START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Łyżwiarstwo
Mistrzostwa Polski w wieloboju Łyżwiarskim tor długi- Sukcesy zakopiańskich łyżwiarzy
(żródło: )

W rozegranych na Stegnach w Warszawie 17 i 18 marca Mistrzostwach Polski w  wieloboju bardzo dobrze wypadli zakopiańscy łyżwiarze z AZS AWF Zakopane.   W klasyfikacji wieloboju  kobiet  Katarzyna Wójcicka została Mistrzynią Polski a vice mistrzowski tytuł przypadł Luizie Złotowskiej .  Tak samo w klasyfikacji wieloboju  mężczyzn Konrad Niedźwiedzki zdobył Mistrzostwo Polski. Sebastian Druszkiewicz uplasował się na piątej pozycji., Roman Krzeptowski był siódmy a Dariusz Stanuch ósmy. Gratulacje.
( 18 Marca 2007)
Finały International Seasons Erfurt Sukcesy Polaków.
(żródło: )

W Erfurcie  w dniach 4-5 luty rozegrano finały International Seasons w łyżwiarstwie szybkim.  Bardzo dobrze zaprezentowali się polscy zawodnicy  zajmując czołowe miejsca na poszczególnych dystansach.  Dariusz Stanuch dwukrotnie stanął na najwyższym miejscu podium w biegu na dystansie 3000 m oraz 5000m . Roman Krzeptowski dwukrotnie wywalczył srebrny medal na dystansach 100 m a Tomasz Budz zajął drugie miejsce na dystansie 500 m, i dwukrotnie uplasował się na czwartej  pozycji na dystansach  500 i 1000 m
( 7 Lutego 2007)
Srebrna Łyżwa w Sanoku- Sukcesy zakopiańczyków.
(żródło: )

27 i 28 stycznia w Sanoku odbyły się ogólnopolskie zawody „ Srebrna Łyżwa”, które zostały przeniesione z Zakopanego. W dwudniowych zmaganiach nie zabrakło zakopiańskich łyżwiarzy, którzy mogą się pochwalić znaczącymi sukcesami: Angelika Fudalej w pierwszym dniu trwania zawodów na dystansie 500 m uzyskała 3 czas mając do zwyciężczyni Magdaleny Borek  zaledwie  1,3 s straty. Na dystansie 1000m Angelika zajęła dobrą 6 pozycję. W drugim dniu na dystansie 500 m zajęła 4 miejsce a na dystansie  1500m zakopianka była 9 Ostatecznie w  wieloboju zajęła 6 pozycję
( 29 Stycznia 2007)
Mistrzostwa Europy w łyżwiarstwie szybkim Sukces Konrada Niedżwiedzkiego
(żródło: )

Od 12 stycznia we włoskim Collalbo odbyły się mistrzostwa Europy w łyżwiarstwie szybkim na torze długim. Polskę reprezentowali w tych zawodach: Katarzyna  Wójcicka, Luiza Złotowska, Konrad Niedźwiedzki, Sławomir Chmura  i Witold Mazur.
( 14 Stycznia 2007)
6-7 stycznia łyżwiarskie mistrzostwa Polski w sprintach
(żródło: )

6-7 stycznia w Tomaszowie Mazowieckim w bardzo trudnych warunkach przy padającym deszczu odbyły się  Łyżwiarskie Mistrzostwa Polski  w Sprintach . Rozegrane zostały biegi na dystansach  100, 500,  1000 m
( 11 Stycznia 2007)
Ogólnopolskie Zawody Dzieci w łyżwiarstwie szybkim -Angelika Fudalej w czołówce.
(żródło: )

