START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Podnoszenie ciężarów
Zakopianka vice mistrzynią Polski w wyciskaniu leżąc
(żródło: R. Mórawska)

 Zakopianka  Róża Mórawska zdobyła wicemistrzostwo Polski podczas IV Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów do lat 20 i 23, Seniorek i Seniorów oraz Weteranek i Weteranów w Klasycznym Wyciskaniu Leżąc 
( 14 Listopada 2014)
Wyciskanie leżąc: Damian Ustupski z „Venuleta” zdeklasyfikował rywali
(żródło: www.nowytarg.edu.pl fot M. Szkodziński)

Reprezentacja Prywatnych Szkół Średnich im. prof. Venuleta w Nowym Targu wzięła udział w Otwartych Mistrzostwach Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Zawody odbyły się w Zakopanem, w pięknym anturażu kina i uświetniły 120-lecie „Sokoła”.  
( 28 Października 2014)
Otwarte Mistrzostwa Towarzystwa Gimnastycznego Sokół w wyciskaniu szatngi leżąc.
(żródło: St Gąsienica Samek)

  W Zakopanem w sali kina „Sokół” w dniu 04.06.2011 odbyły się Otwarte Mistrzostwa Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” Gn. Zakopane w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Mistrzostwa zostały zorganizowane przy udziale  Urzędu Miasta Zakopane.
( 10 Czerwca 2011)
Polska Anglia 3-2 Strongman Northampton.
(żródło: R. Nemś)

21.03.2010 w Northampton rozegrano międzynarodowy mecz strongman . Do rywalizacji stanęły dwie 4 osobowe drużyny Polski i Anglii .Bardzo mocna drużyna angielska nie pozwalała na żadną chwilę odpuszczenia czy rozluźnienia . Gabarytowo więksi i wagowo ciężsi zawodnicy angielscy optycznie dawali powód do zadumy nad przebiegiem zmagań . Polskę reprezentowali Jarek Dymek ,Irek Kuraś ,Robert Nemś i zastępujący kontuzjowanego Sławka Toczka Sylwester Waksmański .  
( 23 Marca 2010)
NOWY REKORD ROBERTA NEMSIA
(żródło: )

W Thorne 7.03.2010 odbyły sie zawody Strongman. Program zawodów przewidywał próbę bicia rekordu w Martwym Ciągu w klatce. Jednym z gości był Robert Nemś,  który zapowiadał próbę ustanowienia rekordu w tej konkurencji. Przy wspaniałym aplauzie i wparciu ze strony publiczności ustanowił nowy rekord w wysokości 456 kg!
( 9 Marca 2010)
" Pojedynek Gigantów" w Nothampton
(żródło: Robert Nemś)

24.01.2010 w Nothampton Anglia odbyły sie zawody Strongman " Pojedynek Gigantów" Miedzy innymi Polskę reprezentował Robert Nemś z Czarnego Dunajca.
( 27 Stycznia 2010)
Zawody wytrzymałościowo-siłowe służb mundurowych Nowy Targ
(żródło: St. Gąsienica Samek)

Na terenie Komendy Powiatowej  Policji w Nowym Targu odbył się zawody wytrzymałościowo-siłowe służb mundurowych,
( 14 Lipca 2009)
IV Zawody Wytrzymałościowo - Siłowe Służb Mundurowych w Nowym Targu
(żródło: )

W piątek 10 lipca  o godz. 15:00 w siłowni Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu odbędzie się IV edycja zawodów wytrzymałościowo-siłowych służb mundurowych  o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu.
( 30 Czerwca 2009)
Strongmeni dla dzieci- Zawody w Czarnym Dunajcu.
(żródło: )

2 XII w  Dyskotece Dragon w Czarnym Dunajcu odbyły się zawody siłaczy, z których calkowity dochód przeznaczony został na Centrum Pomocy Rodzinie w Zakopanem. Impreza zgromadziła kilkuset osobową publiczność . Dzieci na Podhalu rodzą się z talentem do śpiewu i tańca,  więc muzycy z Siklawy musieli kilkakrotnie bisować ,rozbawione dzieci nie chiały muzykom pozwolić zejść ze sceny . Najmłodsze podejrzliwie przygladały sie św Mikołajowi który również poddał sie sile muzyki i oddał sie harcom na parkiecie. Spontanicznie rozdawane upominki od Mikołaja budziły radość i emocje na twarzach pociech.  W galerii kilka fot  I i R Nemś z  imprezy  
( 4 Grudnia 2007)
Strongmani dla Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny w Zakopanem.
(żródło: )

