I liga Seniorek Remis i zwycięstwo KS Gorce.
 dodano: 29 Stycznia 2007

W miniony weekend dwa spotkania rozegrały unihokeistki KS Gorce.
 W sobotę z nowotarżankami zagrały zawodniczki Aligator  Gdynia - mecz zakończył się remisem , natomiast w niedzielę  zawodniczki Gorców pokonały 6 do 2 gdanskie unihokeistki
 Poniżej wyniki oraz podsumowanie spotkań przesłany nam przez trenera  Arkadiusza Pysza.

27 stycznia 2007
Aligator Gdynia - KS Gorce Nowy Targ 3 - 3(0-2,1-0,2-1)

Bramki:Sarna, Bryniarska Marzena, Tylicka
Skład:Guzik (Bargieł) I Grynia, Bryniarska M., Siuta, Piekarczyk,
 Bryniarska E.,  II Myjak, Lech, Tylicka, Leszczewicz, Sarna.

Mecz rozpoczął się od bieganiny Gdyni i naszej spokojnej gry obronnej o  którą rozbijały się ataki Aligatora. Z minuty na minute nasze kontrataki
 były coraz groźniejsze i dzięki takim akcjom zdobyliśmy dwie bramki w pierwszej tercji, szczególnej urody była druga bramka zdobyta przez
 Bryniarską M., która od własnej bramki przebiegła całe boisko kiwając przeciwniczki i na koniec kładąc bramkarza wpakowała piłeczkę do pustej
 bramki, myślę że jeszcze jedna bramka nam się należała za grę, niestety nie wyszło. I niestety zaczęła się druga tercja w której zespół
 przeciwny widząc,że niemoże sobie poradzić z drużyną, która składa się w 70 % z juniorek zaczął grać agresywnie- myślę, że jest to za łagodne słowo
 można użyć- brutalnie. Niestety sędziowie dostosowali się i nie reagowali na taką grę. Efektem tego w naszej drużynie trzy zawodniczki miały rozbite łuki
 brwiowe, a najgorsze spotkało skrzydłową pierwszego ataku, którazostała odwieziona karetką pogotowia do szpitala z podejrzeniem urazu
 kręgosłupa, od tego momentu graliśmy w dziewiątkę a była to dopiero 24 minuta meczu. Wracając jednak do meczu dziewczyny nie przestraszyły się i dzielnie
 starały się wykonywać założenia taktyczne, które zostały nakreślone  przed  meczem. Niestety jeden błąd obrońców kosztował nas bramkę i po dwóch
 tercjach było 2-1. Trzecią tercję zaczeliśmy pechowo bo już po czterdziestu sekundach przeciwnik wyrównał i najgorsze,że to nawet nie
 był  strzał tylko podanie w stronę bramki, piłeczka z kozłowała i przeleciała  nad nogą naszej bramkarki.Gra przeciwników nie ulegała zmianie ciągle
 grały bardzo ostro, jednak dziewczyny ciągle walczyły i wykonywały polecenia taktyczne, efektem była kontra przeprowadzona przez dwie
junorki  Siutą i Tylicką i ta ostatnia do pustej bramki strzela trzecią bramkę  dla nas. Niestety  w 56 miucie gry gdy graliśmy w przewadze nasz bramkarz
 tak  nieszczęsliwie wyrzucił piłeczkę, że ta trafiła prosto na kij  zawodniczkiz Gdyni która oddała strzał na bramkę jeszcze po drodze piłka odbiła się
od kija interweniującego obrońcy i przelatuje lobem nad naszym  bramkarzem  jest 3-3 i ten wynik zostaje bez zmian do końca meczu.
Podsumowywując mecz, należy pochwalić cały zespół za konsekwencję taktyczną w grze i
 zaangażowanie. Można powiedzieć,że dziewczęta pokazały góralski charakter. Drugi element to brutalana gra przeciwników i brak reakcji ze strony
 sędziów. Swoją drogą jak to jest,że drużyna składająca się z samychkadrowiczek prowadzona przez pierwszego trenera reprezentacji Polski
nie  mogąca sobie poradzić  z zespołem, który dopiero się ogrywa, grającymfer  play sięga po niesportowe elementy i dostaje przyzwolenie trenera.
Jeżeli  jeszce raz będzie miał taki przypadek, będę musiał interweniować i zejść  zdrużyną do szatni bo najważniejsze jest zdrowie zawodniczek, a nie  wynik.
28 stycznia 2008
Energa Gdańsk - KS Gorce Nowy Targ 2 -6 (0-1,1-3,1-2)
Bramki:Siuta 3,Sarna 2,Leszczewicz
Skład bez zmian, nie grała Bryniarska E.

Mecz bez historii prowadzony cały czas pod nasze dyktando spokojna  konsekwentna gra w obronie i nasze groźne ataki.
 Należy pochwalić zespół za to iż po tak ciężkim wcześniejszym meczu  potrafił zmotywować się i grać od początku do końca na maksimum
 możliwości. Zostały nam do rozegrania dwa mecze  u siebie 24 lutego z Absolwentem  Siedlec i 25 lutego z Bazą Królewo, a potem przyjdzie czas na play off.