START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sporty motocyklowe
Kolejny sukces Karoliny Węgrzyn w motocrossie.
(żródło: )

 W rozegranej 22 lipca w Obornikach Wielkopolskich V rundzie MP w Motocrossie bardzo dobrze zaprezentowałą się  młoda zawodniczka Karolina Węgrzyn, która startuje w klasie 65 ccm. Pomimo bardzo trudnych warunków - błotnisty tor i padający deszcz   Karolina w obydwu   biegach zajęła piątą pozycję i wywalczyła dla swojego klubu 32 pkt umacniając się na piątym miejscu w generalnej klasyfikacji.
( 22 Lipca 2007)
VII I VIII Runda Otwartych Indywidualnych Mistrzostw Polski w Trialu Bańska Bystrzyca
(żródło: )

   23 i 24 czerwca w Bańskiej Bystyrzycy odbyły się kolejne rundy eliminacji OIMP w Trialu. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy nowotarskiego klubu AMK zajmując czołowe miejsca. W galerii fotografie otrzymane od Przemka Kaczmarczyka z zawodów.!!!
( 10 Lipca 2007)
Przemysław Kaczmarczyk zwycięzcą sobotnich ME w Trialu w Myślenicach.
(żródło: )

 Myślenice w miniony weekend żyły  wielkimi  zawodami w motocyklowym trialu, które odbyły się na górze Chełm. W sobotę o punkty w Mistrzostwach Europy walczyli między innymi nowotarżanie Szymon Pyzowski, Przemysław  Kaczmarczyk i Sebastian Cyruws. W niedzielę  w Mistrzostwach Świata startował Tadeusz Błażusiak.   W galerii foto Łukasza Laskowskiego  otrzymane od P. Kaczmarczyka z zawodów!!!
( 9 Lipca 2007)
Sukcesy motocrossowców zakopiańskiego TKM-u
(żródło: )

Podczas  IV Rundy Indywidualnych Mistrzostw Polski w Motokcrossie , które były rozegrane w Strykowie w minioną niedzielę zawodniczka zakopiańskiego TKM  Karolina Węgrzyn zajęła 9 pozycję. Tym samym plasuje się na 6 miejscu w Klasyfikacji Generalnej MP w klasie 65 ccm.
( 3 Lipca 2007)
Mistrzostwa Swiata i Mistrzostwa Europy w Trialu 7-8 lipiec Myślenice 2007
(żródło: )

Kiedy 16 lat temu Mistrzostwa Świata w Tialu opuszczały Myślenice mało kto wierzył, że zawody powrócą jeszcze kiedykolwiek w te strony. Tymczasem myśleniccy fanatycy sportu, zwłaszcza ci, którzy gustują w sportach motorowych mogą mieć satysfakcję. Trial powrócił do Myślenic i to w swoich dwóch prestiżowych formach, jako eliminacje Mistrzostw Świata i Europy. Trialowe Grand Prix 2007 składa się z dwunastu eliminacji rozgrywanych na terenie dziesięciu krajów . Zawody na stokach Chełmu rozegrane zostaną w dniach: 6 i 7 lipca . Trudno oprzeć się wrażeniu, że będzie to dla miasta i jego okolic prawdziwe, motocyklowe święto.
( 2 Lipca 2007)
Trial Szklarska Poręba 2007
(żródło: )

5 i 6 Runda Mistrzostw Polski w Szklarskiej Porębie  rozpoczęła się wielką awanturą. Planowo rajd miał się rozpocząć o godzinie 10-tej jednak ze względu na fakt ,że regulamin nie zezwala na start zawodnikom nie posiadających uprawnień do poruszania się po drogach publicznych  co wykluczało z zawodów 10 osobową grupę dzieci, które regularnie startują w Mistrzostwach Polski, Słowacji a nawet Europy. Wszyscy zawodnicy  łącznie z Tadkiem Błażusiakiem solidarnie zagrozili wycofaniem się z zawodów  jeżeli impreza ma się odbyć bez udziału dzieci. Jednak po kilku godzinnych burzliwych negocjacjach organizator wymyślił wyjście z sytuacji i dzieci wystartowały.  W galerii kilka zdjęć   P. Kaczmarczyka z zawodów!!!
( 22 Czerwca 2007)
III Orawskie Country Cross
(żródło: )

20 maja na bardzo wymagającym technicznie torze " Grapa" w Lipnicy Wielkiej odbyła się trzecia edycja zawodów w Country Crossie . Organizatorem zawodów był Tatrzański Klub Motorowy z Zakopanego . W zmaganiach wzięłi udział zawodnicy z całej Polski. Faworytem był Patryk Galica Gudbaj, który zdystansował rywali w klasie 125 ccm. Niestety nie startował zawodnik TKM Maciej Chyc Magdzin, który podczas zawodów w Głogowie uległ poważnej kontuzji obojczyka, co wyeliminowało go z dalszej walki w Pucharze Polski.  Wniki poniżej. W galerii fotoreportaz z zawodów w Lipnicy!!!
( 22 Maja 2007)
II runda Halowych Mistrzostw w trialu.
(żródło: )

