XVIII Kolejka PLH Wojas Podhale - KH Sanok 8-4
 dodano: 23 Października 2007

17 mecz tegorocznej ekstraligi hokeja na lodzie nowotarski zespół Wojasa Podhale rozegrał z KH Sanok .
Szarotki rozgromiły sanockich hokeistów  8 do 4  i w tabeli znajdują się na 5 pozycji z dorobkiem 28 pkt
. Na czele rankingu uplasował się GKS Tychy z 39 pkt , drugie miejsce zajmują hokeiści "Pasów" z 37 pkt , a trzecie KH Zagłębie z 32 pkt. Te trzy zespoły mają rozegrane po 18 spotkań.
 W galerii fot Jarosława Matyjasika ze spotkania!!!!

Pierwszą bramkę dla Podhala w 17 .43 m  zdobył Rafał Dutka w asyście  Dariusza Łyszczarczyka i Martina  Voznika . Sanoczanie nie pozastali dłużni i dwie minuty później wyrównanie dla gości zdobywa Maciej Radwański w asyscie   Macieja Mermera  i  Romana Guricana
 II tercję  rozpoczęli Sanoczanie  uzyskując prowadzenie już w 21.04 po celnym golu Macieja Mermera z podania Pavola Melichercika.  Wyrównanie Szarotki zdobywają w  w 23.38 postrzale Krzysztofa Zapały, któremu asystuje  Rafał Sroka.
Kolejną bramkę  zdobywa dla Wojasa Marian Kacir w 27 minucie a niespełna minutę póżniej po raz kolejny krążek z bramki wyjmuje goolkiper Sanoka Kubalski po  strzale Macieja Sulki.  Sanoczanie  kontratakują-  już pół minuty póżniej  gola zdobywa Tomasz Demkowicz. Podhale podtrzymuje przewagę w 32.55 po bramce  Roberta Pospisila.W 36.37 minucie szóstą bramkę dla Podhala zdobywa  Frantisek Bakrlik.
 W 42 minucie meczu  bramkę dla Podhala strzela Krzysztof  Zapała z podania Rafała Sroki i  Łukasza Wilczka.  Czwartą bramkę dla KH Sanok zdobywa w 50 ,46 m Tomasz Demkowicz. Asystują mu Ondrej Lauko i Roman Gurican. Ósmego gola z podania Łabuza strzela Martin Voznik w 59,27. Mecz kończy się zwyciestwem Podhala.

Wojas Podhale Nowy Targ - KH Sanok 8:4 (1:1, 5:2, 2:1).
Bramki: 1:0 Rafał Dutka (17 ), 1:1 Maciej Radwański ( 19), 1:2 Maciej Mermer (21), 2:2 Krzysztof Zapała (23), 3:2  Marian Kacirz (27), 4:2 Maciej Sulka (28), 4:3 Tomasz Demkowicz (29), 5:2 Robert Pospisil (32), 6:3 Frantisek Bakrlik (36), 7:3 Krzysztof Zapała (42), 7:4 Tomasz Demkowicz (50), 8:4 Martin Voznik (59
Sędzia: Waldemar Kupiec (Oświęcim)
Kary: 22-24 minut
Widzów: 400 osób
Składy:
Podhale:Rajski – Sroka, Wilczek, Różański, Kacir, Zapała – Pospisil, Dutka, Baranyk, Voznik, Łyszczarczyk – Galant, Łabuz, Bakrlik, Zaręba, Podlipni- Kret, Piotrowski, Malasiński, Biela, Sulka. Trener W. Pysz
Sanok:Kubalski (24. Zborowski) – Gurcian, Demkowicz, Lauko, Caban, Michał Radwański- Ćwikła, Sekac, Mermer, Melicherczyk, Maciej Radwański- Gil, Rąpała, Milan, Maciejko, Kostecki – Ciepły, Grzesik, Strzyżowski, Solon.Trener A. Słowakiewicz