START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie
Tour De Pologne Skandia Maraton LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
   Zakopane    Powiat Tatrzański
UG Poronin   UG Biały Dunajec


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  
biwakowy.pl
 
  wyniki-skoki.pl


 
Gabinet Terapii

 
ZSPiG Szaflary
 European Climbing Route
  
   Z-ne.pl


Keti
www.foto.mom.pl

Harenda   Skijumping
timing
Montano  North Face Adventure Trophy
Sport Timing


AZS-Zakopane  TZN Zakopane

Stacja Narciarska Hawrań  MZSFK      


Montana skiservice
Skituning


AKH-Górale
MTB team

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sport UM Zakopane
GRA ZAKOPIAŃSKO-TARZAŃSKA Z OKAZJI INAUGURACJI SZLAKU STYLU ZAKOPIAŃSKIEGO -
(żródło: )

Serdecznie zapraszamy w sobotę 26 lipca do udziału w  grze zakopiańsko-tatrzańskiej Szlakiem Stylu Zakopiańskiego. W przyszłym 2015 roku przypadają dwie, niezwykle istotne rocznice – 100. rocznica śmierci Stanisława Witkiewicza i 130. rocznica urodzin jego syna Stanisława Ignacego Witkiewicza „Witkacego”. Muzeum Tatrzańskie przygotowuje się do ich obchodów. Pierwszym krokiem jest Szlak Stylu Zakopiańskiego, który obejmuje czterdzieści zabytków tego pierwszego stylu narodowego, stworzonego przez Stanisława Witkiewicza (ojca).
( 21 Lipca 2014)
Sukces budżetu obywatelskiego
(żródło: UM Zakopane)

Pilotażowy Budżet Obywatelski Zakopane 2014 odniósł wielki sukces. W związku z tym burmistrz miasta Zakopane Janusz Majcher postanowił zwiększyć go z 1 mln zł do 1 230 000,00. – Jestem dumny z mieszkańców, że tak mocno zaangażowali się w tą inicjatywę. Mieliśmy nadzieję, że pilotażowy budżet obywatelski odniesie sukces, ale nie przypuszczaliśmy, że będzie on aż taki- nie kryje radości Majcher.
( 8 Lipca 2014)
W wakacje na boisko i plac zabaw
(żródło: UM Zakopane)

W okresie letnim boiska i place zabaw przy większości zakopiańskich placówek edukacyjnych, będą otwarte dla chętnych. Poniżej znajduje się informacja, dotycząca dostępności boisk szkolnych i placów zabaw w trakcie wakacji.
( 2 Lipca 2014)
Zawody rowerowe MTB Zakopane
(żródło: )

 Górna Rówień Krupowa  tym razem była areną zmagań młodych rowerzystów. Ponad 200 dziewcząt i chłopców wystartowało  w corocznych zawodach MTB  W galerii fotoreportaż  W. Watrasa z zawodów!!!  
( 24 Czerwca 2014)
XX Letnia Liga Szkolna w skokach i kombinacji norweskiej
(żródło: )

 Druga odsłona XX letniej Ligi Szkolnej w skokach i kombinacji norweskiej zgromadziła na starcie  59 skoczków i cztery skoczkinie. Z kolei w kombinacji tym razem rywalizowało 41 zawodników.
( 22 Czerwca 2014)
V Zakopiański Test Coopera
(żródło: )

Ponad 40 biegaczek i begaczy wystartowało na stadionie lekkoatletycznym  zakopianskiego COS w V  Teście Coopera. Uczestnicy mieli w czasie 12 minut pokonać jak najdłuższy dystans.  Niektórzy pokonali ponad 3 km.  W galerii fotoreportaż z testu  
( 18 Czerwca 2014)
Druga odsłona XX Letniej Ligi Biegowej
(żródło: )

W drugiej edycji XX Letniej Ligi Biegowej  wystartowało  ponad 250 dziewcząt i chłopców z szkół podstawowych i gimnazjów z Zakopanego Dzianisza, Sierockiego i Gliczarowa.    W galerii fotoreportaż z zawodów!!  
( 18 Czerwca 2014)
XX Letnia Liga Szkolna w skokach i kombinacji rozpoczęta.
(żródło: )

