START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Rozmaitości
Włoscy biegacze w hołdzie Janowi Pawłowi II
(żródło: fot Adrian Gładecki)

 29 marca w Zakopanem pielgrzymkę  dla uczczenia pamięci JAna Pawła II  rozpoczęła  30 osobowa grupa włoskich biegaczy.  Swoją  sztafetę biegową śladami Papieża Polaka rozpoczęli od Kasprowego Wierchu-
( 29 Marca 2008)
Dart u " Winiarskich"
(żródło: tekst fot A. Firek)

   W dniu 7 marca w Restauracji Winiarscy odbył się turniej darta o puchar "WINIARSKICH". W miłej atmosferze  21 zawodników  toczyło zmagania o trofea!!!
( 19 Marca 2008)
Na wózku Inwalidzkim Łódź Zakopane
(żródło: )

Krzysztof Jarzębski przejechał na wózku inwalidzkim w trzy dni ponad 300 kilometrów na trasie Łódź  - Zakopane. Reprezentant łódzkiego AZS-u w maratonach na wózkach dotarł do Zakopanego 29 lutego  wieczorem po pokonaniu trzech etapów - Łódź-Częstochowa, Częstochowa-Kraków, Kraków - Zakopane.
( 1 Marca 2008)
Pomoc dla Anny Pitoń.
(żródło: )

W nocy 30. X. 2007 r.  pomimo interwencji 14  jednostek straży pożarnych spłonęły doszczętnie zabudowania mieszkalno - gospodarcze na Gubałówce. Według strażaków, było to  podpalenie.  Właścicielka, Anna Pitoń  jest trenerem - koordynatorem biathlonowej kadry województwa małopolskiego i nauczycielem w Zespole Szkół  w Kościelisku. Od kilku lat bierze udział w organizowanych w Kościelisku i na Podhalu  akcjach charytatywnych.
( 24 Lutego 2008)
II Dart u " Winiarskich"
(żródło: A. Firek)

W dniu 8 luty 2008r. w Nowym Targu w rest. "Winiarscy" odbył się II otwarty turniej darta o puchar Winiarskich. W turnieju wzieło udział 16 graczy, co jest miłym zaskoczeniem że z turnieju na turniej rośnie zainteresowanie dartem. Wśród uczestników z Nowego Targu gościliśmy także zawodników z Zakopanego Listę uczestników turnieju podajemy wg. zajętych miejsc wywalczonych po zaciętych pojedynkach
( 11 Lutego 2008)
III MISTRZOSTWA PO RP W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM - 2008
(żródło: )

 Już po raz III na nartach spotkali się działacze Platformy Obywatelskiej  ich rodziny i sympatycy.  Tym razem zawody zostały przeprowadzone w stacji narciarskiej Witów-Ski.  rozegrano Slalom gigant  a takze odbył się śłizg na byle czym  Zabawiae sprzyjała piękna zimowa aura.  Wyniki wkrótce a w galerii fotoreportaż ze stoku.
( 9 Lutego 2008)
Zmarł Józef Gąsienica-Daniel
(żródło: W. Szatkowski)

 W nocyz 4 na 5 lutego zmarł Józef Gąsienica Daniel. Był pięciokrotnym mistrzem Polski w kombinacji norweskiej (1965-1969), wicemistrzem kraju w sztafecie 4 x 10 km (1965) i w skokach narciarskich (1969). Reprezentował Polskę na mistrzostwach świata w Oslo w 1966 roku. W latach 1966, 67 i 69 wygrywał Memoriał Bronisława Czecha i Heleny Marusarzówny.
( 6 Lutego 2008)
Anna Waga - Popieluch ( z domu Bujak) Nie żyje
(żródło: )

W wieku 81 lat zmarła Anna Waga-Popieluch, z domu Bujak - inżynier architekt, wielokrotna reprezentantka Polski w konkurencjach alpejskich.
( 5 Lutego 2008)
Dart " U Winiarskich" W Nowym Targu
(żródło: Fot i wyniki A. Firek)

