Na Równi Krupowej można już biegać
(żródło: UM Zakopane)

Od soboty, 12 stycznia, na Równi Krupowej są wytyczone trasy do narciarstwa biegowego. Szczegóły na mapce poniżej. Zapraszamy do aktywnego wypoczynku!
( 15 Stycznia 2013)
XXXVI Zimowa Liga Szkolna w Łyżwiarstwie

10 stycznia rozegrane zostały pierwsze zawody łyżwiarskie  XXXVI Zimowej Ligi Szkolnej.  Na zakopiańskim torze lodowym na starcie stanęło blisko 200 dziewcząt i chłopców z roczników 2000-2005  W galerii fotoreportaż z zawodów!!!
XXXI MEMORIAŁ PROFESORA LUDWIKA FISCHERA
(żródło: ZSHT)

Już po raz XXXI uczniowie  zakopiańskiego Zespołu Szkół Hotelarsko Turystycznych rywalizowali w mistrzostwach szkoły rozgrywanymi jako Memoriał Profesora Ludwika Fischera.
( 10 Stycznia 2013)
World Snow Day 2013

Serdecznie zapraszamy 20 stycznia 2013 roku (niedziela)  wszystkie dzieci z Zakopanego i okolic wraz z rodzicami i dziadkami na zimowy piknik rodzinny na Polanie przy Wielkiej Krokwi (teren wyciągu orczykowego SITARZ). Start o godzinie 10.00 bawimy się do 14.00
( 9 Stycznia 2013)
XXXVI ZLS w zjazdach rozpoczęta.

Slalomem gigantem w Witowie  zainaugurowano rywalizację XXXVI Zimowej Ligi Szkolnej w narciarstwie alpejskim. Na starcie stanęło ponad 170 dziewcząt i chłopców z  roczników 2001 -2006
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM ZAKOPANE 2012
(żródło: fot H. Kardaś Wicher)

13 i 14 grudnia w sali sportowej SP nr 9 na zakopiańskiej Harendzie rozegrano dwudniowy turniej tenisa stołowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.  W turnieju drużynowym zwyciężyły dziewczęce reprezentacje  SP nr 9 Zakopane i SP Witów oraz chłopięce z SP w Białce Tatrzańskiej i SP nr 2 w Zakopanem .  Do  igrzysk  rejonowych  zakwalifikowały  się  dwa  pierwsze  zespoły w  kategorii  dziewcząt  i chłopców, oraz  sześć  pierwszych  zawodniczek i zawodników.
( 18 Grudnia 2012)
GIMNAZJADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM
(żródło: fot Hanna Kardaś Wicher)

10 i 11 grudnia w sali sportowej SP nr 9 na Harendzie rozegrano turniej tenisa stołowego. Idywidualnie oraz druzynowo rywalizowali gimnazjaliści z terenu powiatu tatrzańskiego. Do gimnazjady rejonowej zakwalifikowały się dwa pierwsze zespoły w kategorii dziewcząt i chłopców, oraz pierwszych sześć zawodniczek i zawodników z turnieju indywidualnego.  Terminy gimnazjady drużynowej 9 stycznia 2013, indywidualnej 27 marca 2013.  Info St Mrowca tel   604 147 459 Turniej rejonowy zostanie rozegrany w Hali Gorce w Nowym Targu
( 14 Grudnia 2012)
LICEALIADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW
(żródło: fot H. Radźko)

13 i 14 grudnia w sali Zakopiańskiego Centrum Edukacji rozegrano w ramach licealiady turniej koszykówki chłopców . Nowym mistrzem powiatu zostali koszykarze ZSB, którzy pokonali obrońców tytułu z ubiegłego roku ZSHT.  Trzecie miejsce wywalczył zespół z I LO a czwarte przypadło ZSZ nr 1 Najlepszym zawodnikiem turnieju został Marcin Piątek z ZSHT, który zdobył 20 pkt. Zdobywcy tytułu będą reprezentować nasz powiat podczas rozgrywek rejonowych 7 lutego 2013 roku w Nowym Targu
LICEALIADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

11 i 12 grudnia w sali  sportowej Zakopiańskiego Centrum Edukacji  w ramach licealiady rozegrany został turniej koszykówki dziewcząt. Awans do finałów rejonowych , które odbędą się 8 lutego 2013 w Nowym Targu  wywalczyły koszykarki z I LO. Najskuteczniejszą zawodniczką turnieju została Agnieszka Augoff  - ZSZ NR 1 Zakopane , która zdobyła łącznie   14 pkt
( 13 Grudnia 2012)
LICEALIDA TENISA STOŁOWEGO ZAKOPANE 2012

7  grudnia w SP nr 9 na Harendzie w ramach licealiady  rozegrany został turniej indywidualny i drużynowy tenisa stołowego. wśrod dziewczat zwyciężyla Brygida Solawa z ZSHT a wśród chlopców  Stanislaw Antoszek z ZSZ nr 1 .  W turnieju drużynowym najlepsze okazały się dziewczęta z  ZSHT  o raz chłopcy z ZSZ nr 1
( 11 Grudnia 2012)
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINIKOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

Od 29 listopada do 7 grudnia w salach sportowych Zakopiańskiego Centrum Edukacji,  SP nr 5 oraz Gminnej Hali Sportowej w Białym Dunajcu rozgrano turniej minikoszykówki. Spośród 8 reprezentacji chlopięcych najlepsza okazała się druzyna z SP nr 2 w Zakopanem i to ona  uzyskała awans do rozgrywek  na szczeblu rejonowym 20 lutego 2013 roku w Nowym Targu.         Najlepszym strzelcem turnieju został Maksymilian Wielgus , który dla swojej drużyny zdobył - 33 pkt  .
( 7 Grudnia 2012)
Podsumowanie XVII Letniej Ligi Szkolnej.

4 grudnia w sali obrad UM Zakopane uroczyście podsumowano  XVII Letnią Ligę  Szkolną w biegach , skokach i kombinacji norweskiej. Podczas spotkania wręczone zostały nagrody dla najlepszych sześciu zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych z każdej konkurencji. W galerii fotoreportaż z zakończenia!!!
( 4 Grudnia 2012)
GIMNAZJADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW
(żródło: fot B. Dębicki)

W listopadzie w  gminnej Hali Sportowej w Bialym Dunajcu oraz w salach gimanstycznych zakopiańskich szkól  w ramach gimnazjady rozegrany został turniej piłki siatkowej chłopców. Mistrzowski tytuł i awans do rozgrywek rejonowych  15 marca w Suchej Beskidzkiej uzyskała reprezentacja Gimnazjum nr 1 w Bialym Dunajcu pprowadzona przez Bartłomieja Dębickiego.
( 28 Listopada 2012)
Zawody pływackie Zakopane

22 i 23 listopada basen pływacki zakopiańskiego COS był areną rywalizacji uczniów szkół podstawowych gimnazjów oraz szkół średnich z terenu powiatu tatrzanskiego.  Zawody pływackie zaliczane są do punktacji w rywalizacji szkół stąd też poszczególne placówki oświatowe były licznie reprezentowane - bowiem na starcie stanęło ponad 250 dziewcząt i chłopców.  W galerii kilka fot Z. Karasia z zawodów!!!