XIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w skokach. Sukcesy Startu Krokiew na Wielkiej Krokwi.
 dodano: 25 Lutego 2007

W ostatnim dniu trwania XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, konkurs skoków na Wielkiej Krokwi rozegrali Juniorzy A.
Nie zawiedli faworyci. Pierwsze cztery miejsca przypadły w udziale  zawodnikom zakopiańskich klubów. KS Start Krokiew i TS Wisła Zakopane. Zresztą w klasyfikacji medalowej klubów  KS Start Krokiew Zakopane zdobył podczas XIII OOM w skokach aż 13 medali: 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe i  tym samym zajął pierwsze miejsce wśród klubów.
W galerii fotoreportaż z niedzielnego konkursu skoków!!!!!

Podczas niedzielnego konkursu Sebastian Toczek KS Start Krokiew Zakopane /ZSMS Zakopane, w pierwszej kolejce skoczył na 123,5 m w drugiej 128 i z łaczną notą 246,7 pkt zdobył złoty medal.
 Na drugim miejscu podium stanął Łukasz Rutkowski z TS Wisła Zakopane. Skoki o długości 119,5m oraz 126m zapewniły mu notę 229,9 pkt oraz srebrny medal. Brąz wywalczył Dawid Kowal z KS Start Krokiew Zakopane/ZSMS Zakopane.  Za skoki o długości 119 i 121 m otrzymał łączną notę 224,5pkt.
 Kolejne miejsce zdobył Wojciech Gąsienica Kotelnicki  KS Start Zakopane (117,5 m i 122m i nota 221,6 pkt)
 5-e  miejsce zajął Artur Broda z KS Wisła Ustronianka/ZSMS Zakopane (112,5 m,122,5 m nota 211,5 pkt)  Na 6-tej pozycji uplasował się  Jarosław Poloczek z KS Wisła Ustronianka /ZSMS Zakopane (114, 116,5 m 205,4 pkt) który wyprzedził Andrzeja Zaryckiego z LKS Poroniec/ ZSMS Zakopane.   Kolejny zakopiańczyk Piotr Chowaniec TS Wisła Zakopane/ZSMS Z-ne  zajął 10-tą pozycję a  jego kolega klubowy Andrzej Kos uplasował się na 12 miejscu.