START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
Reprezentacja Polski na Mistrzostwa Świata Juniorów i U-23 Lahti / Vuokatti 2021
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Zarząd Polskiego Związku Narciarskiego zatwierdził skład naszej reprezentacji na zbliżające się Mistrzostwa Świata Juniorów i U-23 w narciarstwie klasycznym. Juniorski czempionat odbywać się będzie w tym roku w Finlandii, a gospodarzami zawodów będą Lahti oraz Vuokatti. Reprezentacja Polski będzie liczyła łącznie 57 osób: 29 narciarzy oraz 28 członków sztabu szkoleniowego. 
( 28 Stycznia 2021)
MŚJ w Oberwiesenthal: biegi sztafetowe za nami
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Reprezentacja mężczyzn w składzie: Dawid Damian, Robert Bugara, Sebastian Bryja i Piotr Sobiczewski wywalczyła ósme miejsce w biegu sztafetowym 4 x 5 km podczas Mistrzostw Świata Juniorów w Oberwiesenthal. Tytuł mistrzowski zdobyli Amerykanie. Wicemistrzami świata zostali Kanadyjczycy, natomiast na trzecim miejscu rywalizację ukończyli Włosi.
( 6 Marca 2020)
Kolejny medal Izabeli Marcisz w Oberwiesenthal!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Wielu wspaniałych emocji podczas Mistrzostw Świata Juniorów w niemieckim Oberwiesenthal dostarcza nam Izabela Marcisz, która dzisiaj wywalczyła kolejny, bo już trzeci medal juniorskiego czempionatu. Nasza multimedalistka zdobyła srebrny krążek w biegu ze startu wspólnego na dystansie 15 km techniką dowolną i po raz drugi w karierze została wicemistrzynią świata juniorek. Zwyciężyła Norweżka Helene Marie Fossesholm. Natomiast brąz zdobyła Szwajcarka Siri Wigger. 
( 4 Marca 2020)
MŚJ w Oberwiesenthal: Izabela Marcisz z kolejnym medalem!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Znakomicie na Mistrzostwach Świata Juniorów w Oberwiesenthal prezentuje się Izabela Marcisz, która wywalczyła już dwa medale w biegach narciarskich. Po tytule wicemistrzowskim w sprincie, w poniedziałek podopieczna Aleksandra Wierietielnego zdobyła brązowy medal w biegu na dystansie 5 km techniką klasyczną. 
( 3 Marca 2020)
Izabela Marcisz wicemistrzynią świata juniorek w sprincie!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Wspaniale rozpoczęły się dla nas Mistrzostwa Świata Juniorów w narciarstwie klasycznym. W sobotę w niemieckim Oberwiesenthal srebrny medal w sprincie rozgrywanym techniką dowolną wywalczyła Izabela Marcisz, dla której jest to pierwszy w karierze krążek imprezy mistrzowskiej. Mistrzynią została Szwedka Louise Lindstroem, a brąz zdobyła Szwajcarka Siri Wigger. 
( 1 Marca 2020)
Skład reprezentacji PZN na Mistrzostwa Świata Juniorów w narciarstwie alpejskim
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Od 5 do 14 marca 2020 w norweskim Narviku odbywać się będą Mistrzostwa Świata Juniorów w narciarstwie alpejskim. Zarząd Polskiego Związku Narciarskiego powołał na te mistrzostwa czteroosobową reprezentację zawodników i zawodniczek, którym towarzyszyć będzie pięcioosobowy sztab szkoleniowy. 
( 26 Lutego 2020)
Reprezentacja PZN na Mistrzostwa Świata Juniorów i U-23 w narciarstwie klasycznym
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Zarząd PZN zatwierdził skład reprezentacji Polskiego Związku Narciarskiego na Mistrzostwa Świata Juniorów i U-23 w narciarstwie klasycznym, które 28 lutego rozpoczną się w niemieckim Oberwiesenthal. W juniorskim czempionacie Polskę reprezentować będzie łącznie 26 zawodników i zawodniczek, którym towarzyszyć będzie 24-osobowy sztab szkoleniowy. 