II runda Halowych Mistrzostw Świata w Trialu rozegrana została w rosyjskim St Petersburgu. Nowotarżanin Tadeusz Błażusiak w tym biegu zajął 7 pozycję. i w klasyfikacji generalnej znajduje się również na 7 miejscu.  Kolejne zawody odbędą się 26 stycznia w Marsylii.
( 24 Stycznia 2007)
Tadeusz Błażusiak – Otwiera Halowe Mistrzostwa Świata
(żródło: )

Nowotarżanin Tadeusz Błażusiak  jako pierwszy Polak w historii został zaproszony do udziału w cyklu Halowych Mistrzostw Świata w trialu motocyklowym.  Jest to  uznanie przez władze FIM osiągnięć polaka – bowiem w zawodach startuje 7 najlepszych zawodników na świecie.  Pochodzący z nowego Targu trialowiec jako pierwszy wystartował w  pierwszych eliminacjach tegorocznych MŚ
( 17 Stycznia 2007)
Podsumowanie roku 2006 Tatrzańskiego Klubu Motorowego
(żródło: )

20 grudnia  prezes Tatrzańskiego Klubu Motorowego Edward Chyc Magdzin dokonał podsumowania  minionego roku.  Reaktywowany w ubiegłym  roku klub  od 16 maja br jest członkiem rzeczywistym Polskiego Związku Motorowego . W 2006 r TKM był organizatorem kilku zawodów: w lutym motoskiring i wyścigi skuterów śnieżnych na Polanie Siwarna  w Kościelisku, w maju i wrześniu motocross w  Szaflarach  a we wrześniu i październiku Country Cross  w Lipnicy Wielkiej. Warto podkreślić iż  23 września  2007 r TKM będzie organizatorem 5 edycji Pucharu Polski PZM w klasie +65 ccm mw motocrossie.a zawody odbędą się na torze w Szaflarach. W  galerii kilka fotografii ze spotkania.
( 22 Grudnia 2006)
Zakończenie Sezonu Trialowego 2006 w Nowym Targu.
(żródło: )

28.10.2006   w restauracji   „U Bożanka" odbyło się bardzo uroczyste zakończenie sezonu Motocyklowego w Trialu . W  uroczystości brała udział cała czołówka Polskiego Trialu,  przedstawiciele Polskiego Związku Motorowego, przedstawiciele władz miasta i Zarząd Klubu AMK Gorce Nowy Targ.  Podczas imprezy rozdano nagrody za osiągnięte wyniki w sezonie 2006.  W galerii fotoreportaż z zakończenia otrzymany od Przemysława Kaczmarczyka!!!!!
( 12 Listopada 2006)
II Country Cross Lipnica Wielka.
(żródło: )

28 i 29października w Lipnicy Wielkiej odbyła się druga edycja Country-Cross motocyklowego rajdu zorganizowanego przez Tatrzański Klub Motorowy w Zakopanem.  Wyniki niebawem po otrzymaniu od oragnizatora. W galerii przedstawiamy fotoreportaż wykonany przez Patryka Sarka www.motocross.mar.pl "
( 4 Listopada 2006)
Trial Narodów we Francji- galeria foto.
(żródło: )

Od Trialu Narodów we Francji minęło już trochę czasu. Teraz do nas dotarły zdjęcia z tych zawodów. Otrzymaliśmy je  od nowotarskiego trialowca Przemka Kaczmarczyka. W galerii prezentujemy te fotografie.!!!
( 31 Października 2006)
II Country Cross w Lipnicy Wielkiej 28-29.10 2006.
(żródło: )

  W najbliższy weekend w Lipnicy Wielkiej po raz drugi w tym roku kibiców sportów motorowych i samochodowych  czekają nie lada atrakcje.   Zakopiański Klub Motorowy organizuje "Na Grapie" II zawody w Country Cross
( 24 Października 2006)
Trial Narodów we Francji. 8 miejsce nowotarżan.
(żródło: )

 30 września i 1 października w Breal S/ Monfort we Francji odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Świata tzw Trial Narodow.  Polskę reprezentowała drużyna AMK Nowy Targ w składzie Rafał Luberda, Przemysław Kaczmarczyk, Jakub Krauzowicz, Łukasz Łapka . Polacy zajęli 8 pozycję .   Mistrzowski tytuł zdobyła ekipa Irlandi, drugim zespołem byli australijczycy, na tezcim miejscu uplasowali się Belgowie. Przed Polakami znalazły się drużyny: Holandii, Norwegii, Szwajcarii i Andory.
( 15 Października 2006)
Archiwum
Pierwszy «« (180-194)(195-209)(210-224)(225-239)(240-246) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024