Warning: getimagesize(images/podsport/rowery/9lipca bike maraton5.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client21/web30/web/classes/class.szablon.inc.php on line 1055 Podhale Sport - Zakopiański Portal Internetowy - Zakopane
     START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti



   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane









KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Rowery
Intel Powerade Bike Maraton Kościelisko 2006 Triumf KS Wierchy Rabka
 dodano: 10 Lipca 2006

VII tegoroczna edycja  Intel Powerade Bike maraton 2006 rozegrana została 9 lipca w  Kościelisku.  Impreza mogła dojść do skutku dzięki władzom gminy Kościelisko oraz gościnności Biathlonowego Klubu WP Kościelisko.- bowiem na terenie strzelnicy usytuowana były start i meta. Tam też dokonano dekoracji zwycięzców tej edycji.





Wyścig został rozegrany na trzech dystansach.  „Mini” miał  ok. 11 km długości, dystans „Mega” miał 52 km długości i blisko 1600 m przewyższenia, zaś dystans "Giga", czyli trzy rundy to  97 km i 2950 m sumy podjazdów!
 
Obszerny fotoreportaż z wyścigu przedstawiamy w galerii


Trasa maratonu była bardzo wymagająca technicznie, podjazdy i  leśne  błotniste odcinki  sprawiły wiele problemów niektórym  zawodnikom .

Dobrze spisali się „górale” – zawodnicy z  Futura Orbea KS Wierchy Rabka – bowiem w kategorii M2 na dystansie Giga aż pięciu zawodników tego klubu zajęło miejsca w pierwszej ósemce.



 
Byli to: Mirosław Bieniasz (1), Maksymilian Bieniasz(3), Marcin Hermanowski(4), Łukasz Młodynia (6), Tomasz Ziembla (8),  Z kolei w kategorii M2 na dystansie Mega drugą pozycję wywalczył również zawodnik z Rabki - Tomasz Leśniak.








Wśród Pań w kategorii K3 na dystansie Mini triumfowała Mariola Chilecka z Zakopanego, a w kategorii K1 na dystansie Mega  drugie miejsce zajęła Magdalena Witkowska z Witowa


 Po raz pierwszy  wystartowali zawodnicy na rowerach z amortyzatorem w klasie Enduro
 
W  tej klasyfikacji w kategorii M2 II miejsce zajął Mariusz Bryja z Bukowiny Tatrzańskiej





    Wyniki:
 Dystans Mini (11 km)


 Kat M2
1. Piotr Siewierski (Łódź,)

Kat K3
1.  Mariola Chilecka (Zakopane)
2. Marta Celej (Wheeler Team)


 Dystans Mega 52 km(Amatorzy)

 Kobiety
 Kat K1.
1. Olga Niewiarowska   ( Kross Racing Team)
2. Magdalena Witowska    (Witów)
3. Joanna Bestry    (Legion Bike Team Sopharma)


