START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Lekkoatletyka
IGRZYSKA OŚRODKA RABKA-ZDRÓJ W 4 – BOJU LA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
(żródło: PCKiS Nowy Targ)

 9 maja na stadionie miejskim w Rabce Zdroju rozegrane zostały Igrzyska Młodzieży Szkolnej w 4-boju LA.  Zawody zostały zorganizowane przez Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ – Ośrodek Sportowy Rabka-Zdrój Zespoły z miejsc I-III w kategorii dziewcząt i chłopców zostały nagrodzone pucharami i dyplomami, najlepsi zawodnicy /indywidualny wynik punktowy/ otrzymali pamiątkowe statuetki. Zespoły z miejsc I-III w obu kategoriach uzyskały awans do zawodów powiatowych. 
( 16 Maja 2012)
Lekkoatleci z Rabki na Mistrzostwach Małopolski. Kamil Kapłon mistrzem
(żródło: MOS Rabka)

  Na rozegranych w Krakowie 13 maja Mistrzostwach Małopolski juniorów i juniorów młodszych bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy MKS Rabka-Zdrój-korzeniowski.pl. Kamil Kapłon został mistrzem juniorów na 200m z bardzo dobrym wynikiem 23,67s i zajął trzecie miejsce w biegu na 100m z czasem 11,93s. Aleksandra Kraus wśród juniorek młodszych wywalczyła brąz w pchnięciu kulą 3kg, jej wynik 10,19m. Warto wspomnieć jeszcze zwycięstwa naszego wychowanka juniora Bartłomieja Peruckiego ( obecnie Wawel Kraków ) w skoku w dal i w skoku wzwyż.  
( 13 Maja 2012)
II Bieg o Wielkanocne Jajo na Kalatówkach.
(żródło: fot W. Watras)

  W  zimowych warunkach rozegrany został II Bieg o Wielkanocne Jajo na Kalatówkach. Na starcie stanęło 30 miłośników biegania górskiego z Polski i Słowacji . Najlepsze rezultaty uzyskali Katarzyna Kalemba z Krakowa i Ladislav Sventek z Cadcy na Słowacji.
( 8 Kwietnia 2012)
IV Alpin Sport Tatrzański Bieg Pod Górę.
(żródło: )

 Andrzej Długosz i Elżbieta Zatorska zwyciężyli w kategorii open w IV  Alpin Sport Tatrzańskim Biegu Pod Górę.   Na trasie z Ronda Kuźnickiego na Kasprowy Wierch  pobiegło ponad 300 zawodników z Polski i Słowacji.   Tatrzańskie zawody zakończyły równoczesnie tegoroczną Ligę Montrail Biegów Górskich.   W galerii fotoreportaż z zawodów
( 8 Października 2011)
Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego w biegach przełajowych.
(żródło: PCKiS Nowy Targ)

 Na nowotarskim lotnisku rozegrane zostały mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego w biegach przełajowych.  W zawodach wystartowało ponad 740 dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych, gimnazjów i średnich z terenu powiatu nowotarskiego.  W galerii fotoreporatż z zawodów!!!!
( 30 Września 2011)
33 Maraton Warszawski z udziałem zawodników zakopiańskiego "Sokoła"
(żródło: Michał Zacharko TG Sokoł gniazdo Zakopane fot Marta Zacharko)

Michał Zacharko z Zakopanego zajął 16 miejsce podczas 33 Maratonu Warszawskiego. Bieg wygrał Kenijczyk John Sammy Kibet z Kenii z czasem 2:08,17 (najlepszy uzyskany wynik w historii polskich maratonów). W zawodach wystartowało 4157 biegaczy !
( 27 Września 2011)
VII Maraton Gorce za nami.
(żródło: www.maratongorce.pl)

 VII edycja Maratonu Gorce już za nami. W tym roku na 40 km trasie z Krościenka na Długą Polanę wystartowało ponad 130 kobiet i meżczyznz Polski Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Najszybciej trasę wśród kobiet przebiegła Paulina Maciuszek z Rabki a wśród meżczyzn  Jan Wydra z z Mszany Dolnej.
( 4 Września 2011)
Słoneczny Bieg w Rabce z Pauliną Maciuszek
(żródło: wyniki Feliks Piwowar Pif Sport)

