START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Piłka ręczna
Emocje do ostatnich sekund
(żródło: M.Zubek www.podhaleregion.pl)

 Po bardzo emocjonującym meczu zawodnicy Świtu ATRANS Szaflary wygrali na własnym obiekcie z KS Bystra 34:33, tym samym zdobywając pierwsze punkty na własnym obiekcie.
( 12 Lutego 2023)
Na boisku przegrali, ale wygrali coś znacznie więcej
(żródło: M.Zubek www.podhaleregion.pl)

 W kolejnym spotkaniu rozgrywek Małopolskiej III ligi piłkarze Świtu Atrans Szaflary przegrali 31:39 z drugą drużyna Unii Tarnów.
( 29 Stycznia 2023)
Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców
(żródło: M.Zamoyski UM Nowy Targ)

 W dniach 13 i 16 grudnia na sali sportowej przy SP4 w Nowym Targu odbyły się Miejskie Igrzyska  Dzieci (klasy 4-6) oraz Młodzieży Szkolnej (klasy 7-8) w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców.  Grano systemem „każdy z każdym” oraz z podziałem na grupy. Turniej Igrzysk Dzieci Dziewcząt wygrała Szkoła Podstawowa Nr 4. Drugie miejsce zajęła SP5, trzecie SP1. W turnieju Igrzysk Młodzieży Szkolnej Dziewcząt pierwsze miejsce zajęła SP5, drugie SP11, trzecie SP4, czwarte SP2.  
( 23 Grudnia 2022)
TS Orawa wicemistrzem Małopolskiej Ligi Piłki Ręcznej
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

 Ostatnie pół roku aktywności drużyny młodych szczypiornistów z klubu TSR Orawa było uzależnione od rozwoju pandemii. W połowie marca zawieszone zostały rozgrywki sportowe w kraju i nie można było dokończyć sezonu Małopolskiej Ligi Chłopców. Do rozegrania pozostały nam dwa spotkania na szczycie, z drużynami UMKS PMOS Chrzanów oraz z liderem SKS Kusy I Kraków, które jednak nie doszły do skutku . Ostatecznie drużyna TSR ORAWA zakończyła zmagania na drugiej pozycji.
( 4 Października 2020)
III Świąteczny Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Wójta Gminy Lipnica Wielka
(żródło: M.Machajda)

 Jak co roku tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w Lipnickiej Hali Sportowej odbyło się wielkie granie szczypiorniaka. Turniej dostarczy wiele pozytywnych emocji. Na parkiecie było bardzo dużo pięknych akcji, waleczności o każdą piłkę i co najważniejsze żaden z zawodników nie odniósł kontuzji. Drużyna TSR Orawa Jabłonka drugi raz rzędy ponownie sięgnęła po tryumf w turnieju, nie mając sobie równych w całym turnieju.   W galerii fotoreportaż 
( 22 Grudnia 2019)
Turnieju Mini Piłki Ręcznej wygrywa TSR Orawa Jabłonka
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

  25 sierpnia  odbył się Turniej Mini Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora Gminnego Centrum Rekreacji i Sportu w Białce Tatrzańskiej. W rozgrywkach, które przeprowadzono systemem "każdy z każdym" uczestniczyły 4 zespoły: UKS Wiertmet Libusza I, UKS Wiertmet Libusza II, TSR Orawa Jabłonka i UKS Świt Szaflary.
( 28 Sierpnia 2019)
TSR ORAWA: Hutnik Kraków II
(żródło: M.Machajda)

 Gdyby nie pierwsza połowa...   Kolejny mecz i niestety kolejna porażka zespołu TSR ORAWA w ramach Pucharu Ligi. Tym razem drużyna z Orawy musiała uznać wyższość drugiej drużyny Hutnika Kraków. 32:37  
( 7 Lutego 2019)
TSR ORAWA: Hutnik Kraków
(żródło: M.Machajda)

