Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin

UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka

Montano

Turniej piłki nożnej chłopców igrzyska dzieci powiatu tatrzańskiego wygrywa SP 5
(żródło: MOSiR Zakopane)

18 maja na boisku przy SP 4 rozegrane zostały Powiatowe Igrzyska Dzieci  „ 6 „piłkarskich.  W turnieju wzięło udział 6 drużyn podzielonych na dwie grupy. W finale reprezentacja SP nr 5  pokonała gospodarzy SP nr  4 .
( 18 Maja 2018)
Licealiada"6 " piłkarskich Zakopane 2018 dla ZSHT
(żródło: MOSiR Zakopane fot WAT-1)

Reprezentacja ZSHT zwyciężyła w licaliadzie "6 " piłkarskich jaka rozegrana została 17 maja na boisku przy SP nr 4 w Zakopanem Olczy.  W rywalizacji zorganizowanej przez MOSiR Zakopane wzieło udział 5  druzyn.   W galerii fotoreportaż  WAT -1 z rozgrywek
( 17 Maja 2018)
Czwórbój LA 2018 Zakopane

10 i 11 maja na stadionie lekkoatletycznym zakopiańskiego COS rozegrany został czwórbój lekkoatletyczny dla uczniów szkół podstawowych .W rywalizację zorganizowana została   przez MOSiR.   W galerii fotoreportaż z zawodów    Pełne wyniki tutaj
( 14 Maja 2018)
IMS Zakopane w piłce nożnej

Na boisku przy SP nr 4 w Zakopanem rozegrane zostały miejskie eliminacje  piłkarskich "6" w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W rywalizacji zorganizowanej przez MOSiR Zakopane  wzięło udział  5 reprezentacji a najlepsza okazała się drużyna z SP 5/ Gimnazjum nr 1 w Zakopanem , która weźmie udział w eliminacjach powiatowych 15 maja.
BIEG HASIORA

3 czerwca Ulicami Zakopanego odbędzie się bieg na dystansie 5 km upamiętniający 90 rocznicę urodzin Władysława Hasiora. Organizatorami biegu są Muzeum Tatrzańskie MOSiR Zakopane oraz Urząd marszałkowski Województwa Małopolskiego . Poniżej regulamin.
( 11 Maja 2018)
Zakopiańczyk zwycięzcą Otwartych Mistrzostw Czech w Parabadmintonie
(żródło: UM Zakopane)

5 maja 2018 roku w Rousinowie pod Brnem w Czechach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Czech w Parabadmintonie w kategoriach WH1 i WH2. Reprezentujący klub MMKS Kędzierzyn-Koźle Jakub Sikorski, zakopiańczyk, który na co dzień gra w klubie UKS Orły Zakopane, został Mistrzem Czech w singlu mężczyzn. Grając w parze z czeskim zawodnikiem Zdenkiem Krupickom wywalczył brązowy medal w deblu.
( 8 Maja 2018)
Otwarcie kompleksu sportowego na Olczy.

W Szkole Podstawowej Nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w niedzielę, 6 maja, uroczyście otwarto nowy kompleks obiektów sportowych. Przecięcia wstęgi dokonali: burmistrz Leszek Dorula, wiceburmistrz Agnieszka Nowak-Gąsienica, radni Jan Gluc, Jan Topór Jasica, Stanisław Majerczyk i Wojciech Tatar, a także naczelnik Wydziału Turystyki, Sportu i Rekreacji Zofia Kiełpińska, naczelnik Wydziału Oświaty Aneta Zwijacz-Kozica, była dyrektor szkoły Jolanta Iwanicka i obecny dyrektor Władysław Filar oraz przedstawiciel grona pedagogicznego Ireneusz Kubin.
3 Zakopiańska Mila Konstytucyjna.

