START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sporty samochodowe
ORAWA OFF-ROAD
(żródło: www.orawa4x4.pl)

Już dziś serdecznie zapraszamy na rajd terenowo przeprawowy na Orawie Lipnicy Wielkiej. Termin rajdu to 3-4 maj. Rajd organizowany przez klub ORAWA OFF-ROAD CLUB dla wymagających trudnego terenu i dobrej zabawy.
( 23 Kwietnia 2008)
II Mistrzostwa Polski Modeli Off Road Nowy Targ
(żródło: )

1 i 2 września na lotnisku w Nowym TArgu odbędą się finały II mistrzostw Polsi modeli Off Road .  W sobotę od godz 9'00 będzie mozna zobaczyć modele samochodów w kategoriach  E-109 Buggy 2WD, E-10 Buggy 4 WD, IC-8 Buggy, IC-8 MT Standart,IC-8 MT Open, IC-8 Truggy.
( 28 Sierpnia 2007)
Międzynarodowe Grand Prix Modeli Samochodowych w Nowym Targu.
(żródło: )

W minioną niedzielę  w Nowym Targu na Rynku przeprowadzone zostały zawody modeli samochodowych, ktore  organizowane były  przez nowotarski LOK, Klub R/C Modelsport oraz Miasto Nowy Targ.  W galerii fot nadesłane przez Andrzeja Biadunia LOK Nowy Targ
( 6 Sierpnia 2007)
II eliminacje Mistrzostw Polski Modeli Zdalnie Sterowanych- Nowy Targ.
(żródło: )

W dniach 2-3 czerwca wna lotnisku w Nowym Targu odbyły się II  eliminacje Mistrzostw Polski Modeli Samochodów zdalnie sterowanych. W zmaganiach wzięło łącznie udział  102 zawodników z całego kraju w tym kilku nowotarżan z klubu RC Modelsport z efektownymi wynikami.  Współorganizatorami zawodów byli Nowotarski Oddział LOK, , Urząd Miasta  Nowy Targ oraz Aeroklub Tatrzański w  Nowym Targu.
( 4 Czerwca 2007)
II eliminacje Mistrzostw Polski Modeli Samochodów zdalnie sterowanych.
(żródło: )

2 i 3 czerwca na specjalnie  przygotowanym torze na lotnisku w Nowym Targu odbędą się II eliminacje Mistrzostw Polski  Modeli Samochodów .   W sobotę o godz 9'00 rozpoczną się eliminacje, które zakończą się około godz 18.00 a w niedziele od godz 9.00 rozpoczną się półlfinały a po nich finały.  Startujace modela sklasyfikowane będa w następujacych klasach.   IC-8T, IC-8MT,IC-8 MT Open, IC -8 Truggy, ET-!)/2 WD, ET-10/4WD.  Oragnizatorem zawodów jest LOK Nowy Targ przy współudziale Burmistrza Miasta Nowy Targ oraz Aeroklubu Tatrzańskiego.
( 30 Maja 2007)
Samochodowa Majówka w Lipnicy Wielkiej Zawody Off Roadowe
(żródło: )

W dniach 5-6 maja w Lipnicy Wielkiej na torze Grapa odbyły się zawody samochodów terenowych.  W sobotę prócz zmagan na bardzo trudnym technicznie torze terenowym  rozegrano również konkurencje zręcznościowe.  Uczestnicy musieli między innymi pokonać tor przeszkód z zawiązanymi oczami- zdając się na polecenia pilota. Do pokonania były prócz rowów, równoważnia z belek oraz most. Z  kolei w drugim dniu zawpdnicy mieli do pokonania tor z błotnistymi  rowami, podjazdami oraz  podłużnym mostem z   bali. Wyniki wkrótce a w galerii fotoreportaż z niedzielnych zmagań!!!!!.
( 6 Maja 2007)
Czar starych samochodów
(żródło: )

  Do 1maja  w Zakopanem można zobaczyć stare samochody biorące udział  w VII Tatrzańskim Zlocie Samochodów Zabytkowych W niedzielę  ponad 60 zabytkowych samochodów przejechało w paradzie ul Krupówki  pod namiot festiwalowy Zakopiańskiej Wiosny Jazzowej wzbudzająć zrozumiałe zainteresowanie zgromadzonych turystów. W galerii fotoreportaż z parady na ulicach Krupówki!!!!
( 29 Kwietnia 2007)
24-25 luty Nowy Targ VII Eliminacje halowych MP modeli sterowanych radiem
(żródło: )

