START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
  Judo
  Karate
  Boks
  Kickboxing
  JuJutsu( Jiu Jitsu)
  Kendo
  Inne
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

JuJutsu( Jiu Jitsu)
Wspólne zgrupowanie jiu jitsu oraz karate.
(żródło: S. Westrych)

W niedzielę 08.06.2014 w Szkole Podstawowej w Grywałdzie odbyło się zgrupowanie miłośników sztuk walki, organizatorem zgrupowania było Stowarzyszenie Krzewienia Kultury Fizycznej "AKYAMA", na czele z sensei Aleksander Koziełem i sensei Jerzym Knutelskim.  W galerii fotoreportaż z zgrupowania!!
( 10 Czerwca 2014)
Nowotarżanie w Nowym Dworze Mazowieckim.
(żródło: A. Kozieł)

W dniach 10 i 11 maja bieżącego roku Szkoła walki Yamabushi gościła na jubileuszowym seminarium (40sto lecie otwarcia pierwszej sekcji Jiu Jitsu w polsce)  w Nowym Dworze Mazowieckim. Zaprosił nas lider sztuki walki w Polsce Hanshi Ryszard Gumiński.   W galerii kilka fot  nadesłanych przez A. Kozieł Dziekujemy!!
( 13 Maja 2014)
Turniej jiu-jitsu i ken-jitsu w nowotarskim MOK-u.
(żródło: S. Westrych)

W sobotę 12 kwietnia br. od godz. 15:00 Szkoła Walki Yamabushi wraz z MOK przy współudziale Wójta Gminy Nowy Targ zorganizowali kolejny już turniej dla dzieci do lat 12.  Ze względu na sporą liczbę uczestników zawody  były zorganizowane w dwóch etapach. Dzieci młodsze oraz dziewczyny walczyły o godz 15:00 a dzieci starsze o 16:15, w turnieju wzięło udział około stu uczestników.   W galerii fotoreportaż nadesłany przez Organizatora Dziekujemy!!!
( 25 Kwietnia 2014)
Turniej Ken-Jitsu
(żródło: A. Kozieł)

 W Miejskim Ośrodku Kultury zorganizowana została kolejna edycja turnieju Ken-Jitsu. Walczono przy użyciu miękkich „mieczy” - fukuro shinai. - Zawodnicy wykazali wielkie zacięcie do walki i duży hart ducha, szczególnie wyróżnili się przedstawiciele z Prywatnego LO zdobywając wysokie miejsca w swoich kategoriach - komentuje Sebastian Westrych.
( 23 Października 2013)
"Lato w mieście" z jiu-jitsu
(żródło: Sebastian Westrych )

W nowotarskim MOK-u, jak co roku, w ramach akcji "Lato w mieście" instruktorzy i uczniowie należący do Stowarzyszenia Krzewienia Kultury Fizycznej "AKYAMA" pod przewodnictwem Sensei Aleksandra Kozieła 3 Dan spotykają się na zajęciach jiu-jitsu. Zajęcia są darmowe i ogólnodostępne, co przyciąga dużą liczbę trenujących zwłaszcza, że jest to świetny sposób na wakacyjną nudę. Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu.
( 12 Sierpnia 2013)
"Yamabushi” na obozie Jiu-Jitsu w Zaklikowie.
(żródło: S. Westrych)

 Jak co roku mistrzowie i adepci Szkoły Walki „Yamabushi” wzięli udział w tygodniowym obozie skupiającym miłośników dalekowschodnich Sztuk Walki zorganizowanym przez Bractwo Sztuk Walki Jiu-Jitsu Modern Combat "Deus VULT", gdzie oprócz Jiu-Jitsu, trenowali oni  Judo, Boks, a także szermierkę.  
( 10 Lipca 2013)
„Siedmiu Samurajów” z Podhala w kolebce polskiego Jiu-Jitsu.
(żródło: A. Kozieł S. Westrych)

Na zaproszenie Hanshi Ryszarda Gumińskiego 8 dan, ucznia twórcy i prekursora polskiego Jiu-Jitsu dra Kondratowicza do Nowego Dworu Mazowieckiego zaproszona została reprezentacja Szkoły Walki Yamabushi z Nowego Targu. Zaproszeni oni zostali jako goście honorowi i w liczbie 7 udali się w drogę. Seminarium odbyło się w dniach 22 i 23 czerwca.
( 25 Czerwca 2013)
Egzaminy Jiu-Jitsu na Orawie.
(żródło: A. Kozieł)

