Mikołajkowy Turniej bowlingowy w zakopiańskim Aqua Parku.

6 grudna w kręgielni zakopiańskiego Aqua Parku rozegrany został  Mikołajkowy Turniej w Bowlingu.  W rozgrywkach zorganizowanych przez  Aqua Park Zakopane oraz Stowarzyszenie Twoje Zakopane wziło udział ponad 40 dzieci oraz 22 dorosłych. W kategori dzieci do lat 18 zwyciężyli: Aneta Papież  i Łukasz Lipkowski a wśrod dorosłych:  Dominika Behounek i Ireneusz Kubin.  W galerii fotoreportaż z turnieju!!!
( 7 Grudnia 2009)
Zakopiańska Liga Bowlingowa - zakończona.

17 grudnia rozegrano finałowe mecze zakopiańskiej Ligi Bowlingowej. Mistrzem tegorocznej edycji popularnych rozgrywek została  druzynya Aqua Park Mężczyźni w składzie: Leszek Behounek, Ireneusz Kubin , Mateusz Piekarczyk. na drugim miejscu znalazli się ubiegłoroczni triumfatorzy Flinstones  a trzecie druzyna TP.
( 25 Grudnia 2008)
Mikołajkowy Turniej Bowlingowy
(żródło: tekst foto- K. Wiśniowski.)

W dniu 14.12.2008 roku w Aquaparku odbył się Mikołajkowy Turniej Bowlingowy, zorganizowany przez Aquapark Zakopane oraz Stowarzyszenie „Twoje Zakopane”. W galerii fotoreportaż K. Wiśniowskiego z turnieju!!!!!
( 15 Grudnia 2008)
Ćwierćfinały Zakopiańskiej Ligi Bowlingowej

Po przerwie spowodowanej przegladem technicznym zakopiańskiego Aqua Parku  w miniony poniedziałek zostały rozegrane ćwierćfinały Zakopańskiej Ligi Bowlingowej  W tym etapie ligi zmierzyło się 8 drużyn bioroących udział w rozgrywkach.  Do dalszego etapu gry zakwalifikowałi się : Kreglogłowi Osprey, KS Aqua Park Mężczyźni, TP i Flinstones.
( 4 Grudnia 2008)
I faza rozgrywek Zakopiańskiej Ligi Bowlingowej zakończona

10 i 11 listopada zakończyła sie pierwsza runda rozgrywek Zakopiańskiej Ligi Bowlingowej. Do ćwierćfinałów zakwalifikowali sie z I grupy Kręglogłowi Osprey,   TP, No Name, i Golibrody > Z II grupy weszły  obie drużyny KS Aqua Park, Flinstones i Rumcajsy.
( 14 Listopada 2008)
Zakopiańska Liga Bowlingowa w toku

W  najbliższy poniedziałek  odbędzie się ostatnia kolejka przed ćwiercfinałamia a zakwalifikują się do niej po cztery druzyny z każdej z dwóch grup.  Największe szanse do dalszej walki mają  zespoły TP, No Name, Kręglogłowi Osprey, oraz Golibrody z I grupy a z II grupy obie drużyny KS AQUA PARK ( kobiety i mężczyźni) oraz  Flinstons i Rumcajsy.
( 6 Listopada 2008)
II Turniej Miast Partnerskich Zakopane- Sopot w Bowlingu

W drugim dniu trwania bowlingowego Turnieju Przyjażni Zakopane- Sopot  zawodnicy zmierzyli się w rozgrywkach indywidualnych Wzięło w nich udział 11 reprezentantów Zakopanego i Sopotu.  Bezkonkurencyjni okazali się gospodarze, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca.
( 28 Kwietnia 2008)
Bowlingowy Turniej przyjaźni Zakopane- Sopot

W kręgielni zakopiańskiego Aqua parku  drużynowymi rozgrywkami  rozpoczął się  bowlingowy turniej przyjaźni.  W zawodach wzięli udział  reprezentanci Sopotu oraz Zakopanego. Niestety nie dojechali  Slowacy z Popradu.   Najlepsi okazali się zawodnicy  drużyny Aqua Park Zakopane, drugie miejsce zajęli reprezentanci zakopiańskiej ligi Bowlingowej a trzecie reprezentacja Aqua Park Sopot . Drużyna "Przyjaźni" w skład której wchodzili zawodnicy z Sopotu i Zakopanego uplasowali się na czwartym miejscu.
( 25 Kwietnia 2008)
Inauguracja Zakopiańskiej Ligi Bowlingowej wiosna 2008

7 kwietnia w zakopiańskim Aqua Parku rozpoczęli rozgrywki zakopiańscy bowlingowcy.  14 drużyn podzielonych na dwie grupy co tydzień w poniedziałki ( I grupa) i we wtorki ( II grupa) będzie się zmagać o zwycięstwo.  Nad prawidłowym przebiegiem turnieju będzie zcuwać jury w składzie  Sędzia Główny Artur Pach, Sędziowie Torowi : Dariusz Radzik i Szymon Wojtyła
( 9 Kwietnia 2008)
HISTORYCZNY WYSTĘP REPREZENTACJI ZAKOPANEGO W BOWLINGU.
(żródło: tekst i fot K. Wiśniowski )

W lutym w Sopocie reprezentacja Zakopanego w składzie : Leszek Behounek – kapitan, Ireneusz Kubin, Krzysztof Wiśniowski „Żaba” oraz Artur Pach uczestniczyła w dwudniowym turnieju bowlingowym z udziałem 6 zespołów. W pierwszym dniu rozegrano eliminacje, w wyniku których do finału awansowali gospodarze turnieju : Aquapark Sopot oraz drużyna KS Aquapark Zakopane.   W galerii fotoreportaż K. Wiśniowskiego z turnieju w Sopocie!!!!!
( 25 Marca 2008)
I Otwarte Mistrzostwa w Bowlingu o Puchar Burmistrza Miasta.

16 grudnia w  kręgielni zakopiańskiego Aqua parku odbyły się I Otwarte Mistrzostwa Zakopanego w bowlingu. Zawody zostały współorganizowane przez :  Twoje Zakopane, Spółkę  Akcyjną Polskie Tatry, Aqua Park Zakopane i Tygodnik Podhalański,  Po zakończeniu turnieju nastąpiło również podsumowanie  Ligi Bowlingowej, której rozgrywki zakończyły się niedawno.   W galerii fot z turnieju.