polanie Jakuszyckiej biegali klasykiem
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W sobotę na Polanie Jakuszyckiej rozpoczęto finałową edycję Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich. Podczas pierwszego dnia rywalizacji zawodnicy walczyli na dystansach techniką klasyczną
( 17 Marca 2018)
J. Kowalczyk wygrywa maraton Birkebeinerrennet
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W sobotnie przedpołudnie Justyna Kowalczyk wygrała 54-kilometrowy maraton narciarski Birkebeinerrennet, który rozgrywany był na trasie Rena-Lillehammer. Była to 80. edycja norweskiego maratonu. Na drugim stopniu podium stanęła Czeszka Katerina Smutna, natomiast trzecia była reprezentantka gospodarzy Astrid Oeyre Slind.    
( 17 Marca 2018)
X Biegu nie będzie…
(żródło: www.podhaleregion.pl)

 Organizatorzy X Biegu Podhalańskiego im. Jana Pawła II informują, że – po pierwotnych zamiarach przesunięcia terminu - największa w Polsce (po Biegu Piastów) masowa impreza narciarska w tym roku zostaje odwołana.
( 12 Marca 2018)
NPRBN w Ustianowej: Łyżwa na zakończenie IV edycji
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W blasku słońca na trasach biegowych w Ustianowej rozegrane zostały drugie zawody czwartej edycji Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich. Mimo, iż w Bieszczadach panują obecnie prawdziwie wiosenne warunki, to udało się przeprowadzić niedzielną walkę na dystansach techniką dowolną. Tradycyjnie walka toczyła się o medale w 10 kategoriach, a najlepsi byli reprezentanci klubu UKS Regle Kościelisko, KS Jedność Nowy Sącz, LKS Witów Ski Mszana Górna oraz NKS Trójwieś Beskidzka, którzy triumfowali każdy w dwóch kategoriach wiekowych. 
( 11 Marca 2018)
NPRBN w Ustianowej: W sobotę walczyli klasykiem
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W sobotę na trasach biegowych w Ustianowej rozpoczęto rywalizację w czwartej edycji Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich. Pierwszego dnia zmagań zawodnicy walczyli na dystansach rozgrywanych techniką klasyczną. Tego dnia najwięcej zwycięstw odnieśli reprezentanci klubu NKS Trójwieś Beskidzka, którzy triumfowali w trzech kategoriach wiekowych: Juniorka C, Junior A oraz Seniorka.
( 10 Marca 2018)
Narciarski Memoriał Mieczysława Króla-Łęgowskiego
(żródło: UM Zakopane)

 W sobotę 24 lutego, na trasie narciarskiej na Górnej Równi Krupowej odbył się Memoriał im. Mieczysława Króla–Łęgowskiego Bieg Narciarski „Od Barabasza po dziś”.   W galerii fotoreportaż 
( 26 Lutego 2018)
NPRBN w Tomaszowie Lubelskim: Uroczysta dekoracja laureatów III edycji
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W miniony weekend, w dniach 16-17 lutego 2018 roku na trasach biegowych w Tomaszowie Lubelskim odbyła się III edycja Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich. Tradycyjnie już pierwszego dnia zmagań biegacze oraz biegaczki walczyli na dystansach techniką klasyczną, natomiast w sobotę rozegrane zostały biegi stylem dowolnym. Po raz pierwszy tej zimy w zwodach NPRBN rywalizowali najmłodsi narciarze z kategorii Junior E oraz Juniorka E.    W galerii fotoreportaż 
( 19 Lutego 2018)
Miesiąc biegowych emocji w Chochołowskich Termach.
(żródło: mat prasowe)

 W lutym nie tylko Korea Południowa będzie areną sportowych zmagań. Smak zwycięstwa i dobra zabawa czekają na biegaczy, którzy wezmą udział w organizowanych w lutym zawodach na trasach biegowych wokół Chochołowskich Term.
( 17 Lutego 2018)
NPRBN w Ptaszkowej: Walczyli o medale łyżwą
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W niedzielę na trasach Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej narciarze w 10 kategoriach wiekowych walczyli o medale na dystansach rozgrywanych techniką dowolną. Biegi te zakończyły rywalizację w II edycji Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich, która w weekend odbywała się w nowoczesnym ośrodku narciarskim w Ptaszkowej.   W galerii fotoreportaż
( 12 Lutego 2018)
NPRBN w Ptaszkowej: W sobotę biegano klasykiem
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W sobotni poranek zawodniczki oraz zawodnicy rozpoczęli rywalizację w drugiej edycji Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich, która rozgrywana była na trasach biegowych Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej. W ramach tych zawodów reprezentanci biegów narciarskich walczyli na dystansach klasykiem w 10 kategoriach wiekowych.    W galerii fotoreportaż
( 12 Lutego 2018)
Witold Skupień na podium Pucharu Świata
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

 SPORT PARAOLIMPIJSKI. Świetny występ w ostatnich zawodach z cyklu Pucharu Świata zanotował Witold Skupień. Reprezentant KS Obidowa Obidowiec zajął trzecie miejsce w fińskim Vuokatti na dystansie 21 kilometrów stylem klasycznym.
( 10 Lutego 2018)
Czwarta edycja Ligi Małopolskiej 2018 odbyła się w Białce Tatrzańskiej
(żródło: skipol.pl)

 Przy bardzo dobrych warunkach pogodowych odbywa się dziś IV edycja Ligii Małopolskiej i Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej  w Białce Tatrzańskiej. Zawodnicy rywalizowali w biegach dystansowych stylem dowolnym  na dystansach od jednego do trzech kilometrów.
( 9 Lutego 2018)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
  
 
 

 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2018