W minioną sobotę w Nowym Targu odbył się turniej unihokeja Canadian Cup.
W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje Gimnazjów nr 1 , Nr 2 w Nowym Targu. Gimnazjum w Klikuszowej oraz klubów : UKS Janosik Nowy Targ ,KS Salming Górale Nowy Targ.
Poniżej podajemy wyniki oraz tabele przesłane przez Dominika Siaśkiewicza
Gimnazjum nr 1 Nowy Targ – Gimnazjum nr 2 Nowy Targ 5:2
1:0 Świstak Damian – Brzana Tomasz
1:1 Szopa Marcin – Gąsienica Łukasz
2:1 Świstak Damian
3:1 Rozmus Marcin – Furczoń Mateusz
4:1 Świstak Damian
5:1 Furczoń Mateusz
5:2 Siaśkiewicz Dawid
KS Salming Górale Nowy Targ – Gimnazjum Klikuszowa 3:4
0:1 Jardy Marcin
0:2 Bryja Daniel
1:2 Tynus Oskar – Turwoń Mateusz
1:3 Bryja Marcin – Nykaza Jakub
2:3 Fryźlewicz Michał – Krugiełka Damian
2:4 Bryja Marcin
3:4 Tynus Oskar – Dzioboń Andrzej
UKS Janosik Nowy Targ – Gimnazjum nr 1 Nowy Targ 1:4
0:1 Brzana Tomasz
1:1 Wielkiewicz Filip
1:2 Sikora Kamil
1:3 Czerenkiewicz Mateusz
1:4 Świstak Damian
Gimnazjum nr 2 Nowy Targ – Gimnazjum Klikuszowa 4:1
1:0 Ryś Tomasz
2:0 Ryś Tomasz
3:0 Gąsienica Łukasz – Czeladziński Gabriel
4:0 Leśniak Mateusz
4:1 Kamoń Daniel – Jardy Marcin
KS Salming Górale Nowy Targ – UKS Janosik Nowy Targ 1:3
0:1 Luberda Kacper – Bettamar Nordin
1:1 Tynus Oskar
1:2 Tomasik Damian
1:3 Wielkiewicz Filip
Gimnazjum nr 1 Nowy Targ – Gimnazjum Klikuszowa 7:0
1:0 Sikora Kamil
2:0 Sikora Bartłomiej – Sikora Kamil
3:0 Furczoń Mateusz – Kolusz Mateusz
4:0 Sikora Kamil – Brzana Tomasz
5:0 Kolusz Mateusz – Furczoń Mateusz
6:0 Brzana Tomasz – Sikora Kamil
7:0 Świstak Damian
UKS JanosikGimnazjum nr 2 Nowy Targ 1:1
0:1 Ryś Tomasz
1:1 Abood Adam
KS Salming Górale Nowy Targ – Gimnazjum nr 1 Nowy Targ 0:10
0:1 Kolusz Mateusz – Furczoń Mateusz
0:2 Furczoń Mateusz
0:3 Furczoń Mateusz
0:4 Brzana Tomasz – Sikora Kamil
0:5 Kolusz Mateusz – Furczoń Mateusz
0:6 Świstak Damian
0:7 Furczoń Mateusz – Sikora Bartłomiej
0:8 Brzana Tomasz
0:9 Brzana Tomasz- Świstak Damian
0:10 Cyrwus Łukasz – Furczoń Mateusz
UKS Janosik Nowy Targ – Gimnazjum Klikuszowa 1:0
1:0 Wielkiewicz Filip
Gimnazjum nr 2 Nowy Targ – KS Salming Górale Nowy Targ 2:0
1:0 Siaśkiewicz Dawid – Wątorek Grzegorz
2:0 Siaśkiewicz Dawid – Wątorek Grzegorz
Tabela:
Miejsce |
Drużyna |
Punkty |
Bramki |
1 |
Gimnazjum nr 1 Nowy Targ |
8 |
26 – 3 |
2 |
Gimnazjum nr 2 Nowy Targ |
5 |
9 – 7 |
3 |
UKS Janosik Nowy Targ |
5 |
6 – 6 |
4 |
Gimnazjum Klikuszowa |
2 |
5 – 15 |
5 |
KS Salming Górale Nowy Targ |
0 |
4 – 19 |
Najlepszy Bramkarz – Nykaza Jakub – Gimnazjum Klikuszowa
Najlepszy Zawodnik – Furczoń Mateusz – Gimnazjum nr 1 Nowy Targ
Najlepszy Obrońca – Ryś Tomasz – Gimnazjum nr 2 Nowy Targ
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Drużyna |
Bramki |
Asysty |
1 |
Furczoń Mateusz |
Gim. nr 1 NT |
5 |
5 |
2 |
Brzana Tomasz |
Gim. nr 1 NT |
5 |
2 |
- |
Świstak Damian |
Gim. nr 1 NT |
6 |
1 |
4 |
Sikora Kamil |
Gim. nr 1 NT |
3 |
3 |
5 |
Kolusz Mateusz |
Gim. nr 1 NT |
3 |
1 |
6 |
Ryś Tomasz |
Gim. nr 2 NT |
3 |
|
- |
Siaśkiewicz Dawid |
Gim. nr 2 NT |
3 |
|
- |
Tynus Oskar |
Górale Nowy Targ |
3 |
|
- |
Wielkiewicz Filip |
UKS Janosik NT |
3 |
|
10 |
Bryja Marcin |
Gim. Klikuszowa |
2 |
|
- |
Gąsienica Łukasz |
Gim. nr 2 NT |
1 |
1 |
- |
Jardy Marcin |
Gim. Klikuszowa |
1 |
1 |
- |
Sikora Bartłomiej |
Gim. nr 1 NT |
1 |
1 |
- |
Wątorek Grzegorz |
Gim. nr 2 NT |
|
2 |
15 |
Abood Adam |
UKS Janosik NT |
1 |
|
- |
Bettamar Nordin |
UKS Janosik NT |
|
1 |
- |
Bryja Daniel |
Gim. Klikuszowa |
1 |
|
- |
Cyrus Łukasz |
Gim. nr 1 NT |
1 |
|
- |
Czeladziński Gabriel |
Gim. nr 2 NT |
|
1 |
- |
Czerenkiewicz Mateusz |
Gim. nr 1 NT |
1 |
|
- |
Dzioboń Andrzej |
Górale Nowy Targ |
|
1 |
- |
Fryźlewicz Michał |
Górale Nowy Targ |
1 |
|
- |
Kamoń Daniel |
Gim. Klikuszowa |
1 |
|
- |
Krugiełka Damian |
Górale Nowy Targ |
|
1 |
- |
Leśniak Mateusz |
Gim. nr 2 NT |
1 |
|
- |
Luberda Kacper |
UKS Janosik NT |
1 |
|
- |
Nykaza Jakub |
Gim. Klikuszowa |
|
1 |
- |
Rozmus Mariusz |
Gim. nr 1 NT |
1 |
|
- |
Szopa Marcin |
Gim. nr 2 NT |
1 |
|
- |
Tomasik Damian |
UKS Janosik NT |
1 |
|
31 |
Turwoń Mateusz |
Górale Nowy Targ |
|
1 |