START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie
Tour De Pologne Skandia Maraton LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin   UG Biały DunajecUG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

    wyniki-skoki.pl

 
Gabinet Terapii
   
   Keti
   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  

TZN Zakopane

     KS Pieniny

  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sport UM Zakopane
Badminton dla wszystkich.
(żródło: UM Zakopane)

 Przez 10 dni na sali gimnastycznej Zakopiańskiego Centrum Edukacji trenowali młodzi adepci badmintona. Wychowankowie klubów KS Kurier Lubelski Team oraz KS Masovia Płock, klubów zaprzyjaźnionych z Zakopiańskim UKS Orły przebywali w Zakopanem na obozie sportowym. Wielu z podopiecznych tych klubów jest zawodnikami zdobywającymi najwyższe trofea w turniejach krajowych rangi Mistrzostw Polski.
( 17 Sierpnia 2016)
3 turniej Pucharu Burmistrza Miasta Zakopane w tenisie ziemnym 2016
(żródło: MOSiR Zakopane)

Od 31 lipca do 8 sierpnia  na kortach w parku miejskim rozegrany został 3 turniej eliminacyjny Pucharu Burmistrza Zakopanego w tenisie ziemnym. W  klasyfikacji generalnej prowadzi Andrzej Stoch z 52 pkt przed Grzegorzem Kosem 48 pkt i Maciejem Bartmanem 36 pkt.  
( 12 Sierpnia 2016)
„Quady” dla niepełnosprawnych.
(żródło: J.Sikorski UM Zakopane)

 Elektryczne, czterokołowe, dwuśladowce pojawiły się w Zakopanem. Już dzisiaj osoby niepełnosprawne poruszające się na wózku inwalidzkim mają szansę na zwiedzanie Podhalańskich „bezdroży” dzięki specjalnym wózkom, rowerom elektrycznym przystosowanym do poruszania się w terenie.
( 3 Sierpnia 2016)
Nagroda dla olimpijki Czesławy Stopki
(żródło: UM Zakopane)

  Z rąk wiceburmistrz Agnieszki Nowak-Gąsienicy i naczelnik Wydziału Edukacji, Turystyki i Sportu Zofii Kiełpińskiej, nagrodę za działanie na rzecz promocji i popularyzacji Miasta Zakopane otrzymała Pani Czesława Stopka.
( 1 Sierpnia 2016)
III Mistrzostwa Zakopanego w biegu pod górę.
(żródło: )

Blisko 90 biegaczek i biegaczy rywalizowało w III Mistrzostwach Zakopanego w biegu pod górę zorganizowanym przez MOSiR Z-ne. Zawody zaliczane do klasyfikacji Zakopiańskiej Ligi Biegowej były równocześnie jedną z edycji Pucharu Polski w skyrunningu. Najlepsze wyniki po czterech biegach uzyskali Martyna Galewicz z Zakopanego i Krzysztof Bodurka reprezentujący Nielepice/ KS Cracovia.   W galerii fotoreportaż MOSiR z biegów
( 23 Lipca 2016)
Puchar Burmistrza Miasta Zakopane w tenisie ziemnym 2016 II turniej.
(żródło: MOSiR Zakopane)

   W dniach  od 9 do 14 lipca rozegrany został 2 turniej eliminacyjny Pucharu Burmistrza Zakopane w tenisie ziemnym. Na prowadzeniu utrzymał się Andrzej Stoch, który zdobył łącznie 44 pkt. Drugie miejsce zajmuje Maciej Barman 28 pkt a trzecie Grzegorz Kos 24 pkt.
( 19 Lipca 2016)
Puchar Burmistrza Miasta Zakopane w tenisie ziemnym
(żródło: MOSiR Zakopane)

 W dniach od 25 do 27 czerwca rozegrany został pierwszy turniej eliminacyjny tegorocznego Pucharu Burmistrza Miasta Zakopane w   tenisie ziemnym. Do rywalizacji zgłosiło się  8 tenisistów. W klasyfikacji liderem jest Andrzej Stoch przed Maciejem Barmanem i Alexem Kokoszką oraz Marcinem Piwowarczykiem.  
( 14 Lipca 2016)
XXII Letnia Liga w skokach i kombinacji norweskiej rozpoczęta.
(żródło: )