W miniony weekend na kompleksie średnich skoczni zakopiańskiego COS  konkursami skoków i kombinacji norweskiej zainaugurowano rywalizację XX Letniej Ligi Szkolnej.   W pierwszej odsłonie   turnieju wzięło udział 55 skoczków i 6 skoczkiń. Natomiast   w kombinacji sklasyfikowano 36 zawodników. Kolejna odsłona Ligi zaplanowana jest na 21 czerwca br
( 17 Czerwca 2014)
Wojewódzki finał mini piłki nożnej chłopców.
(żródło: )

 Reprezentacja SP nr 5 w Zakopanem pod opieką Andrzeja Skrobota zajęła 4 miejsce w  wojewódzkim finale rozgrywek mini piłki nożnej chłopców.  Turniej wygrali młodzi piłkarze z SP nr 2 w Chełmku, którzy wyprzedzili reprezentacje SP nr 144 w Krakowie oraz SP nr 20 w Tarnowie.  Piąte miejsce zajeli zawodnicy z SP w Gdowie.     Rywalizacja  została zorganizowana przez Małopolski SZS pod honorowym patronatem marszałka Marka Sowy    
( 16 Czerwca 2014)
„11” Piłkarskie Szkół Średnich – Zakopane
(żródło: )

Na przełomie maja i czerwca na stadionie  MOSiR przy ul Orkana rozegrano turniej piłkarskich jedenastek.  Z czterech reprezentacji zakopiańskich szkół średnich zwyciężyła drużyna ZSB, która pokonała ZSHT , LO oraz ZSZ nr 1
( 16 Czerwca 2014)
Czwórbój LA Szkół Podstawowych.
(żródło: )

 81 dziewcząt i chłopców z 7 zakopiańskich szkół podstawowych  rywalizowało w  w skoku dal, rzucie piłeczką palantową oraz biegach krótkich i długich w ramach czwórboju lekkoatletycznego , jaki został rozegrany w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej na stadionie zakopiańskiego COS. Najlepiej zaprezentowali się uczniowie SP nr 4 , którzy w klasyfikacji szkól zdobyli najwięcej punktów. Renata Mateja i Piotr Marduła z  tej szkoły równiez indywidulanie  stanęli na najwyższym stopniu podium    W galerii fotoreportaż Zuzi Chmiel z zawodów !!!
( 16 Czerwca 2014)
4 bój lekkoatletyczny - gimnazjada i licealiada.
(żródło: )

 61 gimnazjalistów i 44  uczniów szkół średnich rywalizowało na stadionie lekkoatletycznym zakopiańskiego COS w czwórboju .   Dziewczęta i chłopcy z czterech gimnajzów i czterech szkół ponadpodstawowych z  Zakopanego i Dzianisz wystartowało w biegach na 100 m , 600( dziewczęta) i 1000 (chłopcy) skoku w dal oraz pchnięciu kulą.  
( 12 Czerwca 2014)
Zakończenie sezonu sportowego.
(żródło: Sz. Zatorski UM Zakopane)

 Uroczyste zakończenie sezonu sportowego odbyło się w Urzędzie Miasta Zakopane na sali obrad. Burmistrz Janusz Majcher i zastępca burmistrza Mariusz Koperski wręczyli nagrody i wyróżnienia trenerom i zawodnikom.
( 9 Czerwca 2014)
Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej
(żródło: )

 2 czerwca  na boisku Orlik w Kościelisku odbył się rejonowy finał rozgrywek w piłce nożnej chłopców szkół podstawowych.  Rywalizacja  została zorganizowana prez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem. Turniej wygrali młodzi piłkarze z  SP 5 w Zakopanem i  wezmą  oni udział w finale wojewódzkim w Tarnowie. 
( 8 Czerwca 2014)
Letni Memoriał Bronislawa Czecha w SP nr 2 Zakopane
(żródło: )

 Jak co roku w Szkole Podstawowej nr 2 na Skibówkach w Zakopanem odbywa się zimą Memoriał im. Bronisława Czecha. W tym roku 30 maja po raz pierwszy uczniowie wszystkich klas rywalizowali w Letnim Memoriale Bronka Czecha w następujących konkurencjach: biegach rzutach i skokach. Zawody przebiegły sprawnie i przyniosły wiele emocji. 
( 8 Czerwca 2014)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
 
 
 
  
  71 Tour de Pologne
 

 

 
 
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2014