START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie
Tour De Pologne Skandia Maraton LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin   UG Biały Dunajec


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki

 
Gabinet Terapii
   
   Keti
   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  TZN Zakopane

     

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sport UM Zakopane
Europejski Tydzień Sportu w Szkole Podstawowej nr 2 w Zakopanem
(żródło: E. Biela SP 2)

 W  dniach od 12-16 września 2016 w naszej szkole po raz kolejny obchodziliśmy Europejski Tydzień Sportu ogłoszony przez Ministerstwo Turystyki i Sportu. Codziennie o 8 rano zamiast iść do klas,  wspólnie ćwiczyliśmy 20 minutowe rozgrzewki na świeżym powietrzu. W zajęciach uczestniczyły: dzieci, nauczyciele i rodzice oraz zaproszeni goście.  
( 21 Września 2016)
UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT DLA UCZESTNIKÓW ZAKOPIAŃSKIEJ LIGI BIEGOWEJ
(żródło: )

 Organizator zawodów Capital Market Games zaprosił uczestników Zakopiańskiej Ligi Biegowej do udziału w zawodach Cross Country, które odbędą się dnia 23 września o godzinie 17.00 na terenie Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem. Dystans 8,4 km. Odbiór numerów startowych do godziny 16.45. 
( 21 Września 2016)
22 Letnia Liga Biegowa rozpoczęła rywalizację.
(żródło: )

 22 Letnia Liga Biegowa rozpoczęła rywalizację. Na Dolnej Równi Krupowej uczniowie szkół podstawowych gimnazjów oraz szkół średnich wystartowali w biegach przełajowych.   W galerii fotoreportaż MOSIR z  biegu
( 19 Września 2016)
Biegniemy z nadzieją
(żródło: Mosir Zakopane)

17 września w Zakopanem o godzinie 10 na starcie w strugach ulewnego deszczu stanęło 243 zawodników w wieku od 1 do ponad 70 lat w charytatywnym biegu "Biegniemy z Nadzieją" zorganizowanym przez PSPCH Hospicjum Jezusa Miłosiernego w Zakopanem i MOSiR Zakopane.   W galerii fotoreportaż MOSiR  biegu
( 17 Września 2016)
Modernizacja boisk przy SP 4 rozpoczęta
(żródło: UM Zakopane)

W połowie września rozpoczęła się modernizacja boisk przy Szkole Podstawowej nr 4 w Zakopanem. Przetarg ogłoszony przez Urząd Miasta wygrała firma z Zubrzycy Dolnej. Prace obejmą przebudowę i rozbudowę boisk sportowych, w tym boiska ze sztuczną nawierzchnią do piłki nożnej oraz drugiego, wielofunkcyjnego z nawierzchnią z tworzywa sztucznego.
( 16 Września 2016)
„Już pływam”
(żródło: UM Zakopane)

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego ruszyła kolejna edycja projektu „Już pływam”. Małopolski projekt nauki pływania, zainicjowany w 2007 roku, skierowany jest do uczniów IV klas szkół podstawowych, nie umiejących pływać, dla których organizowane są kursy nauki pływania.
( 14 Września 2016)
Bieg Po Oddech za nami.
(żródło: )

  Sosińska Marta z Białego Dunajca i Szymon Belgrau z Miedzyrzecza wygrali niedzielny Bieg Po Oddech, jaki został  zorganizowany w Zakopanem  przez Polskie Towarzystwo  Walki z Mukowiscydozą, miasto Zakopane oraz MOSiR Zakopane. Patronat honorowy nad biegem objęli Starosta Powiatu Tatrzańskiego Piotr Bąk, Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula oraz mistrzyni olimpijska Justyna Kowalczyk .  W galerii fotoreportaż MOSiR z biegu
( 5 Września 2016)
Medal Bieg Charytatywny "Biegniemy z Nadzieją".
(żródło: MOSiR Zakopane)

