30 X Puchar Polski Porażka Wojasa Podhale z Energą Stoczniowcem.

Dzisiaj (30) w Nowym Targu został rozegrany zaległy mecz Pucharu Polski w hokeju na lodzie . Gospodarz Wojas Podhale przegrał  2-3  z Gdańskią Energą Stoczniowcem.
( 30 Października 2006)
Wojas Podhale- Stoczniowiec Gdańsk 4-5

W kolejnym spotkaniu II rundy na własnej tafli lodowej Wojas Podhale  uległ 4-5 zespołowi z Gdańska.4-5 (2-2, 1-1,1-2) Bramki dla Podhala zdobyli: Kacir, Biela, Piotrowski, Kacir Dla Stoczniowca  bramki strzelili: Rzeszutko, Skutchan,Wróbel, Zachariasz, Rzeszutko
( 29 Października 2006)
Wojas Podhale vs Zagłebie Sosnowiec 2-2

W kolejnym meczu II rundy ekstraligi Wojas Podhale  zremisował spotkanie z Zagłebiem 2 do 2  (0-1, 1-1, 1-0 ,0-0)  Bramki  Podhale : M. Kacir( J. Różański), D. Łyszczarczyk ( Piotrowski, Jakes) Zagłebie. M Puzio, A. Sychev.
( 27 Października 2006)
Wojas Podhale vs TKH Toruń 9-1

W kolejnym meczu drugiej rundy Podhale rozgromiło 9 do 1 (3-1,3-0,3-0) drużynę z Torunia.  Bramki dla Podhala strzelili: Kacir, Wilczek, Voznik, Radwański, Kacir, Piotrowski, Biela 2x, Piotrowski.
( 24 Października 2006)
Wojas Podhale - Unia Oświęcim 4-0

W 14 kolejce ekstraligi Wojas Podhale pokonał Unię Oświęcim   4-0 (1-0,3-0,0-0)  Bramki strzelili: 1-0  Voznik (Jakes) 7' 2-0  Voznik (Kacir) 27' 3-0  Kacir (Różański, Voznik) 37' 4-0  Zapała (Radwański, Piekarz) 37'   Wojas w tym momencie znajduje się na 3 miejscu tabeli
( 22 Października 2006)
Wojas Podhale- Comarch Cracovia 4-3

W rozegranym 18 X meczu  Wojas Podhale pokonał Comarch Cracovię 4 - 3 (1-2,0-1,3-0)  Po wygranym meczu Wojas Podhale znajduje się na czwartym miejscu tabeli  z 23 pkt .  Tylko Tychy, Sosnowiec i Gdańsk wyprzedzają nowotarskie Szarotki.
( 18 Października 2006)
Wojas Podhale vs GKS Tychy 4-2

W   kolejnym meczu II rundy Podhale 4-2 pokonało  GKS Tychy.   Pierwsza bramka padła w 4 min  dla Tyszan. Trzy minuty później Radwański zdobywa wyrównanie a w 11 minucie Różański w asyscie Zamojskieg o strzela drugiego gola.  Tyszanie jeszcze w I tercji wyrównują po strzale Belicy.  Kolejne bramki dla Szarotek zdobywają w II tercji Iskrzycki i Kacir
( 15 Października 2006)
Kolejne zwycięstwo Podhala. Wojas Podhale vs KH Sanok.8:1

W  spotkaniu z Sanokiem hokeiści z Podhala odnieśli triumf, 8 do 1 pokonali rywali . Po tej wygranej przesunęłi się na 5 miejsce w tabeli. Tyle samo pkt ma Stoczniowiec Gdańsk, Więć kolejne spotkania zadecydują o zmainie w tabeli . Własnie 15 października na swoim lodowisku Szarotki rozegrają mecz z  liderem GKS Tychy.
( 8 Października 2006)
Wojas Podhale vs KTH Krynica 5:1

W rozegranym dzisiaj na wyjeździe  meczu z Krynicą hokeiści Podhala przerwali złą passę wygrywając z Krynicą 5 -1 .  Po 10 meczu w tegorocznej ekstralidze Wojas Podhale  awansowałna 6 miejsce w tabeli PLH.
( 6 Października 2006)
Wojas Podhale vs GKS Stoczniowiec Gdańsk 1-4

W rozegranym w niedzielę meczu z gdańśkimi hokeistami nowotarżanie poniesli porażkę 4 do 1, i w tabeli znajdują się na 7 miejscu.
( 3 Października 2006)
Wojas Podhale vs Zagłebie Sosnowiec 2-4

W 8 kolejce  Ekstraligi Wojas Podhale przegrał 2-4 spotkanie  z hokeistami Zagłebia Sosnowiec.  Tym samym Szarotki w tabeli spadają na 6 miejsce tracąc do lidera 11 pkt . Sytuacja jednak  może się zmienić diametralnie na miejscach 2 do 9 gdyż różnice punktowe są niewielkie i wygrany mecz może zmienić punktację.
( 29 Września 2006)
Porażka Podhala z TKH Toruń

W rozegranym meczu 7 kolejki Ekstraligi Wojas Podhale przegrał 2-0 z TKH ThussenKrup Toruń.  Obydwie bramki dla TKH zdobył Dołega w 48 minucie oraz z 60 z karnego.  Wojas spada na trzecią pozycję w tabeli.
( 26 Września 2006)
Wojas Podhale vs Unia Oświęcim 3-2

24 września Hokeiści Wojasa Podhale rozegrali kolejny mecz I rundy.   III tercja spotkania z Unią Oświęcim przysporzyła sporo  siwych włosów kibicom Szarotek .  Ostatnie 20 minut było bardzo ekscytujące a  dwubramkowa przewaga po dwóch tercjach zmalała dzięki  kontaktowemu golowi Klisiaka. Dzięki wygranej "Wojas Podhale " awansował na drugie miejsce w tabeli.
( 25 Września 2006)
Porażka Wojasa Podhale z Beniaminkiem Ekstraligi.

W rozegranym w piątek (22) kolejnym meczu I rundy ekstarligi hokejowej Wojas Podhale przegrał z gospodarzem Zespołem Naprzód Janów 6 - 5 (2-2,1-2,3-1) Przewaga Szarotek po dwóch tercjach  została zniweczona przez hokeistów Janowa: Filipa Mleko i Andrzeja Szoke. Ich trzy gole w ostatniej tercji przeważyły szalę na korzyść gospodarzy. Tym sposobem beniaminek po raz trzeci wygrał spotkanie w tym sezonie i w tabeli wyprzedził podhalańskie Szarotki. Kolejny mecz Wojas Podhale rozegra z  TH Unia Oświęcim 24 września .
( 23 Września 2006)
I liga hokeja na lodzie.Na lód z boiska piłkarskiego – kolejna porażka I ligowców.

Niestety wciąż nowotarscy hokeiści trenują bez lodu chociaż sezon już trwa . Jak się okazuje nie można mieć wyników gdy prawie połowa drużyny praktycznie nie miała kontaktu z taflą lodową w sezonie przygotowawczym. Aby nie narażać zawodników na niepotrzebne kontuzje w meczach pierwszoligowych grają zawodnicy którzy mieli już możliwość przejść przez cykl przygotowawczy.  Musiano skorzystać z pomocy młodszych roczników. Pozostali zawodnicy czekają na zamrożenie tafli lodowej w Nowym Targu i wtedy rozpoczną trening.