( 26 Lutego 2020)
Reprezentacja PZN na III Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży w Lozannie
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Lozanna będzie gospodarzem III Zimowych Igrzysk Olimpijskich Młodzieży, które będą się odbywały w Szwajcarii od 9 do 22 stycznia 2020 roku. Reprezentacja Polskiego Związku Narciarskiego na tę imprezę będzie liczyła łącznie 23 osoby - 14 zawodników oraz 9 osób ze sztabu szkoleniowego. 
( 13 Grudnia 2019)
MŚJ w Rogli: Siódme miejsce Aleksandry Michalik
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Drugiego dnia Mistrzostw Świata Juniorów w Rogli snowboardziści oraz snowboardzistki walczyli o medale w slalomie równoległym. Tytuły mistrzowskie zdobyli - Rosjanka Maria Valova oraz reprezentant Ukrainy Mykhailo Kharuk. W finałowej "16" zameldowała się Aleksandra Michalik, która rywalizację w PSL ukończyła na siódmym miejscu. 
( 3 Kwietnia 2019)
MŚJ w Rogli: Piąte miejsce Marii Chyc w PGS!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 We wtorek w słoweńskiej Rogli rozdano pierwsze medale Mistrzostw Świata Juniorów w snowboardzie alpejskim. Tytuły mistrzowskie w slalomie gigancie równoległym wywalczyli reprezentanci Rosji - Anastasia Kurochkina oraz Dmitrij Łoginow. Bardzo dobry wynik osiągnęła Maria Chyc, która ukończyła rywalizację na piątym miejscu. 
( 2 Kwietnia 2019)
Biathlon: Magda Piczura na miejscu ósmym w biegu masowych na Uniwersjadzie
(żródło: skipol.pl)

 Ostatni dzień rywalizacji w ramach Uniwersjady  to biegi ze startu wspólnego. Najlepszym wynikiem było dziś ósme miejsce Magdy Piczury. 
( 11 Marca 2019)
Polacy lepsi od rosyjskiego mistrza świata. Mamy złoto i srebro!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Wtorek był pięknym dniem dla polskiej reprezentacji na 29. Zimową Uniwersjadę w Krasnojarsku. Oskar Kwiatkowski zdobył złoty, a Michał Nowaczyk srebrny w snowboardowym slalomie gigancie równoległym.
( 5 Marca 2019)
Krasnojarsk 2019: Kwiatkowski mistrzem! Nowaczyk ze srebrem
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Znakomicie rywalizację na XXIX Zimowej Uniwersjadzie w Krasnojarsku rozpoczęli nasi snowboardziści, którzy zgarnęli najcenniejsze medale w slalomie gigancie równoległym. Mistrzem uniwersjady został Oskar Kwiatkowski, który w wielkim finale pokonał swojego reprezentacyjnego kolegę Michała Nowaczyka. To kolejny w ostatnich dniach bardzo dobry występ podopiecznych Piotra Skowrońskiego w zawodach międzynarodowych.
( 5 Marca 2019)
MŚJ w Val di Fassa: 20. miejsce Łuczak w slalomie
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W środę na Mistrzostwach Świata Juniorów w narciarstwie alpejskim rozdano drugi komplet medali. Złotą medalistą w slalomie została Słowenka Meta Horvat. Tytuł wicemistrzowski zdobyła Szwajcarka Aline Danioth. Natomiast brąz wywalczyła Szwedka Elsa Haakansson Fermbaeck. Kolejny dobry rezultat uzyskała Magdalena Łuczak, która w slalomie zajęła 20. miejsce. 
( 20 Lutego 2019)
MŚJ w Val di Fassa: Łuczak na 18. miejscu w GS
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Dzisiaj we włoskim Val di Fassa rozpoczęły się Mistrzostwa Świata Juniorów w narciarstwie alpejskim. W slalomie gigancie wystartowały cztery nasze reprezentantki, spośród których najlepiej spisała się Magdalena Łuczak z zakopianskiego klubu Mitan Ski, która zajęła 18. miejsce. Mistrzynią świata juniorek została Alice Robinson z Nowej Zelandii. Srebro wywalczyła Szwajcarka Camille Rast, a podium uzupełniła Norweżka Kaja Norbye.
( 19 Lutego 2019)
Archiwum
Pierwszy «« (31-45)(46-60)(61-75)(76-90)(91-105) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2023