PŚ w biathlonie kobiet Oestersund. Dobre starty Krystyny Palki.

O udanym starcie w Oestersund może powiedzieć Krystyna Palka .  Podczas pucharowych zawodów w doborowej stawce Polka zajeła 20 oraz dwukrotnie 14 miejsce.
( 4 Grudnia 2011)
Doskonały powrót do startów Krystyny Pałki

Biathlonistka Krystyna Pałka po przerwie spowodowanej kontuzja powraca na areny sportowe i to w jakim stylu.  Podczas biegu sprinterskiego na 7,5 km w Oestersund  Polka zajęła drugie miejsce. Do zwyciężczyni biegu Francuzki Marie  Laure Brunet straciła 43,3 sk.
( 27 Listopada 2011)
Mistrzostwa Świata w biathlonie letnim. Złoty i srebrny medal Krystyny Pałki

Krystyna Pałka wracająca do regularnych startów po prawie rocznej przerwie spowodowanej kontuzją wywalczyła srebro i złoto podczas mistrzostw świata w biathlonie letnim.  Rywalizacja toczyła się w Novym Mescie w Czechach.
( 25 Września 2011)
MP w biathlonie letnim. Szczurek i Bukowska mistrzami Polski. 11 medali w sprintach BKS WP Kościelisko

Aż 11 medali zdobyli zawodnicy BKS WP Kościelisko w biegu sprinterskim, którym zakończyły się w czwartek Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim Maria Bukowska , Beata Lassak oraz  Łukasz Szczurek (wszyscy BKS WP Kościelisko) zdobyli  złote medale.   W galerii obszerny fotoreportaż z zawodów!!!!
( 30 Czerwca 2011)
MP w biathlonie letnim 9 medali zawodników BKS WP Kościelisko w drugim dniu zawodów.

Kolejne 9 medali zdobyli zawodnicy BKS WP Kościelisko.  Komplet  krążków w biegu masowym wywalczyli seniorzy a  trzy złote, dwa srebrne i brązowy medal  zdobyły sztafety w młodszych grupach wiekowych.  W czwartek rozegrane zostaną sprinty.
( 29 Czerwca 2011)
MP w biathlonie letnim - cztery medale dla BKS WP. Sikora i Hojnisz mistrzami Polski.

Monika Hojnisz i Tomasz Sikora  zdobyli tytuły Mistrza Polski w biegu indywidualnym  w biathlonie letnim. Monika Hojnisz została równocześnie mistrzynią w kategorii juniorek. Zawodnicy BKS WP Kościelisko - gospodarza Mistrzostw zdobyli cztery medale .   W galerii fotoreportaż z pierwszego dnia mistrzostw!
( 28 Czerwca 2011)
Polscy biathloniści zakończyli zgrupowanie w Kirach.

Kadra polskich biathlonistów zakoczyła 13 - dniowe zgrupowanie w Kirach.
( 21 Czerwca 2011)
Puchar Polski w biathlonie letnim - 11 medali BKS WP w sprincie.

11 medali  : 2 złote 4 srebrne i 5 brązowych wywalczyli w biegu sprinterskim zawodnicy BKS WP Kościelisko w drugim dniu trwania Ogólnopolskich Zawodów Klasyfikacyjnych i Pucharu Polski w biathlonie letnim, które zostały rozegrane w Kościelisku Kirach
( 6 Czerwca 2011)
Puchar Polski w Biathlonie Kościelisko Kiry

Biegiem indywidualnym w Kościelisku Kirach  biathloniści rozpoczęli zmagania w ramach Ogólnopolskich Zawodów Klasyfikacyjnych i  Pucharu Polski.  Zawodnicy gospodarzy - BKS WP Kościelisko zdobyli w  pierwszym dniu trwania zawodów aż 10 medali - 2 złote  4 srebrne i  4 brązowe.  Na starcie stanęło 92  zawodniczek i zawodników z całej Polski.
( 4 Czerwca 2011)
MP w biathlonie - złoto i brąz sztafet BKS WP Kościelisko

Męska drużyna BKS WP Kościelisko zdobyła złoty medal a kobieca brązowy  w biegu sztafetowym rozegranym ww ostatnim dniu Mistrzostw Polski w Jakuszycach
( 25 Marca 2011)
Mistrzostwa Polski w biathlonie. Jakuszyce 2011

Od 22 marca na polanie Jakuszyckiej  rozgrywane są Mistrzostwa Polski w biathlonie.  Do tej pory rozegrane zostały trzy biegi: sprinty, bieg pościgowy i indywidualny.  Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy BKS WP Koscielisko , którzy zdobyli łacznie 8 medali a wychowanki tego klubu Karolina Pitoń i Paulina Bobak zdobyły brąz i srebro.
( 24 Marca 2011)
„Celuj w Igrzyska” Zawody Viessmann CUP Szklarska Poręba 18.03.2011
(żródło: T. Furtak AK Pol)

Sześćdziesięciu dziewięciu młodych biathlonistów i biathlonistek z dziesięciu klubów wzięło udział w ostatnich w tym sezonie zawodach cyklu Viessmann CUP, rozgrywanych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Biathlonu „Celuj w Igrzyska”. W galerii kilka fot organizatora z zawodów!!
( 18 Marca 2011)
Zawody Viessmann CUP Celuj w Igrzyska Szklarska Poręba 17.03.2011
(żródło: tekst T. Furtak AK Pol)

17 marca 2011 na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie rozegrane zostały biathlonowe biegi sprinterskie Viessmann CUP 2011. Padający deszcz i topniejący śnieg sprawił, że warunki na trasach były trudne.   W galerii kilka fot nadesłanych przez organizatora!!!
( 17 Marca 2011)
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biathlonie Kościelisko Kiry.

Na stadionie biathlonowym w  Kościelisku Kirach zmagają się  młodzicy w ramach Miedzywojewódzkich Mistrzostw  w tej dyscyplinie. W zawodach bierze udział ponad 30 dziewcząt i chłopców z całej Polski
( 9 Marca 2011)
Zawody Viessmann CUP Szklarska Poręba -sztafety

Trzeci dzień zawodów Viessmann Cup na Polanie Jakuszyckiej upłynął pod znakiem rywalizacji sztafet. W kategorii młodziczek zwyciężyły dziewczęta z BKS WP Kościelisko z ponad trzyminutową przewagą nad MKS Karkonosze.