START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

COS Zakopane
Trening kadry seniorów w tenisie stołowym.
(żródło: )

  Do minionej środy w zakopiańskim COS-ie przebywała na zgrupowaniu kadra Seniorów Tenisa Stołowego Zawodnicy kładli głównie nacisk na siłę i dynamikę. Trenowali tylko proste fragmenty gry z dużą ilością powtórzeń. W planie treningów były równiez wycieczki w góry  Zawodnikami już od 10 lat opiekuje się znakomity szkoleniowiec Stefan Dyrszel  wraz z Grzegorzem Nurzyńskim.    Podczas tego zgrupowania w Zakopanem przebywali: Lucjan Błaszczyk, Bartosz Suchy, Jakub Kosowski,  Wang Zeng Yi i Daniel Górak- czyli  cała kadra olimpijska  a takze młodsi  Piotr i Paweł Chmiel, Tomasz Lewandowski, Jakub Perek  i Szymon Malicki.
( 27 Lipca 2007)
Wioślarze pod Tatrami.
(żródło: )

W mijającym tygodniu pod Tatrami przebywała cała kadra narodowa Polskich wioślarzy .  Zakopane i Tatry są  najlepszym  miejscem  na rozpoczęcie bezpośredniego przygotowania do startu w najważniejszych w sezonie imprezach. Zawodnicy chodzą głownie w góry bo im wyżej tym lepszy bodziec do wytworzenia czerwonych ciałek krwi a tym samym lepsza wydolność organizmu. Na zgrupowaniu przebywali między innymi aktualni mistrzowie świata w czwórkach podwójnych Marek Kolbowicz, Adam Korol, Michał Jeliński i Konrad Wasielewski , Julia Michalska oraz dwójka podwójna wagi lekkiej Ilona Mokronowska i Magdalena Kemnitz .  Fot otrzymane od trenera A. Wojciechowskiego i  Urbańskiego
( 27 Lipca 2007)
Szansa Zakopanego w Euro 2012. Spotkanie w COS
(żródło: )

25 maja w Zakopiańskim Centralnym Ośrodku Sportu przebywał Wojciech Kasprowski  Dyrektor Promocji i Marketingu Euro 2012. W trakcie spotkania omawiano szanse Zakopanego na udział w organizacji Mistrzostw Europy w piłce nożnej, które będą się odbywać w Polsce w 2012 roku.   W galerii kilka zdjęć ze spotkania !!!
( 27 Kwietnia 2007)
Bokserska Kadra w Zakopanem- Przygotowania do Mistrzostw Świata rozpoczęte.!!!
(żródło: )

W zakopiańskim COS do 18 stycznia przebywa  narodowa kadra juniorów i  olimpijska kadra seniorów w boksie Pod opieką trenerów na zgrupowaniu przebywa  26 bokserów Zawodnicy przygotowują się pod kątem najbliższych startów między innymi Grand Prix w Tarnowie. Wiosną bokserów czeka Turniej Feliksa Stamma. Głównym naszym tegorocznym  celem są mistrzostwa świata w Rosji od 15 do30 września.- mówi selekcjoner kadry Ludwik Buczyński.  W galerii fotoreportaż z treningu bokserów.!!!!!
( 16 Stycznia 2007)
Narodowa kadra łucznicza pod Tatrami
(żródło: )

W zakopiańskim Centralnym Ośrodku Sportu na zgrupowaniu  przebywa Kadra Polski w Łucznictwie pod okiem   trenera Ryszarda Pacury. Pobyt w Zakopanem sportowcy traktują jako trening wytrzymałościowo-wydolnościowy. W programie zawodnicy mają zajęcia na siłowni, wycieczki w góry oraz strzelanie(jest to trening  na koncentrację) Treningi wchodzą w cykl przygotowawczy do przyszłorocznych Mistrzostw Świata w Lipsku . Ta impreza będzie zarazem jedyną kwalifikacją do Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. W galerii fotoreprotaż z  treningu kadry łuczników.!!!!
( 15 Grudnia 2006)
Rozpoczęcie budowy mrożonego toru lodowego w Zakoapnem.
(żródło: )

Symbolicznym wbiciem łopaty pod budowę nowego, sztucznie mrożonego toru łyżwarskiego, rozpoczął się kilkuletni proces inwestycyjny w zakopiańskim COS-ie. 400 metrowa pętla   składać się będzie z 2 torów głównych po 4 m każdy  i 5-cio metrowego do przeprowadzania rozgrzewki.  I-szy  etap budowy to wykonanie przyłącza energetycznego wraz ze stacją trafo, II-gi to budowa samego toru.
( 7 Grudnia 2006)
Senacka komisja sportu w zakopiańskim COS.
(żródło: )

W minionych dniach  obiekty zakopiańskiego COS wizytowała senacka komisja ds. sportu pod przewodnictwem Senatora Kazimierza Wiatra ,  Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Sporty Grzegorza Schreibera, oraz dyrektora naczelnego COS Krzysztofa Sińskiego .  Wizyta miała związek z planowanymi inwestycjami w obiektach  Centralnego Ośrodka Sportu.
( 17 Listopada 2006)
Zgrupowanie Olimpijskiej Kadry Łuczników
(żródło: )

Na zgrupowaniu w zakopiańskim Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Centralnego Ośrodka Sportu przebywa kadra olimpijska  łuczników
( 5 Grudnia 2005)
Zmiany personalne w COS
(żródło: )

25 listopada odwołani z dotychczasowych funkci zostali dyrektor Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem Andrzej Kozak, a także jego zastępca Lech Nadarkiewicz. Jednocześnie od 28 XI funkcję tę pełni Wanda Chorążewska. "Sprawy personalne są w gestii dyrektora generalnegop COS, ale Pani Wanda Chorążewska ma pełne zaufanie Pana Ministra" - powiedział nam Paweł Wiśniewski - rzecznik Ministra Sportu. Rzecznik dodał też, że ma  zaufanie zakopiańczyków - bo od 35 lat mieszka w tym mieście
( 1 Grudnia 2005)
Remont Hali Sportowej przy COS
(żródło: )

12 Listopada oddano do użytku wyremontowaną salę sportową przy Ośrodku Przygotowań Olimpijskich  COS w Zakopanem. Jak powiedział dyrektor Andrzej Kozak, wymieniona została wentylacja i system nawiewów na  dużej sali, siłowni oraz przewiązce.  Umieszczone są tam specjalistyczne urządzenia treningowe  dla kadry skoczków .  Pomieszczenia zostały także wymalowane a koszt tej inwestycji wyniósł 250 tyś zł.
( 7 Listopada 2005)
Obiekty na FIS ZAKOPANE 2011r.
(żródło: )

W maju 2006  roku  po kongresie FIS w Portugalii , bedzie wiadomo  czy Zakopane będzie organizatorem Mistrzostw Swiata FIS w konkurencjach klasycznych w 2011r.  Pomimo iż konkurencja jest duża, to pełen optymizmu jest dyrektor zakopiańskiego COS Andrzej Kozak.   Obecnie obiekty  generalnie rzecz biorąc spełniają wymagania.
( 7 Listopada 2005)
Archiwum
Pierwszy «« (60-74)(75-89)(90-104)(105-119)(120-130)

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024