START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Szkoła Mistrzostwa Sportowego
45-lecie Szkoły Mistrzostwa Sportowego
(żródło: UM Zakopane)

 W piątek 14 października odbyły się obchody 45-lecia Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego im. Stanisława Marusarza w Zakopanem. Była to okazją do spotkania się obecnych i byłych pracowników, uczniów i absolwentów.
( 17 Października 2022)
KOWALCZYK-TEKIELI PIĄTA W BIATHLONOWYM DEBIUCIE
(żródło: PZBiathlonu)

Justyna Kowalczyk-Tekieli zajęła piąte miejsce w amatorskich zawodach z cyklu "Biathlon Dla Każdego" w Zakopanem. W swoim debiucie w nowej dyscyplinie mistrzyni olimpijska w biegach narciarskich zachowała stuprocentową skuteczność strzelecką.
( 24 Maja 2022)
Rekrutacja do SMS Zakopane
(żródło: ZSMS Zakopane)

 Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego im. Stanisława Marusarza w Zakopanem – szkoła, do której uczęszczali Kamil Stoch, Piotr Żyła, Justyna Kowalczyk i wielu innych polskich olimpijczyków  ogłasza na rok szkolny 2022/2023 nabór do klas I, V, VII Szkoły Podstawowej Nr 10 Mistrzostwa Sportowego oraz klasy pierwszej Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego.  
( 12 Maja 2022)
Inauguracja nowego roku szkolnego w ZSMS Zakopane
(żródło: UMWM)

 W środę, 1 września w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego im. Stanisława Marusarza w Zakopanem odbyło się uroczyste otwarcie nowoczesnego internatu oraz inauguracja roku szkolnego 2021/22. W wydarzeniu uczestniczyła poseł Anna Paluch, poseł Barbara Bartuś, Marta Malec-Lech z zarządu województwa, radny Jan Piczura, dyrektor szkoły Dawid Szeliga oraz skoczek narciarski Kamil Stoch.
( 2 Września 2021)
Nabór do SMS Zakopane 2021
(żródło: ZSMS Zakopane)

 Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego im. Stanisława Marusarza w Zakopanem – szkoła, do której uczęszczali Kamil Stoch, Piotr Żyła, Justyna Kowalczyk i wielu innych polskich olimpijczyków ogłasza na rok szkolny 2021/2022 nabór do klas I, IV - VI Szkoły Podstawowej Nr 10 Mistrzostwa Sportowego oraz klasy pierwszej Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego.
( 11 Maja 2021)
Medale Mistrzostw Świata Juniorów dla absolwentki i uczennicy ZSMS
(żródło: ZSMS)

 Historyczny moment dla polskiego narciarstwa! W Vuokatti, gdzie odbywają się Mistrzostwa Świata Juniorów w narciarstwie klasycznym, po złoty medal sięgnęła w sprincie techniką klasyczną Monika Skinder (absolwentka naszej szkoły), a brązowy medal wywalczyła nasza uczennica Karolina Kaleta.  To pierwsze złoto dla Polski w historii tej imprezy w konkurencjach biegowych. Gratulujemy
( 10 Lutego 2021)
Podziękowania dla dyrektor B. Sobańskiej
(żródło: ZSMS)

 W ostatnim dniu roku szkolnego pożegnaliśmy Panią Dyrektor Barbarę Sobańską oraz Trenera Krzysztofa Sobańskiego, którzy odchodzą na zasłużoną emeryturę. Dyrekcja przekazuje stery dalej. Nasz nowy budynek szkoły stał się pomnikiem Jej wieloletniej ciężkiej pracy, zaangażowania i serca, dzięki któremu przyszli mistrzowie będą mogli rozwijać się w jeszcze lepszych warunkach. Serdeczne podziękowania od Uczniów, Rodziców, Nauczycieli, Trenerów, Współpracowników! 
( 25 Czerwca 2018)
Rekrutacja do ZSMS Zakopane
(żródło: ZSMS)

 REKRUTACJA TRWA - zapraszamy do naszej nowo wybudowanej szkoły z profesjonalnym zapleczem sportowym, edukacyjnym i fizjoterapeutycznym. Wykwalifikowana kadra trenersko – nauczycielska pozwoli każdemu sportowcowi spełnić marzenia o wyczynowym trenowaniu, które w naszej szkole umiejętnie jest zrównoważone z edukacją na wysokim poziomie. 
( 9 Maja 2018)
ZSMS podziękowania Olimpijczykom.
(żródło: )

 W zakopiańskim Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego  uroczyście podziękowano olimpijczykom z Pjongaczangu- absolwentom szkoły.  Uhonorowano również Justynę Kowalczyk i Konrada Niedźwiedzkiego , którzy w tym roku zakończyli czynną karierę sportową.  W galerii fotoreportaż z uroczystości.
( 27 Kwietnia 2018)
40 lecie ZSMS
(żródło: )

  Zakopiański Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego im St Marusarza ma już 40 lat. z okazji obchodów Jubileuszu otwarty został  nowy kompleks sportowy. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali  minn. marszałek Jacek Krupa,  mistrz olimpijski Kamil Stoch oraz dyrektor Barbara Sobańska.   W galerii fotoreportaż  uroczystości
( 1 Września 2017)
Rekrutacja do ZSMS Zakopane
(żródło: )

 Zakopiański Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego im St. Marusarza ogłasza rekrutację do Szkoły Podstawowej, Gimnazjum oraz Liceum . Wszelkie informacje dostępne są na stronie szkoły www. zsms.tatrynet.pl.    
( 19 Kwietnia 2016)
Wmurowanie kamienia węgielnego pod halę sportową ZSMS
(żródło: )

 Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w zakopiańskim Zespole Szkól Mistrzostwa Sportowego  odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę nowej hali sportowej.     W galerii fotoreportaż   
( 14 Października 2015)
"Baw się razem z nami i ćwicz z Mistrzem” Piknik ZSMS w Zakopanem
(żródło: )

  Już po raz trzeci zakopiański Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego zorganizował z okazji Dnia Dziecka piknik  "Baw się razem z nami i ćwicz z Mistrzem”  w trakcie którego można było zapoznać się z ofertą szkoły jak również usłyszeć o osiągnięciach uczniów i absolwentów.  Najważniejszym punktem programu było otwarcie wystawy Olimpijczyków.    W galerii fotoreportaż z pikniku i otwarcia wystawy.
( 30 Maja 2015)
Nabór do ZSMS Zakopane.
(żródło: )

Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem ogłasza nabór do: Szkoły Podstawowej II etapu ( klasy IV-VI) Gimnazjum  Mistrzostwa Sportowego oraz Liceum Mistrzostwa  Sportowego.   
( 30 Maja 2015)
Zakopiańska Szkoła Mistrzostwa Sportowego pod skrzydłami marszałka.
(żródło: )

Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego im St Marusarza w Zakopanem   podlega oficjalnie marszałkowi woj Małopolskiego. Uroczystego przekazania dokonano podczas inauguracji nowego roku szkolnego . Akt przekazania podpisali starostowie  Andrzej Gąsienica Makowski i Andrzej Skupień oraz marszałkowie Marek Sowa i Jacek Krupa.
( 2 Września 2014)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-47) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024