 We wtorek wieczór w Hali AWF w Krakowie w ramach Pucharu Ligi rozegrali swój kolejny mecz zespół TSR Orawa. Tym razem przeciwnikiem była drużyna Hutnik Kraków. Spotkanie zapowiadało się bardzo Ciekawie gdyż w pierwszym meczu w Jabłonce nieznacznie lepsi okazali się Krakowiacy. Niestety rewanż bez jakichkolwiek złudzeń wygrała drużyna Hutnika 38:21(19:7).  
( 2 Lutego 2019)
II Świąteczny Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Wójta Gminy Lipnica Wielka
(żródło: M.Machajda)

 W świątecznym klimacie, pełnym emocji, walki, w duchu gry fair play i co najważniejsze bez kontuzji pod Babią Górą w Lipnicy Wielkiej odbył się już II Świąteczny Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Wójta Gminy Lipnica Wielka.   W galerii fotoreportaż!!!
( 29 Grudnia 2018)
Derby Dla TSR ORAWA
(żródło: M.Machajda)

 Tuż przed świętami w ramach rozgrywek Pucharu Ligi, rozegrano kolejny pojedynek. Tym razem w nowotarskiej Arenie zmierzyły się drużyny UKS  Metalka i TSR Orawa. Liczna publiczność, która przybyła na derbowe spotkanie zobaczyła kawał dobrego Handballu. Mecz toczył się w szybkim tempie, z efektownymi akcjami i mocną walką w obronie. Wynik 20:33 na korzyść drużyny TSR ORAWA.  
( 29 Grudnia 2018)
Miejskie Igrzyska Dzieci oraz Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców
(żródło: M.Zamojski UM Nowy Targ)

 W sali sportowej przy SP6 oraz SP 4 w Nowym Targu odbyły się Miejskie Igrzyska Dzieci (klasy 4-6) oraz Młodzieży Szkolnej (klasy 7-8 oraz 3 gimnazjum) w Piłce Ręcznej Dziewcząt oraz Chłopców. Największą liczbę drużyn zgłoszono do turnieju Młodzieży Szkolnej Dziewcząt i Chłopców, wzięły w nim udział reprezentacje wszystkich siedmiu nowotarskich podstawówek. Grano systemem „każdy z każdym” z podziałem na dwie grupy.   W galerii fotoreportaż 
( 17 Grudnia 2018)
Rozgrywki drużyn TSR Orawa
(żródło: M. Machajda)

 Na Orawie piłka ręczna wraca na dobre, a to za sprawą dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy reprezentują Uczniowski Klub Sportowy TSR Orawa w 3 kategoriach rozgrywkowych.  
( 6 Listopada 2018)
VIATEC CUP 2018
(żródło: K. Dygoń)

 Gośćmi I Międzynarodowego Turnieju Piłki Ręcznej VIATEC CUP 2018 zorganizowanego przez UKS Świt przy Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szaflarach przy wsparciu finansowym Firmy VIATEC Spółka z o.o. w dniach 17,18 lutego 2018 r. w Nowotarskiej Arenie przy Zespole Szkół Technicznych i Placówek w Nowym Targu były zespoły zaproszone przez organizatorów.   W galerii fotoreportaż
( 21 Lutego 2018)
Na oczach olimpijczyka
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

 Nowotarska Arena przy Zespole Szkół Technicznych i Placówek była miejscem zmagań piłkarzy ręcznych w ramach I edycji dwudniowego Międzynarodowego Turnieju Viatec Cup 2018. Jego organizatorem był UKS Świt Adecco Szaflary przy współpracy z nowotarskim starostwem oraz gminą Szaflary.
( 19 Lutego 2018)
II Wojewódzki Turniej Piłki Ręcznej Chłopców VIATEC CUP 2018
(żródło: K. Dygoń)

 UKS Świt przy Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szaflarach przy wsparciu finansowym Firmy VIATEC Spółka z o.o. w dniu 4 lutego 2018 r. w Nowotarskiej Arenie przy Zespole Szkół Technicznych i Placówek w Nowym Targu zorganizował II Wojewódzki Turniej Piłki Ręcznej Chłopców VIATEC CUP 2018. Kategoria wiekowa 2002 i młodsi  
( 7 Lutego 2018)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2023