W drugim dniu trwania Memoriału przed południem eliminacje rozegrały dwie grupy pań.
W grupie A zagrały siatkarki z Czarnego Dunajca, Nowego Targu, Piekielnika i Zakopanego, z kolei w grupie B zagrały drużyny z Krakowa, Rdzawki, Jabłonki i Podczerwonego. Do finałów zakwalifikowały się : Hitachi Nowy Targ, Zakopane, Kraków i Rdzawka.
Z kolei po południu w drugiej grupie eliminacyjnej zagrali mężczyźni
W tej grupie zmierzyli się Kraków, Raba, Jabłonka i Czarny Dunajec.
Do finałów z grupy B mężczyzn zakwalifikowali się siatkarze z Krakowa i Jabłonki.
W galerii fotoreportaż z eliminacji!!!!
Eliminacje wyniki
Kobiety
Grupa A
Piekielnik- Czarny Dunajec 2-0 (25-16,25-22)
Hitachi Nowy Targ- Piekielnik 2-0 (25-14,25-11)
Zakopane- Czarny Dunajec 2-1(22-25,25-6,15-4)
Hitachi Nowy Targ – Czarny Dunajec 2-0 (25-22,25-11)
Zakopane- Piekielnik 2-0(25-21,25-18)
Hitachi Nowy Targ – Zakopane 2-1 917-25,28-24,15-12)
Grupa B
Kraków -Podczerwone 2-0(25-10,25-8)
Rdzawka - Jabłonka 2-0 25-19,25-19)
Podczerwone- Rdzawka 0-2 917-25,14-25)
Jabłonka - Kraków 2-0 (25-14,25-16)
Jabłonka - Podczerwone 2-1(32-34,25-23,15-6)
Kraków - Rdzawka 2-0 (25-11,25-19)
Mężczyźni Grupa B
Kraków- Raba Wyżna 2-0 (25-17,25-15)
Jabłonka - Czarny Dunajec 2-0 (29-27,25-22)
Raba Wyżna – Jabłonka 0-2 (12-25,20-25)
Jabłonka – Kraków 0-2 (22-25,18-25)
Kraków- Czarny Dunajec 2-1 (25-21,21-25,15-8)
Czarny Dunajec – Raba Wyżna 2-1(29-27,21-25,17-15)
Skłądy drużyn
Czarny Dunajec Gimnazjum:
Danuta Bienias,
Anna Witkowska,
Monika Szwajnos,
Magda Komperda
Maria Witek,
Maria Bobak,
Piekielnik
Dorota Bodzanowska,
Izabela Orawiec,
Małgorzata Nowak,
Katarzyna Podczerwiński,
Barbara Podczerwiński,
Magdalena Kubińska,
Marta Gruszka
Hitachi Nowy Targ:
Agnieszka Maciąga,
Beata Kaczmarczyk,
Dorota Trznadel,
Barbara Wilczek,
Izabela Łabuz,
Iwona Dundon
Zakopane
Małgorzata Skulska Wiercioch,
Agata Piękoś,
Joanna Chmiel
Iwona Zalotyńska,
Mariola Adamczyk,
Anna Ustupska
Agnieszka Górnik
Mittal Steel Kraków
Krystyna Kołodziej,
Barbara Makrut,
Elżbieta Fik,
Urszula Lach,
Sylwia Skrzypiec,
Justyna Chochorowska
Podczerwone:
Katarzyna Duraj,
Anna Fudala,
Elżbieta Fudala,
Katarzyna Skorupa,
Dorota Jarończyk,
Ewelina Leja
Ewa Figus,
Anna Maryniarczyk
Jabłonka:
Marcela Szlachta,
Agnieszka Karkoszka,
Katarzyna Wontorczyk,
Patrycja Chowaniec,
Alicja Zahora,
Sylwia Dziubek,
Dorota Paniak,
Rdzawka
Magdalena Rapacz,
Justyna Rapacz,
Katarzyna Możdżeń,
Karolina Rapacz,
Krystyna Korabik,
Grażyna Czyszczoń
Barbara Rapacz
Grupa B Mężczyźni
Mittal Steel Kraków
Krzysztof Karwowski,
Andrzej Babet,
Rafał Pawłowski,
Marek bobrowski,
Artur Szczepaniak,
Zbigniew Grzymek
Waldemar Morton,
Hubert Krzemiński,
Jacek Warzecha.
Orkan Raba Wyżna:
Janusz Wojdyłą,
Tomasz Wojdyła,
Bartek Bogdał,
Roman Smółka,
Maciej Opaliński,
Mateusz Łabuz.
Black Czarny Dunajec
Bogusław Palarz,
Jacek Bartocha,
Michał Kołodziejski,
Łukasz Dyba,
Marcin Osmólski,
Wojciech Rogalski,
Karol Majewski,
Bartosz Haniaczyk,
.
Orawa Jabłonka:
Zdzisław Galik,
Michał Białoń,
Roman Wrabcak,
Jan Furdek,
Łukasz Tylczak,
Michał Wójt.
|