  25 czerwca konkursami na obiektach zakopiańskiego COS zainaugurowano XXII Letnią Ligę w skokach i kombinacji norweskiej. W rywalizacji wzięło udział 6 skoczkiń oraz 55 skoczków, którzy zmierzyli się na skoczniach K 15 , K-35 oraz K-65. Z kolei w kombinacji norweskiej sklasyfikowanych zostało 33 dwuboistów.   W galerii fotoreportaż MOSiR z zawodów!!!
( 26 Czerwca 2016)
Zakończenie XXI Letniej Ligi Biegów Przełąjowych
(żródło: )

  16 czerwca w sali obrad UM Zakopane  uroczyście podsumowano rywalizację w ramach XXI Letniej Ligi Biegów Przełajowych.  Podczas spotkania wręczone zostały puchary nagrody oraz dyplomy dla najlepszych zawodników oraz szkół biorących udział w zawodach.   W galerii fotoreportaż MOSiR z zakończenia!!
( 17 Czerwca 2016)
Międzynarodowy Turniej Piłkarski z okazji Dni Zakopanego 2016
(żródło: MOSiR Zakopane)

  Na boisku COS  w ramach Dni Zakopanego rozegrany został Międzynarodowy Turniej Piłkarski Żaków i Orlików. W  Turnieju  wzięły udział  drużyny FAM Poprad UKS Dwójka Zakopane Huragan Waksmund oraz Wisła Czarny Dunajec.  W młodszej grupie zwyciężyli Żacy z Czarnego Dunajca , natomiast w grupie Orlików triumfowali piłkarze Futbolowej Akademii Młodzieży z Popradu. W galerii fotoreportaż MOSiR  z turnieju  
( 16 Czerwca 2016)
Zakopane najpiękniejszym miastem Tour de Pologne
(żródło: A.Karpiel Semberecka Um Zakopane)

 W tym roku Zakopane po raz pierwszy bierze udział w konkursie „Najpiękniejsze miasto Tour de Pologne” organizowanym przez Lang Team. Rywalizować w nim będą miasta zlokalizowane na starcie, mecie oraz premiach poszczególnych etapów. Zakopane ma dużą szansę na wygraną ze względu na piękne krajobrazy i wyjątkową sportową atmosferę. Dodatkowo Burmistrz Miasta  w formie zabawy z nagrodami zachęca wszystkich mieszkańców i przedsiębiorców do aktywnego udziału w dekorowaniu Zakopanego.  
( 15 Czerwca 2016)
III Mistrzostwa Zakopanego w Biegu Pod Górę
(żródło: MOSiR Zakopane)

 23 lipca w Zakopanem rozegrane zostaną III Mistrzostwa Zakopanego w Biegu pod Górę. Zawody zaliczane są równocześnie do Pucharu Polski w skyrunningu. Organizatorem rywalizacji jest MOSiR Zakopane. Poniżej regulamin.
( 15 Czerwca 2016)
Pływanie pod hasłem 3x30x130
(żródło: Anna Karpiel Semberecka UM Zakopane)

 Ostatnim akcentem Dni Zakopanego oraz Zakopiańskiego Pikniku Rodzinnego pod hasłem: 3x30x130 były zawody Zakopiańskiej Ligii Pływackiej oraz otwarte zawody pływackie połączone z obchodami XX-lecia Klubu "PŁETWAL". Sportowa impreza promująca zdrowy styl życia odbyła się tym razem na basenie Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem.
( 13 Czerwca 2016)
Gimnazjada i licealiada w pływaniu Zakopane 2016
(żródło: MOSiR Zakopane)

  35 dziewcząt i chłopców z zakopiańskich gimnazjów oraz szkół średnich rywalizowało w zawodach pływackich rozegranych w ramach gimnazjady i licealiady  zorganizowanych przez MOSiR.   Uczestnicy pływali stylem dowolnym oraz klasycznym. Prócz tego przeprowadzone zostały również sztafety    W galerii fotoreportaż 
( 10 Czerwca 2016)
Zawody Pływackie IMS 2016 Zakopane
(żródło: MOSiR Zakopane)

  Ponad 100 dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych z Zakopanego Murzasichla i Nowego Bystrego wzięło udział  w zawodach pływackich zorganizowanych przez zakopiański MOSiR w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Uczestnicy rywalizowali stylem dowolnym lub klasycznym.   Wgalerii fotoreportaż z zawodów
( 9 Czerwca 2016)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
  
 
 

 
  
 
 
 
 
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2016