Warning: getimagesize(images/podsport/koszykowka/14 xi mini kosz dz1.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client21/web30/web/classes/class.szablon.inc.php on line 1055 Podhale Sport - Zakopiański Portal Internetowy - Zakopane
     START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane







KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Koszykówka
Mini koszykówka Dziewcząt SP Eliminacje II grupy 14 Listopad.2006.
 dodano: 14 Listopada 2006

W eliminacjach II grupy w mini koszykówce dziewcząt szkół podstawowych wzięły udział cztery drużyny reprezentacje szkół podstawowych w Poroninie, Nowem Bystrem , SP nr 3 oraz Katolickiej Szkoły Podstawowej w Zakopanem.   Najlepsza okazałą się reprezentacja Nowego Bystrego, która wygrała  wszystkie trzy spotkania i zakwalifikowała  do finałów.


W galerii rozgrywki w obiektywie Zuzanny Chmiel!!!


Wyniki spotkań:
SP Poronin - Katolicka SP            8-2     /4-0/
SP nr 3 - SP Poronin                     2-12  /2-4/
SP Nowe Bystre - KSP                 8-0     /4-0/
SP Nowe Bystre - SP nr 3           10-4    /4-0/
SP3 - KSP                                      18-0    /8-0/
SP Poronin- SP Nowe Bystre.      5-8     /5-0/

 Kolejność w grupie
1. SP Nowe Bystre
2. SP Poronin
3. SP nr 3
4. KSP Zakopane.


 Najwięcej  punktów - 15 podczas  tych spotkań zdobyła
 zawodniczka SP Poronin Klaudia Łojas.



 Składy drużyn:
SP Nowe Bystre:
Karolina Strączek,
Katarzyna Stoch,
Paulina Barnaś,
Marcelina Matuszewska,
Jadwiga Łacek,
Małgorzata Proszek,
Marzena Trojan,
Monika Szwajnos,
Klaudia Michniak,
Natalia Lassak
Joanna Staszek,
Magda Michniak.
Opiekunowie: Maciej Harasi  Marcin Dyląg


SP Poronin
 Klaudia Łojas,
Dorota Galica,
Paulina Świątek,
Aneta Rzadkosz,
Paulina Staszeczka
 Izabela Orawiec,
Kinga Barnaś,
Aneta Fudala,
Joanna Lańda.
Opiekun Anna Dominiak


SP 3
Kamila Włodarczyk,
Kataryna Motyka,
Agnieszka Kłak,
Anna Konopka,
Joanna Naszewska,
Natalia Drabik,
Justyna Stawarska
Opiekun Ilona Klimek

 KSP :
Kinga Jasiewicz,
Katarzyna Błeka,
Dorota Długosz,
Magda Jastrzębska,
Magda Stoch,
Monika  Kowalczyk,
Anna Kędzierawska,
Sylwia Lattanzi.
Opiekun  Renata Medes




«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    4550



 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024