50 biegaczek i 73 biegaczy  uczciło święto Konstytucji 3 Maja  startując w Zakopiańskiej Mili Konstytucyjnej. Zawody zorganizowane po raz trzeci przez MOSiR Zakopane odbyły się na stadionie lekkoatletycznym COS.   W galerii fotoreportaż
( 4 Maja 2018)
XII Memoriał im. Ryszarda Leśniaka w tenisie stołowym
(żródło: Hanna Kardaś Wicher)

W sobotę 28 kwietnia 2018 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Zakopanem na Harendzie odbył się już po raz dwunasty Memoriał im. Ryszarda Leśniaka w tenisie stołowym.    W galerii fotoreportaż  H. Kardas Wicher z zawodów
( 2 Maja 2018)
Drużynowe Biegi Przełajowe

25 kwietnia na Górnej Równi Krupowej rozegrane zostały drużynowe begi przełajowe. w rywalizacji zorganizowanej przez MOSiR Zakopane wzięły udział  reprezentacje 23 szkół średnich gimnazjalnych oraz podstawowych. Ekipy sklasyfikowane były w 5 kategoriach wiekowych dziewczęta i chłopcy.
Uroczyste zakończenie XXIII SLSZ w narciarstwie alpejskim i biegowym.

Dzień po skoczkach kombinatorach i łyżwiarzach na podsumowaniu spotkali się  biegacze narciarscy i alpejczycy.   Podczas uroczystości wręczone zostały puchary oraz dyplomy dla najlepszych zawodników w klasyfikacji indywidualnej oraz  klubowej     W galerii fotoreportaż
( 30 Kwietnia 2018)
CHŁOPCY Z SP NR 3 ZAKOPANE WYWALCZYLI DRUGIE MIEJSCE W REJONIE W PIŁCE RĘCZNEJ
(żródło: E. Konopka Sp 3)

Drużyna szczypiornistów  w składzie: Andrzejak Damian, Adamczyk Krystian, Bobak Paweł, Klimek Mateusz, Knapczyk Bartosz, Knapczyk Maciej, Konkol Denis, Mizerski Oskar, Płaza Mateusz, Sarota Bartłomiej, Solik Ksawery, Solik Stanisław, Śledź Stanisław, Tatar Roman wywalczyli rewelacyjne 2 miejsce w mistrzostwach okręgu w piłce ręcznej. Zawody odbyły się w Suchej Beskidzkiej, gdzie spotkały się cztery najlepsze drużyny z powiatów: nowotarskiego, myślenickiego, suskiego oraz tatrzańskiego.
( 27 Kwietnia 2018)
XXIII Letnia Liga Biegowa wznowiła rywalizację.

Zawodami na Górnej Równi Krupowej rywalizację wznowili uczestnicy XXIII Letniej Ligi Biegowej.  Na starcie biegów przełajowych zorganizowanych przez MOSiR Zakopane stanęło 421 dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych ,gimnazjajnych oraz średnich. Zawodnicy  zostali sklasyfikowani w 5 kategoriach wiekowych.   W galerii fotoreportaż  z zawodów  Pełne wyniki tutaj w formacie pdf ( RAR)
Turniej piłki ręcznej chłopców igrzyska dzieci powiatu tatrzańskiego dla SP nr 3 w Zakopanem

Drużyna chłopców z SP nr 3 w Zakopanem wygrała powiatowy turniej piłki ręcznej i będzie grac na szczeblu rejonowym.   Rywalizacja  w hali sportowej przy ul Chramcówki została zorganizowana przez MOSiR Zakopane.
( 17 Kwietnia 2018)
Turniej piłki ręcznej chłopców igrzyska młodzieży szkolnej powiatu tatrzańskiego wygrywa SP nr 1 w Białym Dunajcu

Chłopięca reprezentacja  SP nr 1 w Białym Dunajcu wygrała powiatowy turniej piłki ręcznej,  który odbył się 13 kwietnia w Sali sportowej przy ul Chramcówki. W galerii kilka fot z turnieju