START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Biegi narciarskie
Uroczyste podsumowanie IV edycji Pucharu Grupy Azoty
(żródło: A.Karczewska PZN)

 28 maja 2022 roku w auli Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem miało miejsce uroczyste podsumowanie IV edycji Pucharu Grupy Azoty, który minionej zimy odbywał się w ramach Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich. Tego dnia nagrodzeni zostali najlepsi zawodnicy i zawodniczki, ich trenerzy, a także najlepsze drużyny klasyfikacji klubowej. 
( 29 Maja 2022)
Składy Kadr Narodowych w biegach narciarskich
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Zarząd Polskiego Związku Narciarskiego zatwierdził składy Kadr Narodowych w biegach narciarskich na sezon 2022/2023. Powołane zostały trzy wspólne grupy szkoleniowe kobiet i mężczyzn: Kadra Narodowa A, B i Juniorów.
( 9 Maja 2022)
Laureaci IV edycji Pucharu Grupy Azoty
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Od 2010 roku Grupa Azoty wspiera rozwój biegów narciarskich w Polsce. To właśnie w tym roku, na fali sukcesów Justyny Kowalczyk, powstał Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich, który do 2017 roku nosił nazwę „Bieg na Igrzyska”. Od sezonu zimowego 2018/2019 uczestnicy rywalizują w zawodach, które rozgrywane są w ramach Pucharu Grupy Azoty. Tej zimy odbyła się już IV edycja tego Programu.  
( 12 Kwietnia 2022)
Monika Skinder i Kamil Bury Mistrzami Polski w biegu stylem dowolnym.
(żródło: )

  Trzydniową rywalizację  Mistrzostw zakończyły biegi ze startu wspólnego techniką dowolną. Panie miały do pokonania 7,5, a panowie 12,5 km.  Mistrzowskie tytuły wywalczyli Monika Skinder MULKS Grupa  Oscar Tomaszów Lubelski) i Kamil Bury (KS AZS AWF Katowice)  Rywalizacja  była równocześnie zaliczana do klasyfikacji Slavic Cup  
( 27 Marca 2022)
Monika Skinder i Dominik Bury Mistrzami Polski na dystansach klasykiem
(żródło: skipol.pl)

 Mistrzostwa Polski Seniorów na trasach COS w Zakopanem to rozegrane dzisiaj biegi indywidualne stylem klasycznym. Tutuły Mistrza Polski zdobyli Monika Skinder z MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski i Dominik Bury z LS AZS AWF Katowice.
( 26 Marca 2022)
Mistrzostwa Polski Seniorów, sztafety dla MKS Istebna i AZS AWF Katowice
(żródło: skipol.pl)

Wczoraj na trasie Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem zainaugurowano Mistrzostwa Polski Seniorów w biegach narciarskich. Pierwszą rozegraną konkurencją, wieczorem przy sztucznym oświetleniu, były czteroosobowe sztafety klubowe. Złote medale wywalczyli: zawodniczki MKS Istebna i zawodnicy KS AZS AWF Katowice. Gratulujemy!
( 26 Marca 2022)
FIS Slavic Cup w Szczyrbskim Plesie pod dyktando Polaków
(żródło: skipol.pl)

 Rozegrane w sobotę i niedzielę 19-20 marca zawody Pucharu Kontynentalnego FIS Slavic Cup zostały zdominowane przez Polaków. Zarówno jeżeli chodzi o wyniki jak też frekwencję. Poniżej pierwsze trójki rywalizacji.
( 21 Marca 2022)
Mistrzostwa Polski Amatorów w Zakopanem
(żródło: skipol.pl)

 Mistrzostwa Polski Amatorów na trasie zakopiańskiego COS to w tym roku nowa formuła zawodów. Zawodniczki i zawodnicy rywalizują o tytuły MP w trzech biegach : prolog łyżwą oraz dystanse klasykiem i łyżwą, przy czym medale zdobywają najlepsi w klasyfikacji trzech biegów. Wygrywa ten, kto miał najlepszy czas!
( 20 Marca 2022)
Miejskie Igrzyska Szkół Podstawowych w Narciarstwie Biegowym
(żródło: M.Zamoyski UM Nowy Targ)

