START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Rozmaitości
Małysz w KBK
(żródło: )

  Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno- Rechabilitacyjny  na Bystrym obchodzi 75 lecie istnienia. Podczas uroczystej Sesji w Hotelu Belvedere nie zabrakło również akcentów sportowych.
( 13 Października 2006)
III Otwarty Turniej Darta o Puchar Piwniczki.
(żródło: )

W Czarnym Dunajcu odbył się  III Otwarty Turniej Darta o Puchar Piwniczki. Po raz 2 w finale spotkali się Tomasz Fryźlewicz i Bogusław Palarz. Tym razem wygrał Bogusław Palarz 3:2.
( 3 Października 2006)
Wyścigi rowerowe oraz biegi na Orawie. 22 - 23 września.
(żródło: )

W piątek (22) odbędą się eliminacje Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kolarstwie górskim. Zapisy w dniu zawodów od g.12.30 na stadionie sportowym w Jabłonce. Rozpoczęcie zawodów o 14.oo . Organizatorzy to Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Rabce, wójt Gminy Jabłonka i Uczniowski Klub Sportowy  w Podwilku. Dzień później (23) również na stadionie w Jabłonce odbędą się Międzyszkolne Zawody w Biegach Przełajowych "O Puchar Orawy". Pierwsi zawodnicy wystartują o godzinie 10.3o. Tradycyjnie walczyć będą reprezentacje wszystkich 13 szkół podstawowych, 4 gimnazjów Gminy Jabłonka. Pobiegnie też młodzież z Zespołu Szkół imienia Bohaterów Westerplatte.
( 22 Września 2006)
8 Turniej Darta o Puchar Państwa Winiarskich w Nowym Targu.
(żródło: )

W Nowym Targu w restauracji u państwa Winiarskich odbyły się kolejne rozgrywki w darta. Po raz ósmy walczono " O Puchar Państwa Winiarskich. Wystartowało 9 zawodników.
( 19 Września 2006)
Podsumowanie rywalizacji Sportowej Szkół Powiatu Nowotarskiego.
(żródło: )

W dniu 15.09.2006 w Sali Gimnazjum Nr 1 w Rabce-Zdroju odbyło się podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół Powiatu Nowotarskiego. Na spotkaniu w obecności Sekretarza Powiatu Bronisława Bublika, Burmistrza Miasta Rabka-Zdrój Antoniego Rapacza, Prezesa Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego Włodzimierza Nowaka, V-ce Prezesa Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego Stanisława Mrowcy, Przewodniczącego Rady Sportu Miasta Rabka-Zdrój Witolda Kościelniaka wręczono wyróżnienia reprezentacjom najlepszych szkół w sporcie szkolnym w powiecie nowotarskim.
( 19 Września 2006)
Misski pod Tatrami. Wizyta u Ratowników TOPR.
(żródło: )

W Zakopanem finalistki Miss World odwiedziły najpierw siedzibę Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Zwiedziły dyżurkę, magazyn ze sprzętem ratującym ludzkie życie, a potem nieco odpoczęły w karczmie „ U Ratowników", gdzie ludzie gór spotykają się po akcji. Tych ostatnich wczoraj jak na złość nie brakowało: ratownicy oczekujący na wizytę najpiękniejszych wcześniej kilkakrotnie musieli lecieć śmigłowcem na akcje w wysokie Tatry. - Jeden z turystów spadł z Rysów, a teraz lecimy do nogi na Świstówce - poinformował tuż przed przybyciem niecodziennych gości Adam Marasek, zastępca naczelnika TOPR.
( 17 Września 2006)
"Więcej Sportu...." Wywiad z Księdzem Kardynałem Stanisławem Dziwiszem
(żródło: )

"Wolałbym takie zwyczajne krzesło, takie, na którym i wy siedzicie. Czy muszę mieć takie uroczyste? - w taki oto sposób rozpoczęła się rozmowa Ks. Kardynała Stanisława Dziwisza  z Grzegorzem Milko i Filipem Surmą (dziennikarzami Canal+) o roli sportu w życiu człowieka . Fotel, zatem zmieniono na zwyczajne krzesło, atmosfera stała się wyjątkowo serdeczna, a w efekcie powstał wywiad-rzeka, który przyczynił się do wydania książki "Więcej sportu...".
( 31 Sierpnia 2006)
Mamy pół miliona!!!!
(żródło: )