Kat K2.
1. Magdalena Hałajczak  ( AMD NTT)
2. Monika Ciesielka    ( Bydzia Power Bike Team)
3. Liwia Kwaśniak    ( Hella Bull Taurus Suport Katowice)
4. Agnieszka Sierakowska   (  Cykliści)
5. Iwona Seweryn    ( Grupa Akcent- Montaż Stal)
Kat K3.
1.  Kinga Kowalczyk  (  Kross Racing Team)
2. Sławka Staszak    ( Legion Bike Team Sopharma)
3. Krystyna Maciaszek
4.  Jolanta Gałązka
5. Ewa Niemiec   (Fan Sport Zielona Góra)
Kat K4
1. Edyta Szczepaniak ( Leader Fox Vetta Racing Team)
2. Beata Stradowska  (Imagest Wsółsport MTB Cross Kielce)
3. Mirosława Maziejuk ( Imagest Wsółsport MTB Cross Kielce)
 Meżczyźni
Kat M1.
1. Jakub Osuch  (Victoria Jarocin)
2. Paweł Bartkowiak  (MTB Silesia Rybnik)
3. Tomasz Sałajczyk  (Warszawski Klub Kolarski)
4. Aleksander Dziurzyński
5. Jan Gryziecki
6. Stanisław Gumiennik  (Maverick Team Kraków)
7. Mateusz Kajosz
8. Łukasz Jakubowski  (Victoria Jarocin)
Kat M2.
1. Bartosz Janowski (Kraków)
2. Tomasz Leśniak (Futura Orbea KS Wierchy Rabka Zdrój)
3. Paweł Baranek (Kross Racing Team)
4.  Dominik Jazic (DJ Bike Krynica)
5. Mateusz Zoń (Kross Racine Team)
6. Andrzej Kamieński (Magnum Sport Team)
7. Michał Ciesielski (Magnum Sport Team)
8. Jacek Dudek Sunn (Born Racine Team)
 Kat M3.
1. Bogdan Czarnota (MTB Silesia Rybnik)
2. Daniel Pepla (Legion Bike Team Sopharma)
3. Maciej Kuczera (Leader Fox Vetta Racing Team)
4. Piotr Kiraga
5. Daniel Daroń (Ironman Racing Team)
6. Albert Blejzyk (Magnum Sport team)
7. Tomasz Solecki (Twomark SRAM Giant Team)
8.  Rafał Gamza (Kross Racing Team)
Kat. M4.
1. Zbigniew Orłowski (Imagest Wsółsport MTB Cross Kielce)
2. Marek Witkiewicz (Imagest Wsółsport MTB Cross Kielce)
3. Piotr Schondelmeyer (Becker Farby Proszowice)
4. Zbigniew Jędrzejczak (Thule Team)
5. Witold Biedrzyński
Kat. M5.
1. Jerzy Ceranka (Wheeler Team)
2. Jerzy Kluzowicz
3. Edward Plaszczyk (Spruch Zielona Góra)
 Dystans Giga 97 km
 Kobiety
 Kat K2
1.  Justyna Frączek (KTM Biker Shop)
Mężczyźni
Kat. M1
1. Piotr Wilk (Ironman Racing Team)
2. Kamil Dominiak
3. Mateusz Bialik  (GK Hotel Klimek Spa Muszyna)
4. Tomasz Dróżdż (Leader Fox Vetta Racine Team)

Kat. M2.
1.  Mirosław Bieniasz (Futura Orbea KS Wierchy Rabka Zdrój)
2. Paweł Urbańczyk (Grupa Akcent Montaż Stal)
3. Maksymilian Bieniasz( Futura Orbea KS Wierchy Rabka Zdrój)
4. Marcin Hermanowski (Futura Orbea wierchy Rabka Zdrój)
5. Paweł Wiendlocha (Grupa Akcent Montan Stal)
6. Łukasz Młodynia (Futura Orbea KS Wierchy Rabka Zdrój)
7. Marcin Piecuch (AZS Politechnika Rzeszowska)
8. Tomasz Ziembla (Futura Orbea KS Wierchy Rabka Zdrój)

Kat. M3.
1. Andrzej Kaiser (DHL Author)
2. Krzysztof Dobrzycki (Grupa Akcent Montan Stal)
3. Albert Pelucha (Legion Bike team Sopharma)
4. Janusz  Banasiak  (Twomark SRAM Giant Team)
5. Zbigniew Masłoń (Ironman Racing Team)
6. Szymon Zacharski
7. Tomasz Szopiński (KK AM Warszawa)
8. Dariusz Surma (Becker Farby Proszowice)

Kat M4.
1. Sławomir Kulej
2. Andrzej Kasprzyk (Twomark SRAM Giant Kielce)
3.  Jarosław Wsół (Imagejt Wsółsport MTB Cross Kielce)
4. Tomasz Karczmarek( Thule Team)
5.  Marek Dutkiewicz( Twomark SRAM Gigant Team)
 Warto podkreślić że w zawodach w Kościelisku wystartowała  rekordowa ilość ponad 800 uczestników .
  Pełne wyniki zawodów w Kościelisku do pobrania tutaj w formacie excela!!!

 Rankingi i genaralna klasyfikacja na stronie www.bikemaraton,pl




«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    5734



 
  
 
  
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2020