2 grudnia w czarnodunajeckiej dyskotece Dragon odbędą się kolejne zawody strongmanów. Tym razem impreza będzie charytatywna na rzecz Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny w Zakopanym .Dochód pochodzący z biletów wstepu zostanie w całośći przekazany na ręce pani Joanny Stecz Dyrektora tego Centrum . Organizatorami są:  Dyskoteka Dragon i Siłownia Maximus z Czarnego Dunajca
( 26 Listopada 2007)
XXX Harnasiowe Siłowanie
(żródło: )

Po raz kolejny w tym roku zmierzyli się podhalańscy siłacze w ramach "Harnasiowego Siłowania"  Na sali sportowej zakopiańskego Zespołu Szkół Budowlanych 9 listopada w szranki stanęło 6 zawodników, Mateusz Furczoń, Robert Kutaj, Włodzimierz Lenart, Szymon Parzygnat, Rafał Pesza oraz Robert Cyrwus.  W galerii fotoreportaż z zawodów .
( 9 Listopada 2007)
III Otwarte Zawody w Wyciskaniu Leżąc i Martwym Ciągu Czarny Dunajec
(żródło: )

27 października w siłowni Maximus odbyły się III Otwarte zawody w wyciskaniu leżąc i martwym ciągu o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec . Po raz kolejny zawody zebrały zawodników z całego Podhala.Trzy grupy wiekowe : juniorów do 18 lat , juniorów do 23 lat ,seniorów powyżej 23 lat zebrały łącznie 18 zawodników .Najliczniejsza grupa to juniorzy do 18 lat -10 zawodników dało piękny pokaz talentu i determinacji
( 28 Października 2007)
StrongMan Polska pod Tatrami.
(żródło: )

Kolejna edycja zmagań najsilniejszych Polaków odbyła się w minioną sobotę(15 września) w Zakopanem pod Wielką Krokwią.   W imprezie wzięło udział pięciu StrongManów: Andrzej Zieleniecki, Grzegorz Peksa, Ireneusz Kuraś, Lubomir Libacki i reprezentujący nasz region Robert Nemś z Czarnego Dunajca- Najsilniejszy Człowiek Podhala .  Burmistrz Zakopanego objął  patronat nad zawodami  i ufundował dla zwycięzcy puchar. W galerii przedstawiamy fotoreportaż z zawodów na Wielkiej Krokwi.
( 15 Września 2007)
Czarnodunajecki Hołdymas - Drużynowe Zawody Strongman .
(żródło: )

Impreza Siłacze Podhala kontra Siłacze Śląska odbyła się   w ramach corocznego święta dożynkowego w Czarnym Dunajcu 9 września 2007 . Były to pierwsze drużynowe zawody na Podhalu Dwa mocne zespoły postanowiły zmierzyć się na Stadionie Sportowym w Czarnym Dunajcu. Górale gospodarze i Ślązacy goście to zawodnicy o nie przeciętnej sile  co dostarczyło wiele emocji i radości zebranej publiczności .   W galerii fotoreportaż z  zawodów !!!  Fot własne i I. Nemś
( 10 Września 2007)
Strong Men w Nowym Targu.
(żródło: )

Kolejne zmagania Strong Men   zostały zorganizowane w Nowym Targu. Każdy z zawodników miał do pokonania pięć konkurencji: między innymi było przewracanie   340 kg opony , martwy ciąg , toczenie garbusa z blondynkami, czy też podnoszenie 130 kg  sztangi.  Wyniki poniżej a w galerii obszerny fotoreportaż ze zmagań najsilniejszych w Polsce meżczyzn!!!
( 7 Lipca 2007)
Archiwum
(1-15)(16-30) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024