UKS „Krokus” i Szkoła Podstawowa w Podczerwonem , Centrum Kultury i Promocji
w Czarnym Dunajcu, Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu oraz grono przyjaciół organizuje w dniach
02 do 04 marca III Memoriał im. Zdzisława Duraja
W programie:
W piątek (2) od godz.10.00 zawody w biegach narciarskich w ramach igrzysk młodzieży szkolnej
uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i liceów w następujących kategoriach wiekowych:
I - klasy 4 i młodsi dystans 1 km dziewczęta i chłopcy
II – klasy 5 dystans 2 km dziewczęta i chłopcy
III –klasy 6 dystans 2 km dziewczęta i chłopcy
IV- klasy 1 gimnazjum dystans 3 km dziewczęta i chłopcy
V – klasy 2 gimnazjum dystans 3 km dziewczęta i chłopcy
VI- klasy 3 gimnazjum dystans 3 km dziewczęta i chłopcy
VII-młodzież licealna 16-19 lat dystans 4 km dziewczęta i chłopcy
Rozegrane zostaną również biegi w kategorii open kobiet i mężczyzn w grupach I–do 30 lat,
II – 31 – 40 lat, III – 41 – 50 lat i IV – 51 lat i więcej
Od piątku do niedzieli w hali sportowej szkoły w Podczerwonem rozgrywane będą turnieje piłki
siatkowej kobiet i mężczyzn.
Udział zapowiedziało 8 drużyn męskich w dwóch grupach
Gr.A. Gr.B.
MKS Lipnica Wielka Mittal Steel Kraków
Orawa Podwilk Orawa Jabłonka
PWSZ Nowy Targ Orkan Raba Wyżna
Holny Podczerwone Black Czarny Dunajec
Zagra też 7 drużyn kobiet :
Gr.A. Gr.B.
Hitachi W&K Nowy Targ Mittal Steel Kraków
Zakopane Raba Wyżna
Piekielnik Podczerwone
Mecze rozgrywane będą zgodnie z przepisami PZPS, do dwóch setów wygranych, dodatkowy trzeci set
- tie break do 15 pkt.(przy różnicy 2 pkt) max. do 17 punktów.
III MEMORIAŁ IM ZDZISŁAWA DURAJA
TERMINARZ ROZGRYWEK TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ
02.03.2007 /piątek/
1.Mężczyźni grupa A
godz. 17.00 MKS Lipnica Wielka - PWSZ Nowy Targ
17.40 Orawa Podwilk - Holny Podczerwone
18.20 Holny Podczerwone - MKS Lipnica Wielka
19.00 PWSZ Nowy Targ - Orawa Podwilk
19.40 Holny Podczerwone - PWSZ Nowy Targ
20.20 Orawa Podwilk - MKS Lipnica Wielka
03.03.2007 /sobota/
2. Kobiety grupa A
godz. 10.00 Hitachi W&K Nowy Targ - Piekielnik
10.40 Piekielnik - Zakopane
11.20 Zakopane - Hitachi W&K Nowy Targ
3. Kobiety grupa B
godz. 12.30 Mittal Steel Kraków - Podczerwone
13.10 Jabłonka - Raba Wyżna
13.50 Podczerwone - Raba Wyżna
14.30 Mittal Steel Kraków - Jabłonka
15.10 Podczerwone - Jabłonka
15.50 Raba Wyżna - Mittal Steel Kraków
4.Mężczyźni grupa B
godz. 17.00 Mittal Steel Kraków - Orkan Raba Wyżna
17.40 Black Czarny Dunajec - Orawa Jabłonka
18.20 Orkan Raba Wyżna - Orawa Jabłonka
19.00 Mittal Steel Kraków - Black Czarny Dunajec
19.40 Black Czarny Dunajec - Orkan Raba Wyżna
20.20 Orawa Jabłonka - Mittal Steel Kraków
04.03.2007 /niedziela
5.Kobiety półfinały i finały
godz. 10.00 A–1 z B-2
godz. 10.40 B-1 z A-2
godz. 11.20 mecz o III miejsce
godz. 12.00 mecz o I miejsce /finał kobiet/
6. Mężczyźni półfinały i finały
godz. 13.00 A-1 z B-2
godz. 13.40 B-1 z A-2
godz. 14.20 mecz o III miejsce
godz. 15.00 mecz o I miejsce / finał mężczyzn/
ok. godz. 16.00 zakończenie turnieju – wręczenie pucharów im.Zdzisława Duraja.
|