 Park zdrojowy w  Rabce był areną Słonecznego biegu rozgranego pod auspicjami naszej olimpijki Pauliny Maciuszek.  Patronat nad biegami objął Urząd Miasta Rabka Zdrój  Na starcie stanęło blisko 80 dziewczat i chłopców z roczników 2006-1993  
( 3 Lipca 2011)
Ruszyły zapisy do Maratonu „Gorce”
(żródło: P. Rayski Pawlik UM Nowy Targ)

3 września br. z Krościenka do Nowego Targu wyruszy siódmy Maraton „Gorce”. Przyjmowane są już zapisy na tą imprezę. Honorowy patronat nad nią sprawuje Burmistrz Marek Fryźlewicz.
( 24 Czerwca 2011)
Mistrzostwa Ośrodka Sportowego Nowy Targ w czwórboju dziewcząt i chłopców
(żródło: PCK. Nowy Targ)

  4 maja w Nowym Targu rozegrany został czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców w ktorym wziełu udział reprezentacje szkół podstawowych 5nr 5 , nr2 ,nr 3 i nr 6 w Nowym Targu. Najlepsze okazały się drużyny dziewcząt i chłopców z Sp nr 5 . Organizatorem mistrzostw było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.   W galerii fotoreportaż nadesłany przez PCK w Nowym Targu  z zawodów!!!  
( 5 Maja 2011)
I bieg o Wielkanocne Jajo Kalatówki 2011
(żródło: )

 Po raz pierwszy  na Kalatówkach rozegrany został w lany Poniedziałek Wielkanocny  bieg o Wielkanocne Jajo.  Zawody zorganizowane przez Leszka Behounka  przeprowadzone zostały na 5 kilometrowej trasie wokół Kalatówek  Pomimo deszczu wystartowało blisko 20 biegaczy a najszybsi byli Małgorzat Tlałka Długosz  z Zakopanego i  Daniel Bolek z Łężyn.  W galerii fotoreportaż W. Watrasa z biegu!!!!
( 26 Kwietnia 2011)
V Radomski Maraton Trzeźwości- 2 miejsce Michała Zacharko
(żródło: T.G. Sokół gniazdo w Zakopanem. / Foto: Grzegorz Wasyl Grabowski)

Michał Zacharko reprezentujący Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół" gniazdo w Zakopanem  zajął  wysokie 2 miejsce podczas V Radomskiego Maratonu Trzeźwości
( 9 Grudnia 2010)
Igrzyska, Gimnazjada, Licealiada Powiatowa w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Nowy Targ
(żródło: PCKiS Nowy Targ)

 Po  indywidualanych biegach przełajowych rozegrane zostały biegi sztafetowe. W zawodach na  terenie lotniska w Nowym Targu stanęło 326 dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich z terenu powiatu nowotarskiego  
( 12 Października 2010)
Indywidualne biegi przełajowe Powiatu Nowotarskiego -
(żródło: )

 1 października na nowotarskim lotnisku rozegrane zostały Indywidualne Biegi Przełajowe w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady i Licealiady. Na starcie staneło ponad 700 dziewcząt i chłopców . Zawody organizowane były przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Nowym Targu.  W galerii fotoreportaż nadesłany przez PCKIS w Nowym Targu  Pełne wyniki  zawodów do pobrania tutaj w formacie word.!!!  
( 6 Października 2010)
Bieg na Maciejową
(żródło: )

 2 października z Amfiteatru w Rabce na trasę ponad 20 km biegu na Maciejową wystartowało  42 biegaczy.  frekfencja byłą nieco słaba ale spowodował to bieg na Kasprowy Wierch. Zawody były piatą edycją Mountain Marathon.Wsód pań zwycięzyła Izabela Zatorska z Wrocanki  a wśród panów  Andrzej Długosz z Rytra
( 4 Października 2010)
Archiwum
Pierwszy «« (150-164)(165-179)(180-194)(195-209)(210-224) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024