Mistrzostwa Polski Seniorów Krynica 2010
(żródło: POLSKI ZWIĄZEK SNOWBOARDU)

Mistrzostwa Polski Seniorów które odbyły się na stokach Krynicy Zdrój dostarczyły wiele emocji i zaskakujących wyników. W wielkim stylu na stoki slalomowe powrócił Łukasz Hoły wygrywając zawody PSL. Wysoką formę i wciąż świetną techniczną jazdę pokazał Rafał Skarbek –Malczewski który zdominował zawody SBX.
( 8 Lutego 2010)
Nowotarska snowboardzistka dziewiąta na prestiżowych zawodach
(żródło: Piotr Rayski Pawlik UM Nowy Targ)

Nasze reprezentantka kraju Aleksandra Król z Nowego Targu podczas weekendu startowała dwukrotnie w zawodach z cyklu Puchar Europy Slalom Gigant Równoległy i zajęła dziewiąte miejsce w słowackiej miejscowości Vratna.
( 3 Lutego 2010)
Sukcesy snowboardzistów w Pucharze Europy

Znaczące sukcesy odniesli podhalańscy snowboardziści podczas zawodów Pucharu Europy, które rozegrane były w miniony weekend. Aleksandra Król F2 Dawidek Team zajęła 7 miejsce w  równoległym  gigancie a jej koleżanka klubowa Barbara Stachoń uplasowała się na 10 pozycji. Zawody rozegrane zostały  we francuskim Le lac Blanc w sobotę - niedzielne zmagania zostały odwołane z powodu pogody.
( 19 Stycznia 2010)
Maciej Jodko 5 w Pucharze Europy

Maciej Jodko (AZS Zakopane) zajął wysokie 5 miejsce w bardzo mocno obstawionych zawodach Pucharu Europy w olimpijskiej konkurencji SBX (snowboardcross). w Bad Gastein Austria
( 13 Stycznia 2010)
Karolina Sztokfisz 5 w Pucharze Europy

W  rozegranym  w ubiegłym weekendzie  slalomie równoległym (PSL) w ramach Pucharu Europy Seniorów FIS  we włoskiej Nova Levante Carezza  zawodniczka zakopiańskiego AZS  Karolina Sztokfisz zajęła bardzo wysokie 5 miejsce i "zarobiła" 225 FIS punkty. Jagna Marczułajtis w tych bardzo trudnych zawodach zajęła miejsce 10.
( 11 Grudnia 2009)
Sukcesy Jagny Marczułajtis w slalomie równoległym .

Jagna Marczułajtis zawodniczka AZS-Zakopane w miniony weekend odniosła dwa sukcesy w snowboardowych slalomach  gigantach równoległych rozgrywanych w Hochfuegen Zillertal.
( 29 Listopada 2009)
Olimpijskie kwalifikacje snowboardzistów
(żródło: M. Król PZS / Fot M. Sitarz)

Jak na razie dwójka Polskich snowbordzistów zapewniła sobie udział w zimowych IO Vancouver 2010 .Olimpijsa kwalifikacje jako pierwsza zapewniła sobie Paulina Ligocka w konkurencji Half Pipe zdobywając brązowy medal podczas tegorocznych Mistrzostw Świata w Koreańskim Gangwon.
( 21 Listopada 2009)
Udany start snowboardzistek AZS Zakopane w Pucharze Kontynentalnym w USA

Trzy najlepsze zawodniczki AZS Zakopane: Jagna Marczułajtis, Karolina Sztokfisz oraz Karolina Jasion startowały w Pucharze Kontynentalnym (North American Cup) w  Copper Mountain Kolorado, USA
( 20 Listopada 2009)
Czwarta zawodniczka igrzysk olimpijskich Salt Lake City 2002 Jagna Marczułajtis podjęła decyzję o powrocie do sportu wyczynowego.

"Wznowiłam w grudniu 2008 specjalistyczne treningi i jestem gotowa do powrotu na stok. Nie startowałam od 2006 roku i mimo że przez te lata jeździłam na snowboardzie ucząc w swojej szkole narciarskiej w stacji Witów-Ski, to powrót ze względu na inny rytm życia będzie napewno trudny" - powiedziała naszemu portalowi Jagna Marczułajtis.
( 19 Czerwca 2009)
Snowboardowe MP - Agata Buga i Maciej Jodko najlepsi w snowcrossie.

W kolejnym dniu  Snowaboardowych Mistrzostw Polski  rozegrano dwie konkurencje: snowcrooss i slop style, W zawodach wystartowało ponad stu zawodników  W snow crossie triumfowali Agata Buga z Warszawy i Maciej Jodko z AZS Zakopane,
( 16 Marca 2009)
Mistrzostwa Polski w snowboardzie na Kotelnicy Białczańskiej.

W Białce Tatrzańskiej na stokach Kotelnicy odbyły cię Mistrzostwa Polski PSL  (slalom gigant równoległy) oraz Big Air  Międzynarodowe Mistrzostwa Polski FIS. Organizatorem zawodów był Polski Związek Snowboardu.  W zawodach wystartowali zawodnicy z Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy. W galerii kilka fot z zawodów!!!
( 15 Marca 2009)
Zimowa Uniwersjada: Brązowy medal Karoliny Sztokfisz!

Studentka WSZiB Kraków Karolina Sztokfisz brązową medalistką w snowboardowym slalomie gigancie równoległym! To piąty polski krążek w Harbinie i 13. snowboardowy medal wywalczony przez Polskę na Zimowych Uniwersjadach.
( 24 Lutego 2009)
Tomek Wolak zwycięzcą polskiej edycji Burton AM TOUR.
(żródło: Katarzyna Gąsiorek Papaya Group)

Za nami jedna z najważniejszych imprez snowboardowych w tym sezonie -  polska edycja Burton AM TOUR.  W rozegranych w ubiegłą sobotę zawodach  prym wiedli Polacy. Pierwsze miejsce w kategorii Junior Boys zajął  Tomek Wolak z Zakopanego. Spośród starszych dziewczyn najlepiej  wypadła Kasia Kwiecień z Tychów.
( 15 Lutego 2009)
11 medali zawodników AZS i SMS Zakopane podczas XV OOM

XV OOM w snowboardzie, która rozgrywana byłą w tym roku w Ustrzykach Dolnych  zakończona . Zawodnicy AZS  i SMS Zakopane łacznie zdobyli 11 medali.
( 11 Lutego 2009)
F2 Dawidek znowu na czele. PP Długa Polana Nowy Targ
(żródło: P. Dawidek)

W sobotę 24.01 na stoku Długa Polana w Nowy Targu rozegrano kolejna edycje Pucharu Polski w snowboardzie. Po raz kolejny w czołówce byli zawodnicy Zakopiańskiego klubu F2 Dawidek Team.pl.