 Obok przedstawiamy projekt medalu na Bieg Charytatywny "Biegniemy z Nadzieją". Pierwszych 160 osób na mecie otrzyma taki medal.
( 31 Sierpnia 2016)
Puchar Burmistrza Miasta Zakopane w tenisie ziemnym. Czwarty turniej eliminacyjny
(żródło: MOSiR Zakopane)

 20 sierpnia rozegrany został czwarty turniej eliminacyjny Pucharu Burmistrza miasta Zakopane w tenisie ziemnym.  Aktualnie w tabeli prowadzi Andrzej Stoch 60 pkt, przed Dominikiem Stochem 56 pkt  i Maciejem Barmanem 52 pkt. Pierwsza ósemka wchodzi do finału, który odbędzie się 17 września.
( 31 Sierpnia 2016)
Badminton dla wszystkich.
(żródło: UM Zakopane)

 Przez 10 dni na sali gimnastycznej Zakopiańskiego Centrum Edukacji trenowali młodzi adepci badmintona. Wychowankowie klubów KS Kurier Lubelski Team oraz KS Masovia Płock, klubów zaprzyjaźnionych z Zakopiańskim UKS Orły przebywali w Zakopanem na obozie sportowym. Wielu z podopiecznych tych klubów jest zawodnikami zdobywającymi najwyższe trofea w turniejach krajowych rangi Mistrzostw Polski.
( 17 Sierpnia 2016)
3 turniej Pucharu Burmistrza Miasta Zakopane w tenisie ziemnym 2016
(żródło: MOSiR Zakopane)

Od 31 lipca do 8 sierpnia  na kortach w parku miejskim rozegrany został 3 turniej eliminacyjny Pucharu Burmistrza Zakopanego w tenisie ziemnym. W  klasyfikacji generalnej prowadzi Andrzej Stoch z 52 pkt przed Grzegorzem Kosem 48 pkt i Maciejem Bartmanem 36 pkt.  
( 12 Sierpnia 2016)
„Quady” dla niepełnosprawnych.
(żródło: J.Sikorski UM Zakopane)

 Elektryczne, czterokołowe, dwuśladowce pojawiły się w Zakopanem. Już dzisiaj osoby niepełnosprawne poruszające się na wózku inwalidzkim mają szansę na zwiedzanie Podhalańskich „bezdroży” dzięki specjalnym wózkom, rowerom elektrycznym przystosowanym do poruszania się w terenie.
( 3 Sierpnia 2016)
Nagroda dla olimpijki Czesławy Stopki
(żródło: UM Zakopane)

  Z rąk wiceburmistrz Agnieszki Nowak-Gąsienicy i naczelnik Wydziału Edukacji, Turystyki i Sportu Zofii Kiełpińskiej, nagrodę za działanie na rzecz promocji i popularyzacji Miasta Zakopane otrzymała Pani Czesława Stopka.
( 1 Sierpnia 2016)
III Mistrzostwa Zakopanego w biegu pod górę.
(żródło: )

Blisko 90 biegaczek i biegaczy rywalizowało w III Mistrzostwach Zakopanego w biegu pod górę zorganizowanym przez MOSiR Z-ne. Zawody zaliczane do klasyfikacji Zakopiańskiej Ligi Biegowej były równocześnie jedną z edycji Pucharu Polski w skyrunningu. Najlepsze wyniki po czterech biegach uzyskali Martyna Galewicz z Zakopanego i Krzysztof Bodurka reprezentujący Nielepice/ KS Cracovia.   W galerii fotoreportaż MOSiR z biegów
( 23 Lipca 2016)
Puchar Burmistrza Miasta Zakopane w tenisie ziemnym 2016 II turniej.
(żródło: MOSiR Zakopane)

   W dniach  od 9 do 14 lipca rozegrany został 2 turniej eliminacyjny Pucharu Burmistrza Zakopane w tenisie ziemnym. Na prowadzeniu utrzymał się Andrzej Stoch, który zdobył łącznie 44 pkt. Drugie miejsce zajmuje Maciej Barman 28 pkt a trzecie Grzegorz Kos 24 pkt.
( 19 Lipca 2016)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
 

 
 

 
  
 
 
 
 
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2016