 W dniu 14 marca 2022 r. na sztucznie naśnieżanym stadionie obok Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu odbyły się Miejskie Igrzyska Szkół Podstawowych w Narciarstwie Biegowym. W zawodach wzięły udział Szkoły Podstawowe Nr 1, Nr 2, Nr 3, Nr 5 i Nr 11 z terenu Miasta Nowy Targ. Szkoły reprezentowało blisko 50 uczniów z roczników 2012-2007. Biegano stylem klasycznym ze startu wspólnego.
( 15 Marca 2022)
MP Młodzików i UKS-ów sztafety
(żródło: skipol.pl)

  Ostatnia konkurencja rozgrywanych na trasach Kubalonki Mistrzostw Polski Młodzików i Uczniowskich Klubów Sportowych sztafety czteroosobowe MIX w kategoriach dziewcząt i chłopców. Poniżej prezentujemy oficjalne wyniki.
( 14 Marca 2022)
PGA Kubalonka, MP Młodzików i UKS-ów dzień drugi
(żródło: skipol.pl)

 Drugi dzień rywalizacji na trasach Kubalnki w ramach Mistrzostw Polski Młodzików i UKS-ów oraz finały PGA to biegi stylem dowolnym. Poniżej prezentujemy oficjalne wyniki.
( 13 Marca 2022)
Puchar Grupy Azoty na Kubalonce i Mistrzostwa Polski Młodzików
(żródło: skipol.pl)

 Na trasach Kubalonki rozegrano dzisiaj pierwszy dzień zawodów Mistrzostw Polski Młodzików i UKS-ów w ramach finału Pucharu Grupy Azoty. MP Młodzików i UKS-ów to były biegi dystansowe stylem klasycznym, reszta kategorii rywalizowała w Pucharze Grupy Azoty w konkurencji sprinty indywidualne stylem klasycznym.
( 12 Marca 2022)
Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w CNB Klikuszowa, biegi stylem klasycznym
(żródło: skipol.pl)

 Pierwszy dzień rozgrywanych w Centrum Narciarstwa Biegowego w Klikuszowej Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Dzieci upłynął pod znakiem rywalizacji stylem klasycznym. Poniżej prezentujemy pierwsze trójki w poszczególnych rocznikach oraz pełne OFICJALNE WYNIKI.
( 25 Lutego 2022)
Emocje biegowe w CNB Klikuszowa
(żródło: M.Zubek www.podhaleregion.pl)

 18 lutego w Klikuszowej, odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Nowy Targ w Biegach Narciarskich – Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Igrzyska Dzieci, w których udział wzięło 162 zawodników i zawodniczek z 12 szkół gminy Nowy Targ.
( 22 Lutego 2022)
VII Bieg Walentynkowy Parami
(żródło: M. Szkodziński)

 W VII Walentynkowym Biegu Narciarskim Parami udział wzięły 34 pary. Do pokonania był dystans ok. 2,5 km. Trasa została przygotowana przy stadionie Biathlonowym w Kościelisku - Kirach. Pary startowały razem i także razem mogły przekroczyć linię mety. Zawodnicy byli nagradzani za czas przejazdu. Najszybszą parą na trasie byli Anna Pitoń i Czesław Mączyński, którzy trasę pokonali w czasie 5 min. 15,3 sek. Drugie miejsce zajęli Marta Naglik i Mateusz Semaw. Na najniższym stopniu podium stanęli Kasia i Tomek Michalik. Organizatorzy przewidzieli także nagrody za przebrania. Przyznano wyróżnienia oraz nagrody na podium. Na zakończenie zawodów jak co roku wszyscy uczestnicy zawodów dostali po kawałku wielkiego walentynkowego tortu.
( 15 Lutego 2022)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2022