Gimnazjada w koszykówce dziewcząt eliminacje.

W Gminnej Sali sportowej w Białym Dunajcu rozegrane zostały  eliminacje w koszykówce dziewcząt wchodzące w skład tegorocznej gimnazjady,  Do finałow zakwalifikowały się dwie druzyny reprezentujace gimnazja z Murzasichla i  nr 1 w Białym  Dunajcu.   W galerii fotoreportaż z rozgrywek.!!!
( 4 Czerwca 2009)
Mistrzostwa Polski Skarbowców.2009 Zakopane

29 i 30 maja w Zakopanem ponad 3000  przedstawicieli 156 jednostek skarbowych z całej Polski zmagało się o Puchar Ministra Finansów.  W galerii fotoreportaż a wyniki wkrótce.!!!!!
( 31 Maja 2009)
Turniej Koszykówki Chłopców Gimnazjada 2009

Od 25 do 29 maja  przeprowadzony został turniej koszykówki chłopców w ramach tegorocznej gimnazjady. Mecze rozgrywane były w salach sportowych: Zakopiańskiego Centrum Edukacji, Gimanzjum nr 2 w Zakopanem oraz w Gminnej Hali Sportowej w Białym Dunajcu. Mistrzowski tytuł wywalczyła reprezentacja  Gimnazjum nr 1 w Zakopanem.
Rozgrywki 11-tek piłkarskich szkół średnich Zakopane

Trwają rozgrywki piłkarskich reprezentacji zakopiańskich szkół średnich.  Na stadionie przy ul Orkana o tytuł mIstrza powiatu walczą uczniowie ZSHT, ZSB I LO, SLO, i ZSZ nr 1. Pogoda przerwała zmagania i pozostały do rozegrania jeszcze trzy mecze.  W galerii fotoreportaż z ubiegło-tygodniowych spotkań.!!!!
( 29 Maja 2009)
Finały rejonowe gimnazjady w piłce nożnej.

26 maja na  stadionie  miejskim przy ul Orkana rozgerane zostały finały rejonowe  gimnazjady w piłce nożnej. W rozgrywkach wzieły udział  reprezentacje czterech gimnazjów:  z Zakopanego, Skawicy, Tokarni i Klikuszowej. W galerii fotoreportaż !!!!!!!!.
( 26 Maja 2009)
XV Letnia Liga Biegowa - pierwsza edycja.

21 maja na dolnej Równi  Krupowej ponad 100 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów zmierzyło się w pierwszej edycji XV  Letniej Ligi Biegowej.  Zawody organizowane przez UM Zakopane cieszą się bardzo dużą popularnością wśód młodzieży szkól całego powiatu tatrzańskiego.  W galerii fotoreportaż z biegów .!!  Pełne wyniki tutaj do pobrania w formacie excela!!!
( 21 Maja 2009)
MTB na górnej Równi Krupowej.

Tradycyjne na Górnej Równi Krupowej na wiosnę rozegrane zostały wyścigi rowerowe MTB.  W zawodach przełąjowych rowerów górskich wzięło udział blisko 300 dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych gimnazjów i szkół średnich powiatu tatrzańskiego.   W galerii fotoreportaż z zawodów !!!!
11-tki piłkarskie - szkół średnich w toku.

Od 14 maja na stadionie miejskim  przy ul Orkana w Zakopanem trwająrozgrywki 11-tek piłkarskich. w których biorą udział  reprezentacje pięciu zakopiańskich szkół średnich: ZSHT, ZSB I LO, SLO, i ZSZ nr 1  Druzyny grają systemem każdy z każdym. W galerii kilka fot z rozgrywek.!!!!
( 19 Maja 2009)
Finały piłki ręcznej chłopców. SP nr 2 Zakopane zwycięża w finałach.!!!

Trzy drużyny szczypiornistów wyłonione w eliminacjach zmierrzyły się w finałowych meczach w poniedziałek w sali sportowej Zakopiańskiego Centrum Edukacji. W rozgrywkach wzieły udział reprezentacje Sp nr 1 w Białym Dunajcu, SP 2 Zakopane i SP Nowe Bystre. Mistrzowski tytuł wywalczyli chłopcy z zakopiańskiej dwójki.   W galerii fotoreportaż z finałów!!!
( 18 Maja 2009)
Finały piłki ręcznej szkół podstawowych dziewcząt. Szczypiornistki z Nowego Bystrego mistrzem powiatu.

W finałach tegorocznych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej zabrakło zakopiańskich dziewcząt. Do finału zakwalifikowały się zespoły z  gminy Poronin. Były to szczypiornistki z Zebu, Murzasichla i Nowego Bystrego. Najlepsze okazały się podopieczne Marcina Dyląga – uczennice SP w Nowem Bystrem, które zwyciężając swoje rywalki zapewniły sobie Mistrzowski tytuł.  W galerii fot z finałów!!!
( 15 Maja 2009)
Rejonowe rozgrywki "7-ek piłkarskich w Zakopanem wygrywa reprezentacja Krzczonowa.

Rejonowe rozgrywki piłkarskich siódemek przeprowadzone zostały w Zakopanem na stadionie miejskim przy ulicy Orkana. W tej fazie Igrzysk Młodzieży Szkolnej wzięły udział cztery drużyny: z Nowego Bystrego, Makowa Podhalańskiego Krzczonowa i Tylmanowej- łącznie 42 piłkarzy.  Najlepsza okazała się reprezentacja SP w Krzczonowie, która wygrała wszystkie swoje mecze i zgromadziwszy 4 pkt zapewniła sobie występ w czerwcowych eliminacjach wojewódzkich w Kamienicy.   W galerii fotoreportaż z rozgrywek.!!!!
Wiosenne Biegi Przełajowe Zakopane 2009

13 maja  w biegu przełajowym na  Dolnej Równi Krupowej  zmierzyło się ponad 660 dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkoł średnich Powiatu Tatrzańskiego.   W galerii fotoreportaż z biegu.
Eliminacje III grupy w piłce ręcznej dziewcząt.

Szczypiornistki  z Nowego Bystrego zajęły pierwsze miejsce w eliminacjach III grupy i one zagrają w piątkowych finałach o mistrzostwo Powiatu tatrzańskiego w ramach  tegorocznych Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
( 13 Maja 2009)
Puchar Coca Coli Eliminacje rejonowe w Zakopanem

12 maja  na stadionie przy ul Orkana w Zakopane rozegrane zostały eliminacje rejonowe  Pucharu Coca Coli.  W kategorii SP najlepsi okazali  się piłkarze z Tylmanowej i Białki Tatrzańskiej a wśród Gimnazjów  reprezentacja Maniów.   W galerii fotoreportaż z eliminacji.
Eliminacje II grupy piłki ręcznej szkół podstawowych. Ząb i Nowe Bystre awansują do finałów

Dziewczęca drużyna z Zębu i chłopięca z Nowego Bystrego  wygrywajać  eliminacje awansowały do finałowych rozgrywek o Mistrzostwo Powiatu Tatrzańskiego w ramach tegorocznych Igrzysk Młodzieży Szkolnej.  W galerii fotoreportaż z rozgrywek.!!! ( Istnieje możliwość wysłania poszczególnych zdjęć z galerii w pełnej rozdzielczości  - Proszę o wysłanie maila z nr zdjęcia)