Warning: getimagesize(images/podsport/koszykowka/minikosz15 xi2.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client21/web30/web/classes/class.szablon.inc.php on line 1055 Podhale Sport - Zakopiański Portal Internetowy - Zakopane
     START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane







KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Koszykówka
Eliminacje II grupy Minikoszykówki dziewcząt szkół podstawowych Biały Dunajec wchodzi do finału.
 dodano: 16 Listopada 2006

W eliminacjach III Grupy minikoszykówki dziewcząt Szkół Podstawowych, wzięły udział trzy drużyny -reprezentacje
SP nr 4 i SP Nr 9 Zakopane oraz SP Nr 1  Biały Dunajec.
 Koszykarki z Białego Dunajca wygrały dwa mecze - i zakwalifikowały się do finałów. drugie miejsce zajęła SP nr 4 Zakopane a na trzecim miejscu uplasowały się  zawodniczki z SP 9 na Harendzie.
  W galerii fotoreportaż Zuzanny Chmiel z eliminacji III Grupy.


Wyniki spotkań,
SP 4- SP nr 1 Biały Dunajec            8-10 /2-4/
SP 4- SP 9                                         25-4  /13-0/
SP9-SP nr1 Biały Dunajec               6-8  /2-0/
Najwięcej punktów - 24 zdobyła zawodniczka z SP nr 4 Katarzyna Topór.
 Drużyny wystąpiły w składzie
SP-1 Biały Dunajec
Ewelina Pańszczyk
Patrycja Chrustek
Karolina Czernik
Ewa Pęksa
Małgorzata Pańszczyk
Katarzyna Kosek
Karolina Rzepka
Joanna Skupień
Aleksandra Jamrozik
Kinga Cielusiak
Maria Mrugała
Opiekun Joanna Galica Wójcik.

SP-4 Zakopane
Karolina Gil
Barbara Tatar
Natalia Topór
Karolina Chyc
Karolina Stachoń
Katarzyna Topór
Ada Boryziuk
Anna Bukowska
Agnieszka Graca
Iwona Struc
Opiekun Jadwiga Czyszczoń
  

SP-9 Zakopane
Marzena Rzadkosz
Renata   Bachleda
Agnieszka Łojas
Agnieszka Rzadkosz
Monika Walkosz
Paulina Stoch
Elżbieta Palisińska
Patrycja Pańszczyk
Opiekun:Hanna Kardaś.




«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    4140



 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024