WWW.PODHALE-SPORT.PL   - JEDYNA TAKA STRONA NA PODHALU!!!! Po 8 miesiącach od czasu powstania portalu www.podhale-sport.pl  jest się czym pochwalić!: - ponad 500 000 odwiedzin!!! - ponad 1000 artykułów opisujących ponad 40 dyscyplin i ok 900 wydarzeń sportowych na podhalu !!!!!! - 347 galerii!! - łącznie ponad 34 tysiące zdjęć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Najczęściej czytane artykuły: 3971 odsłon! - zobacz tutaj... Najczęściej oglądane zdjęcie: 571 odsłon! - zobacz tutaj.... Najwięcej odwiedzin w dniu 06.03.2006 - prawie 11 tysięcy wejść!!! - to dzięki Igrzyskom STO   A wszystko dzięki Wam - dzięki temu, że chcecie odwiedzać nasz portal, a często sami go tworzycie! Jeśli masz jakieś ciekawe zdjęcia, informacje na temat sportu w naszym regionie - nie wahaj się napisz!!!:  info@podhale-sport.pl A oto jak statystyki naszej witryny przedstawiały się po 1 miesiącu:....
( 31 Lipca 2006)
Pasowanie na Rycerza
(żródło: )

8 czerwca w nowotarskim kościele pod wezwaniem Świętej Królowej Jadwigi odbyła się niecodzienna uroczystość. Poraz pierwszy w swej 660 letniej miejskiej historii w Nowym Targu...pasowano rycerzy! Uroczyste śluby według tradycyjnego obrządku  złożyli Piotr Chrzanowski herbu Rola i Andrzej Popławski herbu Trzaska. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji - zdjęcia udostępnił Piotr Chrzanowski.
( 21 Czerwca 2006)
III Podhalańskie Juwenalia Dni sportu Nowy Targ Hala Gorce
(żródło: )

17 i 18 maja Państwowa Podhalańska Wyższa Szkoła Zawodowa obchodziła III Juwenalia.   Drugi dzień studenckiego swięta upłynął pod znakiem sportu.
( 19 Maja 2006)
Kwietny Bieg Sztafeta wokół Polski
(żródło: )

Startem w Jabłonce 27 maja rozpoczyna się "Kwietny Bieg" Celem imprezy jest upamiętnianie momentu rozbudzenia ducha wolności, którego dokonał Ojciec Święty Jan Paweł II w trakcie swojej Pierwszej Pielgrzymki do Ojczyzny. Organizacja Kwietnego Biegu w roku 2006 polega na równoczesnym rozegraniu trzech sztafet biegowych: sztafety „DYSTANS” na trasie wokół Krakowskich Błoń oraz na trasie wokół granic Polski: sztafet biegowych „SIEMASZKI” i „www.biegajznami.pl”.
( 18 Maja 2006)
XI Bieg Przełajowy im Bronisława Czecha
(żródło: )

11 maja odbył się XI Bieg Przełajowy im. Bronisława Czecha. Organizatorami biegu byli: Urząd Gminy w Poroninie i Szkoła Podstawowa w Nowem Bystrem, nosząca imię  tego wybitnego sportowca. W zawodach wzięły udział sztafety szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Powiatu Tatrzańskiego. Biegacze wystartowali z  "Salamandry " w Kościelisku. Meta usytuowana była przy Zespole Szkół w Nowem Bystrem.
( 11 Maja 2006)
Zawody Lekkoatletyczne o mistrzostwo gminy Czarny Dunajec Gimnazjada 2006
(żródło: )

Dnia 05.05.2006r. na stadionie GKS „Czarni” Czarny Dunajec odbyły się zawody lekkoatletyczne dla gimnazjów w kategorii dziewcząt i chłopców.  Rozegrano biegi na 100, 300, 600 i 1000 m ,skok w dal oraz pchnięcie kulą.
( 10 Maja 2006)
XVII Międzynarodowe Zawody Studentów Leśnictwa
(żródło: )

W dniach 24 – 28 kwietnia 2006 roku odbyły się XVII Międzynarodowe Zawody Studentów Leśnictwa - Zakopane 2006 . Konkurowało ze sobą trzydziestu zawodników z dziewięciu krajów.
( 29 Kwietnia 2006)
Odznaczenie dla Ś.P. Z.Duraja
(żródło: )

Złoty Krzyż Zasługi dla Zdzisława Duraja, wieloletniego dyrektora Szkoły Podstawowej w Podczerwonem oraz inicjatora wielu sportowych wydarzeń na Podhalu , prezydent RP przyznał w październiku 2003 roku . W grudniu miał być wręczony, jednak Zdzisław Duraj był już wtedy w szpitalu a potem pogarszające się zdrowie nie pozwoliło na odebranie odznaczenia. Krzyż dotarł do urzędu gminy i 12 kwietnia 2006 podczas sesji został uroczyście wręczony żonie ś.p. Zdzisława Duraja.
( 13 Kwietnia 2006)
Archiwum
Pierwszy «« (555-569)(570-584)(585-599)(600-614)(615-620) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024