5 marca w Murzasichlu odbyły się doroczne zawody w narciarstwie biegowym o Puchar Wójta Gminy Poronin.
W zawodach wzięło udział blisko 60 dziewcząt i chłopców z szkół podstwaowych oraz gimnazjów z :Poronina, Murzasichla, Małego Cichego i Zębu.
W klasyfikacji szkół podstawowych zwyciężyła SP Poronin -49 pkt, drugie miejsce zajęła SP Zab 31 pkt , trzecią pozycję wywalczyła SP Murzasichle 23 pkt a na czwartym miejscu znalazła się SP w Małem Cichem -5 pkt
W kategorii szkół gimnazjalnych na czele znalazło się Gimnazjum w Murzasichlu 22 pkt, drugie miejsce zajęło Gimnazjum w Zębie 21 pkt a na trzeciej uplasowało się Gimnazjum w Poroninie 10 pkt.
MURZASICHLE 05 .03 . 2007 r.
WYNIKI ZAWODÓW SPORTOWYCH
SZKOŁY PODSTAWOWE - DZIEWCZĘTA – GR. I /rocz.1996 i mł./
M NR NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA PKT
1 42 Łojas Natalia Poronin 8
2 51 Rączka Aneta Ząb 6
3 49 Bobak Monika Ząb 5
4 8 Pradziad Justyna Murzasichle 4
5 19 Gał Sylwia Małe Ciche 3
6 22 Gał Beata Małe Ciche 1
7 5 Łukaszczyk Katarzyna Murzasichle
8 50 Lasak Anna Ząb
9 20 Pawlikowska Marzena Małe Ciche
10 25 Gał Ewelina Małe Ciche
11 24 Gał Natalia Małe Ciche
12 9 Słodyczka Agnieszka Murzasichle
CHŁOPCY - GR. I /rocz. 1996 i mł. /
M NR NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA PKT
1 36 Orawiec Rafał Poronin 8
2 37 Szczepaniak Klemens Poronin 6
3 12 Wójt Andrzej Murzasichle 5
4 54 Małkuch Jakub Ząb 4
5 11 Wójt Marcin Murzasichle 3
6 52 Chyc Dawid Ząb 1
7 53 Lasak Mateusz Ząb
8 26 Gał Daniel Małe Ciche
SZKOŁY PODSTAWOWE – DZIEWCZĘTA – GR II /rocz. 1994/1995 /.
M NR NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA PKT
1 44 Dorula Elżbieta Poronin 8
2 57 Madziar Agata Ząb 6
3 56 Lassak Beata Ząb 5
4 58 Majerczyk Paulina Ząb 4
5 43 Larus Beata Poronin 3
6 27 Galica Teresa Małe Ciche 1
7 29 Żeglin Maria Małe Ciche
8 28 Pawlikowska Edyta Małe Ciche
CHŁOPCY - GR. II / rocz. 1994/1995 /.
M NR NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA PKT
1 41 Walkosz Kleta Łukasz Poronin 8
2 2 Pradziad Andrzej Murzasichle 6
3 1 Chyc Dawid Murzasichle 5
4 39 Gut Chowaniec Michał Poronin 4
5 40 Gutt Piotr Poronin 3
6 38 Lańda Michał Poronin 1
7 61 Bobak Łukasz Ząb
8 4 Łukaszczyk Michał Murzasichle
9 3 Łukaszczyk Mateusz Murzasichle
10 32 Para Mateusz Małe Ciche
11 59 Rączka Marcin Ząb
12 60 Hodurek Mateusz Ząb
13 34 Pawlikowski Stanisław Małe Ciche
14 31 Rączka Adam Małe Ciche
15 35 Glista Krzysztof Małe Ciche
16 30 Rączka Piotr Małe Ciche
GIMNAZJA - DZIEWCZĘTA - GR.III /rocz. 1991/1992/1993 /.
M NR NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA PKT
1 18 Słodyczka Izabela Murzasichle 8
2 17 Wójt Barbara Murzasichle 6
3 62 Kułach Bernadetta Ząb 5
4 63 Bartol Anna Ząb 4
5 64 Stoch Natalia Ząb 3
CHŁOPCY - GR III /rocz 1991/1992/1993 /.
M NR NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA PKT
1 66 Tylka Maciej Ząb 8
2 47 Rzadkosz Mariusz Poronin 6
3 13 Para Łukasz Murzasichle 5
4 48 Gut Chowaniec Leszek Poronin 4
5 14 Para Maciej Murzasichle 3
6 67 Bobak Tomasz Ząb 1
7 46 Flaszczyński Mateusz Poronin
8 65 Lipień Wojciech Ząb
9 15 Dorula Krzysztof Murzasichle
10 16 Maciczek Adrian Murzasichle
PUNKTACJA GENERALNA SZKÓL
SZKOŁY PODSTAWOWE ;
1 SZKOŁA PODSTAWOWA W PORONINIE 49 PKT
2 SZKOŁA PODSTAWOWA W ZĘBIE 31 PKT
3 SZKOŁA PODSTAWOWA W MURZASICHLU 23 PKT
4 SZKOŁA PODSTAWOWA W MAŁYM CICHYM 5 PKT
GIMNAZJA ;
1 GIMNAZJUM W MURZASICHLU 22 PKT
2 GIMNAZJUM W ZĘBIE 21 PKT
3 GIMNAZJUM W PORONINIE 10 PKT
Sędziowie Główni ;
Anna Fedro
Adam Gąsienica
|