W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 w Nowym Targu zostały rozegrane kolejne VIII eliminacje do Halowych Mistrzostw Polski modeli elektrycznych sterowanych radiem .  W zawodach wzięło udział blisko 100 modelarzy w pięciu kategoriach. W galerii krótki fotoreportaż z eliminacji.
( 26 Lutego 2007)
Eliminacje Halowych Mistrzostw Polski modeli samochodów elektrycznych
(żródło: )

W najbliższą sobotę i niedzielę w Nowym Targu kibiców modeli zdalnie sterowanych czekają kolejne emocje.  W sali sportowej SP nr 6 przy osiedlu Na skarpie odbędą się  Eliminacje Halowych Mistrzostw Polski Modeli Samochodów elektrycznych. Początek godz 10.00 Rozegrane zostana jak zwykle klasy E-10 TC Modified , E -10 TC Spec , E-10 TC Top Stock , E-10 tc 540 oraz Klasa MINI Z
( 19 Lutego 2007)
IV Eliminacje Halowych Mistrzostw Polski modeli samochodowych sterowanych radiem.
(żródło: )

W dniach 25-26.11.2006r rozegrano IV eliminacje Halowych Mistrzostw Polskich modeli samochodowych . Zawody zostały rozegrane w  4 klasach kwalifikacyjnych oraz jedną pozaklasyfikacyjną dopuszczoną przez sędziego J.Matukina .
( 1 Grudnia 2006)
Transsyberia.
(żródło: )

Częstym bywalcem w Zakopanem jest Krzysztof Ryba - uczestnik  jednego z najdłuższych rajdów offroadowych " Transsyberia". W III tegorocznej edycji rajdu na trasie Berlin- Gdańsk -Wilno- Moskwa- Mongolia- Irkuck, w klasie sportowej zajął I miejsce . W galerii przedstawiamy obszerny fotoreportaż z rajdu w 2004, który rozegrano na trasie Gdańsk- Magadan - Gdańsk (30 000 km)!!!!  Fot K. Ryba
( 13 Listopada 2006)
13-15 X Semak Trophy. Kluszkowce
(żródło: )

  W dniach 13-15 października w rejonie zbiornika Czorsztyńskiego załogi samochodów terenowych zmagały się w rajdzie Semak Trophy. Dwudniowa trasa była bardzo wymagająca i jak widać na załaczonych fotografiach  czasami kierowcy musieli wspomagać maszyny  Uczestnicy zostali sklasyfikowaniui w dwóch kategoriach: Extremalnej i turystycznej  Poniżej podajemy wyniki.   Fot Jarosław Matyjasik www.fotoreporter.montano.pl
( 16 Października 2006)
Wygrana nowotarżan w III Rundzie Pucharu Polski Off-Road I Eurotrophy 20006
(żródło: )

W okolicy podkrakowskiej miejscowości Biały Kościół odbyła się III runda Pucharu Polski. Do rywalizacji w rajdzie Orlen Trophy Pucharu Polski Off-road stanęli zarówno zawodnicy zajmujący czołowe lokaty po poprzednich rajdach: Darek Lubera - Szymon Polak, Wojtek Polowiec - Paweł Przybyłowski, Wojtek Gołębiowski - Leopold Pstrzoch , jak i załogi startujące po raz pierwszy w tegorocznym cyklu.
( 12 Października 2006)
Mistrzostwa Polski modeli zdalnie sterowanych Nowy Targ 2-3 września 2006.
(żródło: )

2 i 3 września w Nowym Targu odbyły się Mistrzostwa Polski modeli zdalnie sterowanych  Dwudniowe finały przeprowadzone na lotnisku  odbyły się pod patronatem Burmistrza Miasta Nowy Targ a zorganizowane zostały przez nowotarski LOK oraz  Aeroklub Tatrzański.
( 4 Września 2006)
Grand Prix Nowego Targu modeli zdalnie sterowanych.
(żródło: )

W dniu 13-08-2006r. na dużej płycie parkingowej  nowotarskiego rynku odbyły się zawody modeli GRAND PRIX Nowego Targu z okazji 660 lecia miasta.  Impreza zorganizowana została pod patronatem Burmistrza Marka Fryźlewicza, który notabene prosił aby te zawody pozostały już corocznie w takiej formie w jakiej je zorganizowano i została wpisana na stale w kalendarz imprez miejskich. W zmaganiach  wzięli udział zawodnicy z Polski oraz Czech  
( 29 Sierpnia 2006)
Archiwum
Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-49) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024