W ostatnią sobotę 08/06/2013r. w Szkole Podstawowej w Jabłonce – Borach odbył się egzamin, na stopnie młodzieżowe kyu w Jiu-Jitsu, sekcji SHOBU z Jabłonki, którą prowadzi  Sensei Sebastian Westrych. Sekcja ta należy do Stowarzyszenia Krzewienia Kultury Fizycznej AKYAMA. W egzaminie wzięło udział kilkanaście osób z Jabłonki i okolicznych miejscowości: Lipnicy Wielkiej, Piekielnika i Chyżnego, a także z Nowego Targu i Maniów.
( 11 Czerwca 2013)
Turniej Jiu Jitsu dla dzieci do lat 12 .
(żródło: A. Kozieł)

W niedziele w sali gimnastycznej Nowotarskiego lodowiska odbył się kolejny Turniej Jiu Jitsu dla dzieci do lat 12tu.  Impreza stała na wysokim poziomie, głównym sponsorem był Wójt Gminy Nowy Targ, tak że medali i nagród nie zabrakło nikomu.   W galerii fotoreportaż A. Kozieł z turnieju!!!
( 8 Kwietnia 2013)
Turniej Ken Jitsu w Nowym Targu
(żródło: A. Kozieł)

W  Nowotarskim MOKu odbył się kolejny turniej Ken Jitsu z wykorzystaniem miękkich mieczy fukuroshinay . Głównym organizatorem i sponsorem imprezy było prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży przy ulicy Św.Katarzyny.  W galerii fotoreportaż A. Kozieł z turnieju!!!
( 8 Kwietnia 2013)
Egzaminy na stopnie młodzieżowe jiu-jitsu.
(żródło: A. Kozieł)

    Za nami kolejne egzaminy na stopnie młodzieżowe jiu-jitsu. Dnia 24 lutego 2013r. na sali gimnastycznej nowotarskiego lodowiska spotkali się po raz kolejny młodzi adepci Szkoły Sztuk Walki Yamabushi, tym razem przyczyną spotkania były egzaminy na stopnie młodzieżowe jiu-jitsu. Do egzaminu przystąpiło 98 dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 12 lat.     W galerii fotoreportaż z egzaminów!!!!
( 1 Marca 2013)
Mikołajkowy Turniej Jiu Jitsu
(żródło: A. Kozieł)

  W Nowym Targu po raz kolejny odbył się Mikołajkowy Turniej Jiu Jitsu dla najmłodszych dzieci.  W  rywalizacji  wzięło udział blisko 100 dzieci do lat 12  ćwiczących tę dyscypliną sportu w: Niedzicy, Grywałdzie Szaflarach Ostrowsku oraz kilku nowotarskich sekcjach. Wszystkie grupy działąją w ramach Stowarzyszenia Krzewienia Kultury Fizycznej "Akyama" Organizatorami Turnieju Jiu-Jitsu pod patronatem Wójta Gminy Nowy Targ  byli:  MOK N.Targ ,Wójt Gminy N.Targ, i S.K.K.F "Akyama"  W galerii fotoreportaż z turnieju nadeslany przez Aleksandra Kozieła!!!
( 12 Grudnia 2012)
Jiu Jitsu na Rusińskim Wierchu
(żródło: Anna Kozieł)

W ostatni weekend (17 i 18 marca)w Bukowinie Tatrzańskiej odbył się zjazd adeptów sztuk walki. Stacja narciarska Rusin-Ski gościła wielu znakomitych mistrzów rozmaitych sztuk walki. Gospodarzem a zarazem organizatorem imprezy był sensei Artur Szpałek.   W galerii obszerny fotoreportaż  A . Kozieł ze zgrupowania!!!!
( 20 Marca 2012)
Turniej Ken Jitsu o Puchar wójta gminy Nowy Targ
(żródło: A. Kozieł)

W sobotę w Nowotarskim MOKu odbył się turniej Ken-Jitsu o Puchar Wójta Gminy Nowy Targ. W imprezie wzięli udział adepci Jiu-Jitsu trenujący na co dzień w sekcjach : Ostrowsko i Nowy Targ, oraz uczniowie Prywatnego LO przy ul. Katarzyny 1 (klasy mundurowe) oraz policealne studium pracowników  ochrony „Cobra-Południe”.   W galerii fotoreportaż z rozgrywek!!!
( 11 Marca 2012)
Turniej Jiu Jitsu dzieci do lat12 Nowy Targ
(żródło: tekst A. Kozieł Fot A. Żmudzki)

 11.02.2012r. odbył się turniej Jiu Jitsu, w którym zmierzyły się dzieci do lat 12. Walki prowadzone były z podziałem na kategorie wiekowe. - Turniej stał na wysokim poziomie - podkreśla sensei Aleksander Kozieł, pomysłodawca zawodów. Sędziowali: sempai Karol Karpierz, sempai Jan Nowicki, sempai Łukasz Pudzisz i sempai Kacper Perełka.   W galerii kilka fot z turnieju autorstwa Adama Żmudzkiego!!!!
( 13 Lutego 2012)
Archiwum
Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024