19 stycznia w restauracji "Winiarscy" w Nowym Targu nastąpiła reaktywacja amatorskich rozgrywek w darta o puchar Państwa Winiarskich.  Podczas rozgrywek obowiązują przepisy Polskiego  Związku  Darta   tzn gra 501 z podwójnym zamknięciem(double out). W zawodach wzięło udział 9 zawodników. Pierwsze miejsce wywalczył Tomasz Fryźlewicz, drugi był Wojciech Chowaniec a trzecią pozycję zajął Piotr Stasik.
( 23 Stycznia 2008)
Szczęśliwego Nowego 2008 Roku życzy zespół www.podhale-sport.pl
(żródło: )

Szczęśliwego Nowego 2008  Roku, spełnienia marzeń, zdrowia i pomyślności naszym przyjaciołom , sympatykom, współpracownikom i wszystkim internautom  życzy: zespół www.podhale-sport.pl . Niech się darzy.
( 23 Grudnia 2007)
Prace Konserwacyjne Serwisu
(żródło: )

 Z powodu prac konserwacyjnych naszego Portalu zamieszczanie aktualności może być opóźnione za co serdecznie naszych internautów przepraszamy. Opóźnienia mogą potrwać do końca tygodnia.
( 12 Grudnia 2007)
Doroczny turniej w Zakopanem. Oskar w „OdSkoczni”
(żródło: )

W czwartkowy wieczór w niedawno otwartym przy zakopiańskim Klubie Sportowym „Wisła” lokalu „OdSkocznia” zebrali się miłośnicy karcianych emocji. A dostarczyły im ich doroczne rozgrywki w Oskara. Listopadowe rozgrywki organizowane są przez TKKF Old Boys Zakopane od kilkunastu już lat. Turniejowa tradycja zrodziła się po wyjeździe miłośników tej gry do Danii.
( 12 Grudnia 2007)
VIII Gwiazdkowy Puchar w Pływaniu
(żródło: )

Tradycyjnie w okresie przedświątecznym na basanie  COS Z-akopane zmierzą się dzieci i dorośli w konkurencjach pływackich w ramach  Pucharu Gwiazdkowego . Jęszcze do dzisiaj (12) można zgłosić uczestnictwo u organizatora zawodów Macieja Harasa pod nr 601 453 404 , lub e-mailem msharas@poczta.fm  Zawody rozpoczna się w najbliższą sobotę 15 Grudnia o godz 15.00
( 12 Grudnia 2007)
Pożegnanie Franciszka Marduły - lutnika i sportowca
(żródło: )

29 listopada odszedł mający 98 lat  Franciszek Marduła lutnik- oraz sportowiec- ale przede wszystkim wielka postać naszego miasta.   Franciszek Marduła urodził  się 27 lipca 1909 roku w Poroninie. Jego ojcem chrzestnym był zaprzyjaźniony z rodziną Mardułów Jan Kasprowicz . Franciszek Marduła po ukończeniu szkoły powszechnej w Poroninie pracował jako stolarz w pracowni ojca Józefa i  tam, w 1928 roku wykonał swoje pierwsze skrzypce. Był także doskonałym sportowcem. W latach 1924 - 39 uczestniczył 14 razy w Mistrzostwach Polski. Startował w biegach narciarskich, skokach i zjeździe. W 1939 roku wziął udział w Mistrzostwach Świata FIS w kombinacji norweskiej oraz biegach.
( 29 Listopada 2007)
III Spotkania z Filmem Górskim Zakopane.Blisko gór i ludzi
(żródło: )

III Spotkania z Filmem Górskim Zakopane to: filmy górskie – najnowsze i archiwalne, z Polski i ze świata; konkursy – filmowy i fotograficzny, koncerty, wystawy, zawody bulderowe, a przede wszystkim SPOTKANIA Z LUDŹMI: reżyserami, wspinaczami, fotografami, aktorami, muzykami, turystami, narciarzami, ratownikami górskimi, jednym słowem – osobowościami nietuzinkowymi, których pewnie wiele dzieli, ale łączy jedno - GÓRY. Będą one zresztą tuż na wyciągnięcie ręki.
( 31 Sierpnia 2007)
Archiwum
Pierwszy «« (525-539)(540-554)(555-569)(570-584)(585-599) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024