W dniach 29-30 Grudnia w Ogólnopolskich Zawodach Dzieci na torze długim w Tomaszowie Mazowieckim wzięli  udział również młodzi łyżwiarze  z Zakopanego. Po raz kolejny sukces odniosła 14 letnia Angelika Fudalej zawodniczka  /AZS /ZSMS/ Zakopane , która w swojej grupie zajęła 2 miejsce ( łączny czas w biegach 500m, 1000m, 500 m, 1000m to 200,500 ).
( 31 Grudnia 2006)
Mistrzostwa Polski w łyżwiarstwie szybkim w Warszawie- Sukcesy zakopiańczyków.
(żródło: )

W dniach od 15-17 grudnia   w Warszawie odbyły się Młodzieżowe  Mistrzostwa Polski w Łyżwiarstwie Szybkim  oraz Mistrzostwa Polski Seniorów na Dystansach. Zawodnicy zakopiańskiego AZS-AWF powrócili ze  stolicy z   sukcesami - kilka tytułów  indywidualnych Mistrzów Polski oraz drużynowe Mistrzostwo Polski kobiet i mężczyzn. to tylko niektóre z nich. Poniżej podajemy bliższe szczegóły.
( 22 Grudnia 2006)
Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim.Moskwa 25-26 listopad.
(żródło: )

W Moskwie odbywają się dwudniowe zawody Pucharu Świata w Łyżwiarstwie szybkim na torze długim. W pierwszym dniu zawodów nasz reprezentant Konrad Niedźwiedzki zajął  10 miejsce na dystansie 1500 m w Grupie A.
( 25 Listopada 2006)
Przygotowania do łyżwiarskiego sezonu.
(żródło: )

Treningi Kadry Łyżwiarzy  Trwają przygotowania do sezonu  zimowego łyżwiarzy szybkich. Dla naszego portalu mówi Konrad Niedźwiedzki. W dniach od 3-15 października przebywaliśmy na zagupowaniu w Erfurcie . Był to kolejny oboz przygotowawczy po letnim zgrupowaniu w Erfurcie (na dlugim torze) i dwoch na krótkim na Łotwie w Ventspils i Krynicy oraz w Berlinie w połowie wrzesnia.
( 24 Października 2006)
Mistrzostwa Świata Juniorów w Łyżwiarstwie Szybkim Zakopane 2009
(żródło: )

Zakopane będzie organizatorem Mistrzostw Swiata Juniorów w łyżwiarstwie szybkim w 2009 r Taką wiadomość dziennikarzom przekazano podczas konferencji prasowej zorganizowanej przez władze Okręgowego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego w Zakopanem  i Polskiego Związku Łyzwiarstwa Szybkiego.  Jak zapewnił Prezes PZŁS Kazimierz Kowalczyk . "Jesteśmy pod każdym względem gotowi do organizacji tej imprezy". Równolegle będą prowadzone sprawy organizacji mistrzostw oraz budowa  sztucznie mrozonego toru lodowego w Zakopanem
( 18 Października 2006)
Finały OZD już w sobotę 25 lutego!
(żródło: )

Już w sobotę 25 lutego w Tomaszowie Mazowieczkim odbędą się finały Ogólnopolskich Zawodów Dzieci w łyżwiarstwie szybkim. Wśród zwycięzców dotychczas rozgrywanych zawodów mamy też dwójkę Zakopiańczyków  - w kategorii dzieczynki 12 lat - Angelikę Fudalej (SNPTT Zakopane) a w kategorii chłopcy 13 lat - Andrzeja Gutta (AZS Zakopane). Oboje mają bardzo duże szanse aby wygrać rozgrywane finały. Wśród zakpoiańskich łyżwiarzy wystartują jeszcze - Andrzej Sottowski i Maciej Pandyra (obaj SNPTT Z-ne) . Wygrana finałów OZD w Tomaszowie to nie tylko prestiż dla tych młodych zawodników - to także szansa na wyjazd na międzynarodowe zawody w Holandii - słynny Vicking Race - które odbędą się 10 i 11 marca. 
( 21 Lutego 2006)
Archiwum
Pierwszy «« (270-284)(285-299)(300-314)(315-329)(330-340)

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024